8261

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kazkada anais laikais kol musu nebuvo cia, tai truputi buvo pasmegzciojes... bet kadangi nepasiliko cia, tai ir sedi cia per valentinke big_smile

8262

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

geras big_smile as tai po darbo grizau o ryt laisva tai prisedau truputuka big_smile

8263

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

pupinu svyturio balta big_smile bet be citrinos ir is butelio big_smile

8264

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

geras big_smile as tai po darbo grizau o ryt laisva tai prisedau truputuka big_smile


o mano knygos jau nunestos :? ar dar dulka ant stalo :? jei taip, tai ryt nesk jas, nes as kai grisiu, bus velu :V
------------
Auri,. nekankink manes, KUR TU :? :? noriu as TIESOS :::207

8265

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ryt leksiu namo ir nuvesiu nes tada nespejau ok wink

8266

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

pala, Nijolyt, kokios tu tiesos beieskai? :? a.. daejo ;D pasauk garsiai tata, gal atsilieps big_smile

8267

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sesut ....jau man (drunk) spenge..... big_smile

8268

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai nunesk tik wink nes man po 10ct uz kiekviena kai nuims :V
------------
saukiu saukiu as ji wink ziuresim kaip reaguos... gal parpia sau i usa kur :V ar kokia merguzele ten ji uzvertus.....:::b18
Auri, mielasis, laukiu atsakymo, netrivoju visaip kaip...

8269

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lina, 23 parašė:

sesut ....jau man (drunk) spenge..... big_smile


neieskok uzuojautos.. pas mane jos siuo metu nera... kazkur irgi paskandinau :V

8270

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Lina, 23 parašė:

sesut ....jau man (drunk) spenge..... big_smile


neieskok uzuojautos.. pas mane jos siuo metu nera... kazkur irgi paskandinau :V


a ne per ziauri, kaip sesute? ;D
na, labos mergytes, einu as liulio smile

8271

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labanaktus:D

8272

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

hm o jus pailset nenorit :? ce rasot be pertrauku , net skaityt pabosta big_smile o kur padejot tuos visus kukliosius kur ce pradzioi kuklinosi , ka jau is klubo praspyret big_smile

8273

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labos labos :::207
as irgi jau einu susikimsti i kuprinyte :::b25 viska, ka tik galima kimsti i ja ir eisiu i paduskas pasapnuoti savo marijampoliuke :::916
>>> Danguolyte, jau kita savaitgaliuka tai niekur nepabegsi... skelbiu tau OFICIALU pasimatyma :::727 ir va turiu labai daug liudininku wink, kurie tau pabegti nuo manes neleis :::212
-------------
Auri, su didziausia meile :::726 ir didingiausia pagarba :::035 tikiuosi, apskaitysi ta, ko as klausiau, nes jau uzsimirsau pati, ko klausiau :::818 ir atsakysi i mane ir Diana kamuojanti klausima :::b18

8274

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Saulius, 25 parašė:

hm o jus pailset nenorit :? ce rasot be pertrauku , net skaityt pabosta big_smile o kur padejot tuos visus kukliosius kur ce pradzioi kuklinosi , ka jau is klubo praspyret big_smile


nepraspyre ju niekas :? tik va... vieno laukiam nesulaukiam.. nesipasakojo kur pradinges, o kitas turbut sia diena (oi nakti :::039) pagaliau susilauke tos med. seseles :V kurios taip musu prase ir sielvatavo ;D
>>> jau prakuklejo abu ;D

8275

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nervas jama big_smile bandau klasej uzsireginti bet neina ten kazkokia nauja sisrtemuke bet as savo emailo neprisimenu,,,,,,:(:(

8276

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

einu ir as jau liulia nes tas alutis savo jau daro big_smile tuoj ir raidziu nebepamatysiu tada jau visai nesamoniu prirasysiu .... ;D na saldziu sapnuku brangieji  wink geria pailsekit :::416

8277

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Saulius, 25 parašė:

hm o jus pailset nenorit :? ce rasot be pertrauku , net skaityt pabosta big_smile o kur padejot tuos visus kukliosius kur ce pradzioi kuklinosi , ka jau is klubo praspyret big_smile

neisspyrem, o iskuklinom ;D neberand jie laiko kada cia lankytis, gi antras puses turi big_smile

8278

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

Auri, su didziausia meile :::726 ir didingiausia pagarba :::035 tikiuosi, apskaitysi ta, ko as klausiau, nes jau uzsimirsau pati, ko klausiau :::818 ir atsakysi i mane ir Diana kamuojanti klausima :::b18

o as dar klausima pamenu big_smile beje, sitas klausimas manes nekamuoja, tik tave, brangioji wink

8279

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sita reiskias as tai skaiciau isilgai ir skersai viska (beje Diana tai zinojo kur as, ir jei nesake tai cia jau ji ragiukus reiskias stato), bet zinokis skersai ir isilgai viska perskaites. Isanalizaves. Interpretaves. Visaip kitaip isigilines nu zinok nematau as to klausimo ar to kazko ko tu cia manes tiap baisia kamuojanciai klausei:) bet tu nesijaudink. As supratingas, paprastas zmogelis;) tavo klausimo visada laukiu private ! big_smile~

8280

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

labas rytukas big_smile kaip issimiegojom big_smile as tau liux wink