1

Tema: ka daryti?

ka daryti jeigu pradejai draugauti su mylimu zmogumi ir visi draugai ji atkalbineja nuo manes kad as dar maza as dar nesuaugus ir pan? jis y tai nekreipia demesio ir sako kad draugai jam wisiskai dzin ir as juo tikiu bet man labai skaudu tai girdeti is jo draugu ir labai nejauku jaciuosi labai bjauriai...

2

Re: ka daryti?

he he turiu ir as drauga katra mes atkalbinejam aiskinam gyvenima ir t.t. o jis nekreipia demesio nu aisku ne del metu merginos mes cia taip...

3

Re: ka daryti?

na bet ne wien jo draugai ji atkalbineja ir drauges ....  zinau kad man tik 14 jam 17 bet mes mylim wienas kita ir nesuprantu kodel taip yra....

4

Re: ka daryti?

per daug galviji apie kalbas. gyvenk sau ir nekreipk i kitus demesio. jei tau skaudu, tik tavo gyvenimas kartinasi, o galbut ir vaikino, jei jis jaucia, kad tau negerai...

5

Re: ka daryti?

nu tox gal tavo amzius kad visiems keista...nu as draugauciau su 3 metais jaunesne ar visresne tai viskas ciki kazkaip butu kuo viresnis tai tuo maziau jau i ta amziu kreipi demesi

6

Re: ka daryti?

na jo....  smile man metai irgi neswarbu bet kaikam atrodo kitaip....

7

Re: ka daryti?

tiesa sakant dejau as ant tu wisu draugu kurie deda ant musu draugystes.. :DD

8

Re: ka daryti?

is patirties galiu pasakyti, kad su draugais turesi sutarti kazkaip, nes anksciau ar veliau jie vistiek ji atkalbes, ir tai gausis visai netycia smile kolkas nekreipk demesio, bet pagalvok, ka galetum padaryt smile

9

Re: ka daryti?

na nera didelis tas amziaus skirtumas, gal wisai ne del amziaus draugai atkalbineja?

10

Re: ka daryti?

3 metai,mano nuomone vaikinas turi buti vyresnis maziausiai 5 metus :::629

11

Re: ka daryti?

na nzn ...jis man sake kad del amziaus ji atkalbineja.. ;l kitiems tai dekui...  tikrai y juos demesio nekereipiu.... arteja jo gimtadienis ir ta jo drauge bus jo gimtadieni net nzn kaip bus..