21

Re: Pagieza

baisesnio negali but big_smile tris dienas ir tris naktis vaidenosi big_smile

22

Re: Pagieza

is kur galima parsisiusti pagieza arba pagieza2

23

Re: Pagieza

labai fainas filmas pagiezo nors ir senas bet liux,.. bet yra daug fainu siaubeku pvz::) teksaso zudynes, vasko namai,ir t.t ziurekit visada lb fainai:)

24

Re: Pagieza

xe xe.. vat.. jei esmės nesupranti, tai ir filmas neįdomus... bet jei esmę pagauni, filmas super... šiaip japoniška, tai man labai patiko (kaip ir sakiau), bet amerikietiškos nerekomenduoju, jei žiūrėti, tai tik japonišką siūlau... ;D

25

Re: Pagieza

Viktorija, 25 parašė:

siaip nesupratau sio filmo esmes???per tv1000 rode ne karta bet kinu
filosofijos as nesuprantu

tai arba durna esi, arba pro subinę žiūri.. =DDDDDDDDDDDD sry, tik neįsižeisk.... juk lengva ten pagauti mintį... wink o jei žiūrėjai per tv1000 angliškai, vat tada mintį sunku pagauti... bet rodė ir lietuvišką tongue

26

Re: Pagieza

Ziauru.Pats filmas jau vien baisus buvo..Cypiau ant visos sales ir dauguma issigasdavo ne siaubo scenu, rodomu ekrane, o mano cypimo:) bet didziosios "linksmybes" prasidejo gryztant nao...Draugai prisilinksmino mane gasdindami, o as zliumbiau, kai mane norejo i telefonu budele ikisti...baisu...Trauma visam likusiam gyvenimui:D:D:D:D:D

27

Re: Pagieza

Siaip man sitas iflmas ziauriai patiko!!!:P

28

Re: Pagieza

patiko abi dalys:)

29

Re: Pagieza

man jis juokia kelia su savo tokiu "baisumu".kazkokie vejai ne filmas...nepatinka man japoniski fulmai.dar vadinas siaubiakas...visalaika juokiaus is tokio absurdikumo...xD

30

Re: Pagieza

vat japoniska versija tai privercia pastresuoti,na amerikieciai tai tik kopijas daro ir tos dar tolokai nuo originalo...