1

Tema: lietuviai skotijoje

sveiki!!! norejau paklausti,ar yra kas cia is skotijos?????????aisku lietuviai smile

2

Re: lietuviai skotijoje

Inga, 22 parašė:

sveiki!!! norejau paklausti,ar yra kas cia is skotijos?????????aisku lietuviai smile


na gal atsiras keli ..))

3

Re: lietuviai skotijoje

joa:D vat marius yra:D mariau su sijonu vaikshtai kaip shkotai ar ne ? big_smile

4

Re: lietuviai skotijoje

Labukas matau yra daugiau lietuviu cia ne vien tik as big_smile

5

Re: lietuviai skotijoje

is kokiu miestu esat???? smile

6

Re: lietuviai skotijoje

oi yra yra...edinburge turiu nemazai pazistamu...pati tai lietuvoj esu

7

Re: lietuviai skotijoje

na kitataucius skotijoj atskirti gana nesunku nes dauguma vietiniu ryzi ;D

8

Re: lietuviai skotijoje

Vat škotai Lietuvoje kiek teko matyti tai žiaurūs. big_smile Idomi kokie Lietuviai Škotijoje. smile
Aišku joke, ko dar iš futbolo sirgalių tikėtis, tikrai kad ne intelekto. big_smile

9

Re: lietuviai skotijoje

nezinau kaip jums bet man tai jie visi tokie nieko,labai draugiski zmones;)

10

Re: lietuviai skotijoje

Dar galeciau pataisyti tave Linai-kitataucius galima atskirti is tolo is ju aprangos,nes ryzu taip pat kaip ir lietuvoj-vienetai:))))))))

11

Re: lietuviai skotijoje

ryzu cia ne per daugiausiai....cia tikriausiai toks skoto prototipas nupiestas lietuviu wink is tikruju zmones cia zymiai labiau isaukleti ir mandagesni nei lietuvoj...galbut daugiau liecia vaikus ir jaunima!!!lietuvoj uz bet koki menknieki i galva is karto gali gauti,o cia net atsipraso patys,mandagus keliuose,nesusirauke,bendraujantys ir pan....:)
nu bet lietuva yra lietuva - myliu ja ir noriu kuo greiciau grizti !!!!!! wink

12

Re: lietuviai skotijoje

na visokio plauko yra tiek pasm us tiek ten.. na bet i skotu sirgalius paziurejus tai baisu darosi kas per kultura smile na girdejau kad ten pakankamai mandagus (bet lipsniai r perdetai dirbtinai tas mandagumas) :-)

13

Re: lietuviai skotijoje

esu is banff miestelio.gal kas zinot? jei kas gyvenat netoli gal susutinkam ir padarom lietuviska baliuka? prasau parasykit sms ar pasukit mano nr.07933100573

14

Re: lietuviai skotijoje

esu is banff miestelio atsiliepkit ti padarysim lietuviska baliuka ar seip pakalbesim.mano nr07933100573

http://forumas.ieskok.lt/imgload/1553

15

Re: lietuviai skotijoje

as is Dundee,jei kas zino ir girdejo wink

16

Re: lietuviai skotijoje

sveiki na gal kas gyvena ir zino banff,gal kas netoli gyvena?butu malonu susitikti pabendrauti

17

Re: lietuviai skotijoje

gal kas is glasgow? wink
dundee girdetas, bet neteko buti, buvau edinburge, ten labai grazu smile

18

Re: lietuviai skotijoje

nemaniau kad cia yra tie lietuviu,daugiausiai tenka sutikti lenkus

19

Re: lietuviai skotijoje

gal kas netoli aberdino gyvenat,susitiktumem pabendrauti

20

Re: lietuviai skotijoje

jop, lenku cia kaip prikakota smile na, dar babajai visokie normaliai praeit neduoda ir klausineja, ar tu is lenkijos, kai pasakai, kad is lietuvos, tai ausimis pakarpo smile
na, kai kurie zino, kad mes kazkada priklausem rusams smile