1

Tema: ZIV/ AIDS ar panasios ligos.

Idomu ar zmogeliukai zino viska apie sias ligos? ar ispeja savo partnerius? ar pasitaiko nesusiratimu? ar tai viesa siandienos problema? kaip jie issprendzia tokias problemas?

2

Re: ZIV/ AIDS ar panasios ligos.

visu pirma tai ne dvi skirtingos ligos... ZIV - zhmogaus imunodeficito virusas, AIDS - tarptautinis... kiek zhinau, kashkada gilinausi, bet jau nepamenu... buna tokiu, kurie neserga AIDS, bet turi ZIV, tiesiog tik viruso neshiotojai, dazhnewsiai buna negrai, ju imunine sistema stipresne...

nesusiratimu tai nzn ar buna, bet nesusipratimu tai tikrai! kaip pati manai? kaip bendrautum su infekuotu shio viruso zhmogum? chia tikslew ne problema, o shiandienos beda... kaip vezhys ir kt... chia tiesiog ligos, ju buvo ir bus visada... o kol pati savo galva negalvosi, tai ush tave niekas nepagalvos!

3

Re: ZIV/ AIDS ar panasios ligos.

as nesakau kad as butent nezinau! as zinau kad tai viena liga. is kur as galiu zinoti ar salia manes sedintis autobuse zmogus neserga ta liga o galbut mano draugu rate tokiu yra jie gi ant kaktos neparasyta, o patiems gi butu geda prisipazinti jei taip butu. niekada nezinau kur ir su kuo???

4

Re: ZIV/ AIDS ar panasios ligos.

Man nebutu geda pripazinti... Man butu baisu... ;\