21

Re: Kaip suprasti ar vaikinui patinki ar ne?

Kuris vaikinas daugiau isreisks savo iniciativos kad su tavim daugiau bendrauti ,daugiau taves matiti ,turbut sitam vaikinui tu ir patinki daugiausiai smile

22

Re: Kaip suprasti ar vaikinui patinki ar ne?

Lina, 16 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

tai reiskia, Linute, tiek tau jis ir patinka, kad bijai ragu :::a08
>> jau geriau su ragais, nei kazkokioj smirdincioj nezinomybej, kai paskui svaigsti ir nzn del ko svaigsti ;D ;D
>>>> paaugsi,kitaip galvosi..


na tai tex paaukt,bet ka man db daryt?


kazkodel jauciu,kad tas berniukas visgi neaiskeregys koksai :? ir jis tikrai nelabai pastebes to, jei tu jam to nepasakysi...
>>>o tu gal jo draugu kokiu pazisti :? nors kazin ar jie sakys... buna ir pletkininku draugu ;D

23

Re: Kaip suprasti ar vaikinui patinki ar ne?

aisku.:)

24

Re: Kaip suprasti ar vaikinui patinki ar ne?

O kam suprasti kad patinki? Man tai labai patinka karsti zvilgsniai, intriga, paslaptis..va kas yra idomiausia, o poto viskas subanaleja..Nereikia niekur skubet mes dar jaunos- kiek galima tiek reikia megautis platoniska meile wink

25

Re: Kaip suprasti ar vaikinui patinki ar ne?

Viktorija, 17 parašė:

O kam suprasti kad patinki? Man tai labai patinka karsti zvilgsniai, intriga, paslaptis..va kas yra idomiausia, o poto viskas subanaleja..Nereikia niekur skubet mes dar jaunos- kiek galima tiek reikia megautis platoniska meile wink


mmmmmmmmm ais kbet ta ikartais as jau nesusigaudau ar patinku kam ar ne>.....................

26

Re: Kaip suprasti ar vaikinui patinki ar ne?

negalvok ar tu kam nors patinki geriau:) buk savimi ir tiek:) jei tikrai patiksi kam nors tai parodys tau demesi didesni:) taip pat ir jei tau patinka kas nors tai parodyk demesiuko truputuka smile

27

Re: Kaip suprasti ar vaikinui patinki ar ne?

mmmmmmmmm reiks pabandyt

28

Re: Kaip suprasti ar vaikinui patinki ar ne?

pažiūrėk kaip jis elgiais kai būna su tavimi..turėtum lengvai susiprast..

29

Re: Kaip suprasti ar vaikinui patinki ar ne?

nu gerai o kaip jis turi elgtis?