1

Tema: Stebėtojam

Visi mes minime narkotikus ir jų žalą, o kas ir ką yra padares, kad apsaugoti pasaulį nuo narkotikų? Ar nesame pasyvūs stebėtojai, kurie galvoja, kad kažkas turi sustapdyti šitą traukinį?

2

Re: Stebėtojam

Na siaip jei realiai, tai man atrodo, kad as tik paziureciau ir praeiciau pro sali, pamates toki vaizda hmm net nemalonu apie tai pagalvoti...bet dauguma zmoniu tokie...
aisq, turbut, isimtis, jei tai butu susije su draugais...

3

Re: Stebėtojam

kas cia su tais narkotikais.. sitiek temu priveisti big_smile
as turiu pastebejima.. kiekvienas zmogus atsisakydamas vartoti narkotikus ir isreiksdamas tvirta savo nuomone pries juos jau kazka savaime padaro
o sustabdyti nelabai iseis pavieniam zmogui, galu gale, tai kiekvieno asmeninis apsisprendimas ir jei jau kazkas iklimpo i ta liuna, istraukti sunkoka

4

Re: Stebėtojam

Mantas, 19 parašė:

Na siaip jei realiai, tai man atrodo, kad as tik paziureciau ir praeiciau pro sali, pamates toki vaizda hmm net nemalonu apie tai pagalvoti...bet dauguma zmoniu tokie...
aisq, turbut, isimtis, jei tai butu susije su draugais...

o draugai, kodėl jie išimtis? Kuriam duotum į kailį jei pamatytum draugą perkantį žolytę?

5

Re: Stebėtojam

Vija, 24 parašė:

kas cia su tais narkotikais.. sitiek temu priveisti big_smile
as turiu pastebejima.. kiekvienas zmogus atsisakydamas vartoti narkotikus ir isreiksdamas tvirta savo nuomone pries juos jau kazka savaime padaro
o sustabdyti nelabai iseis pavieniam zmogui, galu gale, tai kiekvieno asmeninis apsisprendimas ir jei jau kazkas iklimpo i ta liuna, istraukti sunkoka


o tu bandei?

6

Re: Stebėtojam

Gintaras, 35 parašė:


o tu bandei?


istraukti is norkoti vartojimo? - TAIP

7

Re: Stebėtojam

Mane nervina poziuris i narkomanus. Tai labai baisi lyga,ir vakaruose tai jau senei suprato.O musu zmones apie juos kaip apie issigimelius,tol kol asmeniskai nesusiduria su sia probliema!

8

Re: Stebėtojam

Ir neriejkia ju teisti,ar izuolioti.Juos reikia GYDITI!;(

9

Re: Stebėtojam

Kad neturiu draugu bei pazistamu, kurie vartotu narkotikus, tai ir negaliu prisideti prie sio traukinio sustabdymo, tikiuosi mano draugams ir pazistamams niekada ir neprireiks tokio tipo pagalbos...

10

Re: Stebėtojam

Gintaras, 35 parašė:

o draugai, kodėl jie išimtis? Kuriam duotum į kailį jei pamatytum draugą perkantį žolytę?


kaip tai kuriam ? niekam as i kaili neduociau...

11

Re: Stebėtojam

Vitoldas, 27 parašė:

Ir neriejkia ju teisti,ar izuolioti.Juos reikia GYDITI!;(

ligonis pats eina pas gydytoją...

12

Re: Stebėtojam

Mantas, 19 parašė:
Gintaras, 35 parašė:

o draugai, kodėl jie išimtis? Kuriam duotum į kailį jei pamatytum draugą perkantį žolytę?


kaip tai kuriam ? niekam as i kaili neduociau...

o kaip pasielgtum?

13

Re: Stebėtojam

as asmeniskai prisidejau. budamas 20 metu per vasara sunaikinau apie 20-30 gramu zolytes ;D

14

Re: Stebėtojam

Jonas, 24 parašė:

as asmeniskai prisidejau. budamas 20 metu per vasara sunaikinau apie 20-30 gramu zolytes ;D

nepiktas naikintojas, zinau kas i diena puse tiek suvalgo...

15

Re: Stebėtojam

koks skirtumas kiek kas suvalgo, as tiek sunaikinau

16

Re: Stebėtojam

Gintaras, 35 parašė:

Visi mes minime narkotikus ir jų žalą, o kas ir ką yra padares, kad apsaugoti pasaulį nuo narkotikų? Ar nesame pasyvūs stebėtojai, kurie galvoja, kad kažkas turi sustapdyti šitą traukinį?


jej ne draugas ir nepazystamas man tas pats kiekvienam nepadesi...betdraugam visalaik uzknisanciai ajskinu kad zole  sht ratai sht nors ju dar nieks needa...bet vistiek kaskas gal i prota nuejna...

17

Re: Stebėtojam

o kaip galima apsaugoti pasauly nuo narkotiku? ju visa laika buvo ir bus, nes tas kas uzsiima situo dalyku gauna didelius pinigis ir jiems nusisikt ant tos zalos...jei zmogus pats proti netures tai neabai ir mes sustabdysim ta traukiny

18

Re: Stebėtojam

na, jei manai, kad nieko neišeis, tai tikriausiai nieko ir neišeis....

19

Re: Stebėtojam

deja nieko priklauso nuo tevu auklejimo ar jis vartos narkotikus ir nuo kitu zmoniu itakos.manes niekas negaletu priversti gerti svaiginancius gerimus jei pati to nenoriu niekas tikrai neprikalbes...o tuo labiau narkotikus pradeti vartoti as linksma esu ir be ju

20

Re: Stebėtojam

Vaiva, 17 parašė:

deja nieko priklauso nuo tevu auklejimo ar jis vartos narkotikus ir nuo kitu zmoniu itakos.manes niekas negaletu priversti gerti svaiginancius gerimus jei pati to nenoriu niekas tikrai neprikalbes...o tuo labiau narkotikus pradeti vartoti as linksma esu ir be ju


šaunu, o ką gali pasakyti tiem, kurie taip nesugeba?