41

Re: valentino diena o as viena.

Tam Tomui reiktu i snukeli biski uz zodzius ir reiskimasi ka manote?Galima nuraminti siek tiek realybej o ne klaviatura spaudineti ziuriu per daug jau jis reiskiasi ant jusu.

42

Re: valentino diena o as viena.

aciu, laimi...

43

Re: valentino diena o as viena.

... turejau ir ash toki dziaugsma ... valentinas, be valentino... na, nenumiriau, nors ir kaip skaudu ir liudna buvo... o tomas kaip visad savo rolej.... shuduka mala... matau apshilo kojytes po uzblokavimo.... matyt ir vel po truputi prashosi... shlykshtus tipukas...

44

Re: valentino diena o as viena.

aš irgi neturėjau Valentino,bet tikrai neliūdėjau..:::920juk galima ir be meilės tą dieną kažką nuveikt..

45

Re: valentino diena o as viena.

Laimis, 23 parašė:

Tam Tomui reiktu i snukeli biski uz zodzius ir reiskimasi ka manote?Galima nuraminti siek tiek realybej o ne klaviatura spaudineti ziuriu per daug jau jis reiskiasi ant jusu.

Tu juokingas..:D Ir isvis per mazas suskis kad kazka dar rasyciau..:D Tokie mano zodziai yra paprasciausia tiesa, kokia as suprantu..O tu ka meme irgi megejas skustis kiekvienoj temoj, to nesupranti..aplepausis..:D

46

Re: valentino diena o as viena.

Tomai tiesa ta, kad galima isssakant nuomone neskaudinti kitu - tu nesi mano vietoje ir neduok tau dieve jos patirti... Atleisk tu man, jei neturi drasos atsiprasyti pats smile

47

Re: valentino diena o as viena.

... tomas per daug arogantishkas, kad atsiprashytu... jis greitas ne protinga zodi pasakyti, o ikasti kam nors...nekreipk i ji demesio Elena... daugiau nei puse forumo, jo nevirshkina.... tik jis ant tiek pasiputes, kad to nemato... na o kas del valentino dienos.... suprantu.... kaip jautiesi eidama gatve, stebedama isimylejeliu poreles...  tai praeis, viskam savas laikas... valentinui taip pat.

48

Re: valentino diena o as viena.

Idomu as cia bent viena virskinu ar ne?:D

49

Re: valentino diena o as viena.

na na...

50

Re: valentino diena o as viena.

Tomas, 27 parašė:

Idomu as cia bent viena virskinu ar ne?:D

įdomu ar tave virškina kas nors aplamai ieškoke??? wink

51

Re: valentino diena o as viena.

Milijona kartu sakiau, rasykit i tema o ne apie mane idijotai..:D

52

Re: valentino diena o as viena.

Tomas, 27 parašė:

Tu painiojies temose..susikurei tema apie isdavystes..ten uzknisai visus su verxmais kad tave paliko tokia, ir niekx ten neraso..Tai susikuriai aktualia siai dienai tema  skambiu pavadinimu apie valentynke, tam kad vel sutraukt zmoniu demesi bet ir toliau cia skundies lygiai tapati kaip anoje temoje..Tu paprasciausiai manipuliuoji zmonemis.. demesio trukumas kuris bandomas isgauti nesaziningai..Vienu zodziu kaip ir rasiau anxciau (ir viska as ten buvau suprates) tu apgailetina..

nu bet tu ir asilas... **** sunervinai...

53

Re: valentino diena o as viena.

na as irgi praleidau valentinke be antrosios puses.. liudnoka, kai tik apie tI SUSIMASTAI, bet kas pasake kad sita svente TIk isimiliejilejams-porelems? NESAMONE!! tai meiles svente, kuria laaabai smagu svest tar zmoniu kurios tu myli, kurie tave mylia: draugai, tevai... wink tiesa sakant dar nebuvo ne vena valentinke nesvenciau su savo pora big_smile ir dar nemyriau smile
Tomai, o man tu atrodai apgailetinas!!!nes bevei 99% teigt galiu kad pas tave is vis nera nieko gero smile na kazkur tikrai yra didele didele problema! ir tu pats nori atsisest ir zliumbt, guostis it t.t. bet savygarba neleidzia a ne??? uzsidejai apvalkala: OI KOKS AS SAUNUOLIS! PAS MANE VISKAS CIKI.. o viduj? a? ar ne taip? o gal tu tu visiskai kitoks realibej? ir tik cia nori pasirodyt? geriau buk protingesnis, kai bandai apgaudinet ir kazka parodyt smile beje, tik save apgausi BET KOKIU ATVEJU!!!

54

Re: valentino diena o as viena.

Tomas, 27 parašė:

Milijona kartu sakiau, rasykit i tema o ne apie mane idijotai..:D

55

Re: valentino diena o as viena.

Visokiu zmoniu reikia Tomas bande is kitu padaryt apgailetinus o pats toks tapo - gaila...

56

Re: valentino diena o as viena.

Nu zinoma, smagu yra kai kazka turi salia tokio savo ir mielo, kas tave supranta is puses zodzio. Bet manau visi per daug ta Valentino diena sureiksmina. Jei zmogus tau rupi turi tai nebijoti pasakyti bet kuria proga ir momentu ir nereikia visai laukti tos kazkokios specialios dienos.
Valentino diena kaip ir daugelis kitu svenciu yra sukurta tik prekybininkams, kad uzdirbti daugiau pinigu, dabar jau tikrosios tos dienos esmes niekas ir nebesupranta.
Tad manau kad nereikia labai jau grauztis del to ar tu viena tokia diena ar ne.

57

Re: valentino diena o as viena.

TOMAS27

Jei nezinai kur savo juokelius deti tai susikisk juos sau ten kur nesueina(I SUBINE). As nesuprantu kam tokius gaidzius kaip tu mamos gimdo...toki gaidziuka is gimdymo namu neisleisti.:D so HALT DEINE FERFICKTE FRESSE DU FADAMTE MISKEPOT----Vertimas jei nesupratai: TAI UZCIAUPK SAVO SUPISTAS ZIAUNAS TU PRAKEIKTAS INVALIDE...PUTO DE MADRE....

58

Re: valentino diena o as viena.

ar as teisingai issireiskiau?:)

59

Re: valentino diena o as viena.

tai kaip praejo valentinke,elena?

60

Re: valentino diena o as viena.

Biski liudniau nei tikejaus, bet isgyvenau... smile