1

Tema: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

Prasau padekit man!! sad Mano nagai pastoviai sluoksniuojasi ;(
  nagu laku gidomuju esu prisipirkus daug bet jie man nepadeda ;(
gal turit geresniu pasiulimu ??!!

2

Re: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

http://forumas.ieskok.lt/index.php?sys=11&id=2025&wh=45&ma=66

3

Re: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

as ten neradau atsakymo i savo klausyma:(

4

Re: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

mhm...kazkaip pas mane yr buvo ne kokie...bet db kaip pradejo augti kaip nuveinu pasidarau manikiura...negailiu ten 10lt ar 20 taj vat yra padaro pataria wink)) o siaip visi sako valgyk varske zuvi t.t bet jai ka nieko nepadeda bandziau ;DDo db tjuriu lb grazius ilgus nagucius wink)

5

Re: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

mm siakas tau

6

Re: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

Esu manikiurininke, todel patariu stai ka: ne lakus, ne salonus...o nusipirk vaistineje vitaminu A+E, (kainuoja apie 10lt). Tai kapsules pripildytos aliejines formos vitaminu A ir E. Ta kapsulyte pradurk adata ir po laseli ant kiekvieno nago uzsalink (10-ciai nagu prireiks 2 kapsulyciu), itrink - i nago plokstele ( ypac ties menuliuku, kur nagas pradeda augti), i odeles aplink naga, ir jokiais budais bent pora val ranku neslapink. 2-3k.i savaite tokio ritualo ir po menesio jau matysi kad turi tvirtus kaip plienas nagus. Sekmes wink

7

Re: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

Idilija, 24 parašė:

Esu manikiurininke, todel patariu stai ka: ne lakus, ne salonus...o nusipirk vaistineje vitaminu A+E, (kainuoja apie 10lt). Tai kapsules pripildytos aliejines formos vitaminu A ir E. Ta kapsulyte pradurk adata ir po laseli ant kiekvieno nago uzsalink (10-ciai nagu prireiks 2 kapsulyciu), itrink - i nago plokstele ( ypac ties menuliuku, kur nagas pradeda augti), i odeles aplink naga, ir jokiais budais bent pora val ranku neslapink. 2-3k.i savaite tokio ritualo ir po menesio jau matysi kad turi tvirtus kaip plienas nagus. Sekmes wink

va sia tai reiks ismeginti, paziuresim po menesio. :-D

8

Re: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

Sekmes wink

9

Re: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

yra toks geris nagams nail tek (kaina apie 36lt), bet ziauriai geras. mano mama naudoja jau daug metu. tai va. galima isigyti kirpyklose

10

Re: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

Gintaute, 14 parašė:

yra toks geris nagams nail tek (kaina apie 36lt), bet ziauriai geras. mano mama naudoja jau daug metu. tai va. galima isigyti kirpyklose


Jo isigyti galima ir kosmetikos parduotuveje, pvz: Zveryno mikrorajone.

11

Re: Kaip padaryt kad nagai butu stiprus,ir nesisluoksniuotu? ;(

as tai pvz naudoju tik stikline dilde (nervuoja, kad jau 2 suluzo, tai teko pirkti nauja), jos kitaip dildina nagucius, negadina ju...
>> nzn as pakeiciau dilde, tai man ir nustojo sluoksniuotis, dar geros keramikines dildes, jos pigesnes, bet irgi vertos demesio wink
<<bet siaip reikia valgyti normaliai ar vitaminu kokiu pagerti, nes gal ju tau tiesiog truksta :?