1

Tema: Kaip panaikinti spuogus??

Gal kas zinot gerus budus kaip panaikinti nuo veido spuogus??

2

Re: Kaip panaikinti spuogus??

nusipirk vaistinej arbatmedzio aliejaus...

3

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Kvailute tu su amzium patys pranyks smile Juk dar janute esi..:) Dar paauglyste visa pries akis...Ir tai naturalu kad tuo metu turesi spuogu:)

4

Re: Kaip panaikinti spuogus??

tai jau jo.. pritariu, Eglei wink
>> ne vienas tepaliukas dar nepasipriesino gamtai wink

5

Re: Kaip panaikinti spuogus??

bet nieko nebarydama pakensi dar labiau... reikia priziureti savo oda kol problema dar nedidele, poto gali buti per velu... svarbiausia pasirinkti sau tinkama priemone ( aisku ne is "optima linijos" serijos) o rinktis tik profesionalia ar is vaistines priemone...

6

Re: Kaip panaikinti spuogus??

nusipirk tam skirto kremo ar dar ko. man pavyzdiui padeda tik nepamirsk teptis juo wink

7

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Kremų iki 18 metų nepatariama išvis naudoti. Užtenka švarą palaikyti ir kuo natūralesnes priemones pasirinkt, blogiausiu atveju dermatologą aplankyt, bet tokiam amžiui ta problema dar neturėtų būt labai opi.

8

Re: Kaip panaikinti spuogus??

jo as ir gi pritariu Eglei,per anksti susirupinai,juk dar tik paaugle esi

9

Re: Kaip panaikinti spuogus??

tai o kada, jei ne paauglystėj, užpuola tokios bėdos? :::041

10

Re: Kaip panaikinti spuogus??

uzsidek tiek spakliaus, kad nesimatytu:D

11

Re: Kaip panaikinti spuogus??

tepaliukai gal dar nepasipriesino gamtai, taciau labai stipriai su ja kovoja... reikia naudoti kokias nors priemones, kad ta problema sumazetu... kadangi tokia tema tai galima ir reklama -patarciau krema- SKINOREN jo isigyti galima vaistinese, jame yra augaliniu medziagu kokiu ten nu visko nezinau, bet mano pussesere naudoja jy ir yra patenkinta nes jis padeda smile

12

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Kažkurioj temoj jau daviau tokį patarimą ir vėl jį pakartosiu: Kristute, patariu kas rytą prieš valgį suvalgyti  šaukštą ar bent šaukštelį medaus.  Kremai ir tepalai ne visada duoda tokią naudą, kokios tikimasi.  Be to svarbu, koks tavo odos tipas.  Jei riebi, kremai ir tepalai gali tik pabloginti padėtį,  nebent juos būtų išrašęs profesionalus dermatologas.  Ir žinoma švara. 

13

Re: Kaip panaikinti spuogus??

man tie spuogai dar beweik netrugdo big_smile

14

Re: Kaip panaikinti spuogus??

nu naudoti kokius vaistus nuo spuogu..

15

Re: Kaip panaikinti spuogus??

isispausk....man apatre..nebanziau tiesiog labai svara palaikiau spogeliu yra tik tu kuriu reikia ;D

16

Re: Kaip panaikinti spuogus??

reikia palaikyt svara jokiu pudru ar skaistalu.. nes visi sie makijazai gadina oda ir nuo ju atsiranda spogai...

17

Re: Kaip panaikinti spuogus??

na man tai labai geraj padeda is vaistines pirkau pavadinimas"acnofan" yra 25 ml ir kainuoja apie 11 lt...

18

Re: Kaip panaikinti spuogus??

tik nespausk spuogu - dar daugiau isdygs

19

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Agnute, 17 parašė:

tepaliukai gal dar nepasipriesino gamtai, taciau labai stipriai su ja kovoja... reikia naudoti kokias nors priemones, kad ta problema sumazetu... kadangi tokia tema tai galima ir reklama -patarciau krema- SKINOREN jo isigyti galima vaistinese, jame yra augaliniu medziagu kokiu ten nu visko nezinau, bet mano pussesere naudoja jy ir yra patenkinta nes jis padeda smile

o man tas Skinorenas,kuris kainuoja apie 50lt, visiskai nepadejo... nuo jo dar net randai atsirado, kuriu atsikratyti niekaip dar ir dabar nesigauna...

20

Re: Kaip panaikinti spuogus??

Kristute, 11 parašė:

Gal kas zinot gerus budus kaip panaikinti nuo veido spuogus??


labai paprastas dalikas reikia suprasti su kuo susiduriai smile
pima spuogu nebuvo o dabar iskazkur atsirado :? tai reiskia kad spuogai susije su brendimu ir panasiai ,bet kai pamatom koki viresnio amziaus spuoguota ,kad ir 30 ar 40 tai tada susimastai ...pala pala !!!! Ka sitas dar nesubrende :? paziuriu i draugo mama ir ta spouoguota :::050 nu kyla kalausimu ar isvis spuogai tai brendimo ar siaip kazkas ne tai :::050 apie ka zmones kalba ir kodel farmacininkai ir vaistu gamintojai mulkina zmones kad "VARTOKITE SI PREPARATA !" JIS GERAS IR TAMPAMPAM IR BLABLA BLA IR KAKA KA :::036 Atrodo kad visi susikalbeje arba kazkas nenori sakyti kad nebrendime reikalas o issigelbejimas vaistuose ivairiose reikmenyse!!!o tai kiti is jaunimo tai spuogu neturi :::050 tai  kur saknys slypi :::050
AS jums pasakysiu kas tai ... bet kad suprastumet patys padarykit viena eksperementa su savim :::036 neskausmingas ir labai labai naudigas jusu ateiciai,laimei ir piniginei :::036 nusirenkite ir apzekite savo kuna ir pazekite kur ira spuogu ir kur nera big_smile tada isirinkite viena kuno dali kuria galetumet visalaik paliesti su ranka big_smile nu nesiuliciau veido :::127 o pasirinkit ne spuoguota kuno dali , slauni gal net peti plauzdas kojas ,tik primenu ,kad pasirinktumet vieta tokia kuri neturi spuogu big_smile tokia svelnia ir nesugadinta ir ja lieskit pastoviai tris kartus i diena ir tris kartus per savaite big_smile pamatysit kokie stebuklai vyksta nuo TU JUSU RANKU  tongue