1

Tema: Teatras

Ar apsilankote teatre? Gal kokį spektaklį galite rekomenduot?

2

Re: Teatras

Teatras rules,geriau ne filmas,nes viskas taip tikroviska ir nepakartojama kaip filme po 100 kadru daro kol viena ipaiso:)siaip teatru daug yra,noreciau apsilankyt "Meistras ir Margarita"

3

Re: Teatras

noreciau labai nueit i koki.. bet vis neprisiruosiu..:V

4

Re: Teatras

:)as buvau nesenai vaiku teatre pasaka kazkokia,bet super man patiko ir vaikyste prisiminiau ir pasimokiau kad leleiu negalim niekam parduot ir keistis:DD

5

Re: Teatras

Teko man buti teatre pries pora metu seip nemegejas as i juos vaikscioti.Zmoniu tai tikrai gerai pamenu daug buvo tusciu vietu net nebuvo bet kad be ziuredamas uzmygau pazadino kai jau viskas baigesi tiesiog  ir tikslo nebuvo man i ten vaziuoti.

6

Re: Teatras

na tai buvai kazkokia levame spektaklyje:)

7

Re: Teatras

jei kada turesite proga, nueikit i Oskaro Korshunovo "Romeo ir Dziuljeta". nuvalkiota istorija labai isradingai ir smagiai pastatyta, be viso to dar ir pasijuokt bus kur ir kada smile

8

Re: Teatras

P.E.Landi STRIP MAN SHOW - VISKAS APIE VYRUS  smile

9

Re: Teatras

lankomes lankomes smile kad jau Kaune esu, tai galiu rekomenduoti dramos teatre "10 indeniuku", "Portija Kogler", jaunimo teatre "Karstas sokoladas", "Gargantiua ir Pantagriuelis", leles teatre "Didysisi Kauno reviu" (super pasilinksminsit), mazajam "Linksmoji pora" patiko, tik nezinau ar rodo.. rosiuosi dar kada i "Katyte P" nueiti, sake, kad visai nieko smile

10

Re: Teatras

as va vis svajoju i Horsunova nueit nors i viena koki,girdejas daug gero apie jo spektaklius:)

11

Re: Teatras

joa...teatras tikrai fainas dalykas...taciau ne visi spektakliai idomus...tikrai eiciau, jei kas vestus big_smile pats vienas neinu, nes neskaitineju repertuaru...nerizikuoju big_smile

12

Re: Teatras

labai senei nebuvau jokem spektakli tik patc juose vaidinau

13

Re: Teatras

oj kaip senai nebuvau jau teatre.... gal reiketu apsilankyt kada...:D

14

Re: Teatras

Labai megstu teatra, patarciau nueiti i "Pagalvini", "Kaligula(su Kazlu), "Istisu dienu, istisu naktu kronikos"(taip pat su Kazlu), "Dedules sapnas"(Jaunimo teatre), "Madagaskara", "Maskarada"(Mazasis teatras), Keistuoliu teatro visi spektakliai labai geri, Operos ir baleto teatre praejusiu metu repertuare buvo daug geru spektakliu tik nezinau, ar siu metu repertuare juos dar vis rodo, dar nemaciau, bet labai noriu nueiti i Korsunovo "Romeo ir Dzuljeta", girdejau, kad labai geras...

15

Re: Teatras

aciu uz patarimus kada nors tikslei reiks nueiti=)

16

Re: Teatras

Tikrai apsilankyk teatre, nenusivilsi ir vakara praleisi tikrai nenuobodziai...

17

Re: Teatras

Teatras visai nieko ypac kaip spektakliai buna linksmi ir idomus:D

18

Re: Teatras

jau maniau nera temos apie teatra.. teatre apsilankau per daznai.. dirbu ten big_smile

19

Re: Teatras

nelabai randu laiko teliko pazet, apie vaiksiojima i teatrus isvis nebekalbu, siaip neblogai butu kada prie progos nueiti i teatra

20

Re: Teatras

visi vis eina su progom.. as tai siulyciau viena diena siaip susirauosti ir nueiti ir jokiu progu nelaukti smile