1

Tema: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

Labai buvo įdomu skaityt palyginimus su one.lt..
Būtų malonu išgisrt palyginimus ir su pazintys.lt..
Kokie jų pliusai, minusai? Kokie ieskok.lt pliusai, minusai?

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Atsiprašau už temos pakeitimą, bet pamiršau paminėt dar kažkokį draugas.lt

2

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

man ieskok labiau patinka... turejau anketa pazintyse, bet istrynaiu...:::305

3

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

kuom labiau patinka?

4

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

neturiu as anketos pazintyse :? bet man per akis ir ieskoko :::920
kai jau sunervuosit, eisiu kitur :::b18 << cia tipo grasinimas :::b02 [joke wink]

5

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

Seip as irgi renkuosi Ieskok.lt nes cia kazkas vyksta o pazintys.lt ten uzsiregini ir rasai rasai ir niekas neatraso !!! o cia parasai kam ziurek is kart ats gauni!!! negiriant saunesnis cia !!!

6

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

Edvardas, 25 parašė:

kuom labiau patinka?

kol buvau pazintys.lt rasydavo dauguma uzsienieciu... pradejo nervoti, todel pasilikau ieskok.lt... man cia zmones paprastesni, ydomus bendrauti...

7

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

kiek pastebejau pazintyse iskrypeliu daugiau...:::034 gal as cia tik neuzsokau ant tokiu...

8

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

Danguole, 21 parašė:

kiek pastebejau pazintyse iskrypeliu daugiau...:::034 gal as cia tik neuzsokau ant tokiu...

yra ir cia keli tokie...

9

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

ten kazkokia durna mada.. tipo kuo nuogesne, labiau idegus, "barbiskesne" pana, tipo tuo geriau ar kokio velnio.. nu zodziu, man nepatinka ten esanciu zmoniu mentalitetas. visi vyrukai apsinuogine didziuojas savo raumenim, tarytum tai pats svarbiausias dalykas juose, o proto.. o dar tie draugu kolekcionavimai, >400 "draugu" ?? cia jau primena ir one.lt ;] auksciau jau minejo, cia paprastesni zmones.. artimesni sirdziai..

10

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

Man labiau patinka ieskok...
Galbūt,dėl to,kad čia yra forumas...
Pazintys man labai greit atsibodo....

11

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

Pagrindinis ieskok.lt pliusas tai, kad jis nemokamas..Nors pazintys.lt gal irgi, nzn..As buvau pazintysxxx.lt tai po poros sumokejimu meciau..:D

12

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

Inga, 22 parašė:
Danguole, 21 parašė:

kiek pastebejau pazintyse iskrypeliu daugiau...:::034 gal as cia tik neuzsokau ant tokiu...

yra ir cia keli tokie...

kiba aš??? ;D       pažintys.lt renkasi solidesnė žmonių grupė(nereiškia, kad protingesnė) kuriems dažniausia rūpi tik karjera ir viskas kas su tuo susyje, o čia, ieškoke įdomu linksma, susirandi draugų su kurias gali bendrauti, šiaip, o ne iš išskaičiavimo, tiesiog savo malonumui wink

13

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

O draugas tai nežinau..nelabai man kažkaip..

14

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

as turiu draugas.lt anketa bet man ten nelabai patinka....kazko truksta ten...neidomu...kaip rasiau anoj temoj ieskok.lt yra GERIS :::416

15

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

Edvardas, 25 parašė:

Labai buvo įdomu skaityt palyginimus su one.lt..
Būtų malonu išgisrt palyginimus ir su pazintys.lt..
Kokie jų pliusai, minusai? Kokie ieskok.lt pliusai, minusai?

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Atsiprašau už temos pakeitimą, bet pamiršau paminėt dar kažkokį draugas.lt


AS UZ IESKOK.LT

16

Re: draugas.lt, pazintys.lt ar ieskok.lt?

ieskok.lt :::960
pazintyse būnu labai retai..man ten labai nepatinka..visi pasiėklę,mažai kas normaliai bendrauja..
drauge iš viso gal tik kartą buvau..nepatinka tuo labiau..