1

Tema: Didelis pagurklis

Bliamba, zmones, man atrodo, kad mano pagurklis auga. Na...Na, as tiesiog kartais pastebiu, kad jis didesnis, nei turetu buti... Siaip jie dazniausiai pas apvalesnius zmones isdygsta, bet kad as nesu stambi. Esu visiskai normalaus kuno sudejimo. Dabar tai dar nieko viskas atrodo, bet bijau, kad jis veliau dar padides. Zinau, kad specialiu pratimu pagurkliams buna. Gal jus kartais ka nors tokio esat girdeje?
P.S. mano fotkiu galit neziuret, ten pagurklio nesimato. Jis dazniausiai isryskeja, kai dainuoju arba skaitau:D) O gal as visai tupa pasidariau..:? Gal cia visiems taip buna...?:?

2

Re: Didelis pagurklis

Negali buti ... ;> toks sakaliukas koks dar pagurklis smile lb grazi panele esi smile vat nzn jokiu pratimu :\ kazkaip nemanau kad tau ju reikia:)

3

Re: Didelis pagurklis

va va man ir idomu nuo ko jis tau galetu augti:Vkaska netaip darai:)

4

Re: Didelis pagurklis

Jei neklystu, po juo skydliauke yra, gal kas su ja blogai?:) Geriau paklausk gyditojo:)

5

Re: Didelis pagurklis

Linai, skydliauke apacioj kaklo, kur ta tokia duobute yra tarp kaulu (neatsimenu ju pavadinimo :::818) ir tai visai nesusije, zinau wink

6

Re: Didelis pagurklis

reikia miegoti ant maazu pagalviu, na kad galva neaukstai butu, neziureti tv atsigulus, va pagrinde del ko dideja pagurklys

7

Re: Didelis pagurklis

Nijolė, 20 parašė:

Linai, skydliauke apacioj kaklo, kur ta tokia duobute yra tarp kaulu (neatsimenu ju pavadinimo :::818) ir tai visai nesusije, zinau wink

tie kaulai yra raktikauliai,bet skydliauke tikrai nera toje duobuteje,man ne karta teko matyti,ji yra siek tiek auksciau.

8

Re: Didelis pagurklis

gal netaisyklinga laiksena. silpni nugaros ir peciu lanko raumenys, netinkama kaklo padetis, kuprinimasis. tai issitiesk ir atsistatys i vieta tas pagurklis ;-) stiprink raumenis, gerink laikysena ir didink odos stangruma ;-)