101

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

Daugiau neuzsiminsiu apie zujki nes dar kas uzsuks cia i foruma irgi uzsinores...:::608:::608:::608:::608:::608:::608:::608:::608:::608:::608:::608

102

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

tau uzsimint ir nereikes, uzklis kas i tawo anketa ir norinciu padauges big_smile

103

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

aha cia tai jau tiesa,geriau jau trink foto! O pati vaiva noretu su uzsienieciu tai isbandyti?

104

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

na man nera swarbu, lietuwis ar uzsienietis, kad tik mielas mano sirdutei butu smile

105

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

o siaip kada nors pagalvojai apie meluzi? Nes cia jau tokia si tema...
as asmeniskai nenoreciau,tad nz istikruju kurie karstesni meiluzei yra!

106

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

na cia turbut swarbiau issiaiskinti, kurie karstesni smile neswarbu ar meiluzis, ar vaikinas, ar wyras... be to noreciau, kad ir mano wyras, man geras meiluzis butu big_smile

107

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

uzsienieciai daug geresni nei lietuvaiciai!!!!!!!!daug karstesni ir svelnesni!!!!!!!!

108

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

kitoks mentalitetas, poziuris, gywenimo budas...

109

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

Visiska nesamone, visi jie vienodi, ar is uzsienio ar is Lietuvos. Patirtis viska duoda, o ne salis kurioje gyveni big_smile

110

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

Aušra, 23 parašė:

uzsienieciai daug geresni nei lietuvaiciai!!!!!!!!daug karstesni ir svelnesni!!!!!!!!


zinau,kad babajams tik tokias merginas i lova nusitempti rupi, kurios turi toki poziuri kaip tu sad net liudna klausyt

111

Re: Uzsienietis karstesnis meiluzis nei lietuvis?

uzsienieciai labiau moteris gerbia...savoj saly taip sakant pranasu nebusi, todel musiskiai ne taip jau ir karstai mus vertina....karti,bet tiesa...