21

Re: HOROSKOPAS

  jei kas domisi astrologija, uzhsukit www.dharma.lt spausti chia   smile

ten yra biski rimtesnis horoskopas, pagal menulio ir saules kalendoriu, kiekvienai dienai..
aisku juo taip pat galit tiket, galit netiket.. kiekvienam savo smile

22

Re: HOROSKOPAS

bet kartais toke nesamone sumala

23

Re: HOROSKOPAS

Mano nuomone tai horoskopas yra visiska nesamone nes tai yra bendrai nustatinejama tam tikrai grupei zmoniu o ne kiekvienam individualiai tai va as skaitau kad tai yra visiska nesamone big_smile

24

Re: HOROSKOPAS

bet tai tik mano nuomone:DDD

25

Re: HOROSKOPAS

na tik viena atveji zinau kad pasitvirtino kas buvo prognuozojama

26

Re: HOROSKOPAS

Na manau cia daugiau atspeta nei nuspeta ateitis wink)
Cia kitaip sakant bulwarine nesamone.. Pritraukia zmones prie tu skilciu ir tiek... Manau as ir sugebeciau nusakyt kokia tau bus ateinanti savaite.. Gal ne viska pataikyciau bet vistiek pataikyciau nes tai tiktu ne tik tau o daug kam smile))

27

Re: HOROSKOPAS

Horoskopais netikiu, bent jau man, tai neissipildo tai, ka ispranasauja...

28

Re: HOROSKOPAS

nenuostabu nes daug kam nesutampa nes tai tik ismislas bobuciu=)))

29

Re: HOROSKOPAS

As nebetikiu horoskopu, bet anksciau kokius keturis ar penkis kartus yra issipilde kas rasoma horoskope

30

Re: HOROSKOPAS

Indrė, 13 parašė:

As nebetikiu horoskopu, bet anksciau kokius keturis ar penkis kartus yra issipilde kas rasoma horoskope

taj kodel nebetiki?

31

Re: HOROSKOPAS

Kiekvienam savo, as asmeniskai tikiu, ne visu 100% bet, vistik jie kaip sake nekarta, kuriami grupei zmoniu, ne individualiai. Taciau man buvo tikrai idomiai nutike, ypac kai draugavau su viena mergina, tuo metu, kiek besiskaitydavau juos praktiskai atitikdavo kiekviena diena, tiek man tiek jai ir tai buvo tikrai netrumpa laiko tarpa daugiau nei metus, aisku dabar jau taip nera smile

32

Re: HOROSKOPAS

horoskopas gali buti ne tik visiems, jei turit noro, tikejimo ir pinigu gali astrologas sudaryt horoskopa asmeniskai.. atsizvelgiant i gimimo data, gimimo metu buvusi zvaigzdziu ir planetu ishsidestyma ir pan.

33

Re: HOROSKOPAS

Na man horoskopas vis pakisa koja. Turiu omeny, visada kas horoskope parasyta blogo butinai nutinka(vienokia ar kitokia forma), o kas gero tai labai retai smile Well, it might be just me, but sometimes I feel like being cursed tongue

34

Re: HOROSKOPAS

na man patinka paskaitineti bet siaip dienos horoskopus pamirstu tam kartui pasiskaitau ir tiek,,,bet va kur bendras yra pasiziureti charakteriu tipus ir.t.t. visai idomu nes siaip atitinka kaskas nors aisku galima kiekvienam zmogui tai pritakyti...

35

Re: HOROSKOPAS

pritariu kad kiekvieno zmogaus charakterio horoskopo dalis atitinka jam, bet niekaip nepritarsiu tam kaip pavyzdziui man,kad mano ir mano merginos charakterei yra visai skirtingi,tai turetume buti patys didziausi priesai, bet jau mes draugaujam pora metu netgi bunam visa laika kartu, nes vienas be kito negalim,5 min atskirai jau mus labai didelis laiko tarpas....

36

Re: HOROSKOPAS

na na sakoma skirtumai vienas kita  traukia,nebutinai skirtingu charakteriu zmones - priesai

37

Re: HOROSKOPAS

Deividas, 20 parašė:

Ar yra jum nutike taip kaip sako jums savaites horoskopas?
Asmeniskaias nlb tuo tikiu bet viena kart pries kokius 3 metus man buwo nutikes tikrai netiketas dalykas:
Nuejau i biblioteka pasiimt knygos..Laukdamas eiles pasiemiau zurnala ir atsiverciau horoskopa..Jame buwo rasoma kad pageres materialine padetis.. Pasiemes savo knyga ejau i klase ir eidamas ja atsiverciau..Ir ka jus manot..Knygoje 1LT.. aisq tai nepinigas  bet tox sutapimas keistas:)


o tu tikrai manai kad visi to pacio horoskopo zenklo zmones kaip ir tu pries trejus metus rado knygoje po lita, neblogas butu sutapimas, bet jau perdaug nerealus wink

38

Re: HOROSKOPAS

Zinot kajp sakoma jei labaj tiki viskas issipildo taj va.....:::134

39

Re: HOROSKOPAS

na tiesą sakant man net nelieka laiko jų skaityti..:D

40

Re: HOROSKOPAS

Vartai lietuviu knyga ir ieskai lito big_smile)