1

Tema: valentino diena o as viena.

prablaskykit

2

Re: valentino diena o as viena.

Elena, as irgi panasioj situacijoj bet juk nera taip blogai wink Patariu ka nors smagaus nuveikti siandien. As su draugem vakare tikriausiai eisiu ziureti filma smile

3

Re: valentino diena o as viena.

Siaip tokio pobudzio temos.." kaip man blogai, guoskit mane.." Taip beviltiskai ir apgailetinai atrodo kad dar labiau sumenkina ta zmogu..Visi kurie nieko nedaro o tik skundziasi ir laukia kad juos guostu yra niekas kitas kaip "looseriai.."..:D

4

Re: valentino diena o as viena.

Na siandiena man irgi nekokia Valentino diena teks dirbti bet atideti galima iki penktadienio o tada trys dienas trys naktys:::250:::019

5

Re: valentino diena o as viena.

nesupratai tiek to Mane palieka del neigalumo ir jokia geda pasakyti skauda - kai skauda, tomas nesuprato...

6

Re: valentino diena o as viena.

Niu as taip pat snd viena svenciu valentino diena ir vel bus asaros veidukyje,sedesio ant juros kranto,aplink tik sniegas ir kalnai....Liudna,bet toks gyvenimas,nera to vienintelio....Vadinasi niekas nemyli...:::913

7

Re: valentino diena o as viena.

Aš irgi šią dieną esu viena.Bet tai nereiškia,kad reikia labai jau liūdėti:)Galima ir šiaip kažką gero nuveikti..:)

8

Re: valentino diena o as viena.

jei tik ne ta negale.... oj je.......:) O DABAR sad

9

Re: valentino diena o as viena.

Juk galima ir namuose kažką susigalvot:)

10

Re: valentino diena o as viena.

aisku galima bent jau neverkti bet nera nuotaikos

11

Re: valentino diena o as viena.

zmogus gimsta vienas ir mirsta vienas, ko jus cia parinates del tos vienatves. tipo susigalvojo diena, kai visi vienisiai turi verkt. tai davai sugalvojam diena, kai visos poros turi verkt, pavadinsim viengungiu diena! ir tipo tie kurie ne viengungiai, tiem gedulas ir asaros big_smile nu nejuokaukit zmones ;] turit draugus, artimuosius, bendradarbius, grupiokus, augintinius. ner cia ko parintis, nuveikit ka nors naudingo sau ar kitiems. Elena, manau tavo neigalumas tik pretekstas, neigalus irgi gali puikiai leisti laika, aisku savaip, susirask panasiu draugu, kurie tave supras ir gyvenk sau. nu bent jau jei iki siol nenumirei, tai tikrai gali gyvent, tik netrunyk!

12

Re: valentino diena o as viena.

bet juk yra kas tave myli? nebutinai tai turi buti vaikinas. kodel negali savo meiles parodyti artmiems zmonems, su jais praleisti laika?

13

Re: valentino diena o as viena.

galu gale mylek save! pasilepink siandien... wink

14

Re: valentino diena o as viena.

filosofiska bet skausminga...

15

Re: valentino diena o as viena.

nu as irgi viena! aisku, siek tiek liudna, bet man atrodo kad nereikia tos dienos taip sureiksminti. as pati dar nezinau ka veiksiu vakare, bet manau kad sugalvosiu wink

16

Re: valentino diena o as viena.

artimeji yra del ju ir gyvenu bet ta negale eda visas jegas tiesiog pavargau vaidinti laime...

17

Re: valentino diena o as viena.

liurbiai. nervinat mane. patys kuriat gyvenima aplink save.

18

Re: valentino diena o as viena.

o izeidinet nera butina

19

Re: valentino diena o as viena.

tai juk yra pilna igaliu zmoniu, kurie irgi vienisi. gal imkis ir ka nors keisk, o ne nuleidus rankas dejuok!

20

Re: valentino diena o as viena.

as nepasveiksiu...