1

Tema: Atsalimas

Jai vaikinas sako,kad jis "atsales"... tai ar tikrai reiskiai,kad nebemyli? O gal jam truksta demesio?...:(

2

Re: Atsalimas

Nzn kaip tas konkretus vaikinas..Bet jeigu as taip pasakyciau, tai gali suprasti kad..Ciao, gal kada sugrisiu, o gal ir ne..:D

3

Re: Atsalimas

Visiskai pritariu Tomui, paprastai tokie zodziai reiskia ate, nesvarbu ar juos pasako mergina, ar vaikinas...

4

Re: Atsalimas

o gal ji reikia susildyt ? big_smile

5

Re: Atsalimas

gal taip demesio reikalaujasi siek tiek?..

6

Re: Atsalimas

hmz,vat cia ir yra klausimas... ko istikruju nori ir reikalauja vaikinai...

7

Re: Atsalimas

eikit sau ...parsyta temos pavadinimas ATSALIMAS... galvoju kad jau atsalo kojas pusle skauda ..o velaiu kai luzau is saves..kai pamaciau kas is tikruju cia..nu zodziu ;D;D;D;D;D;D;D

8

Re: Atsalimas

Jei yra jausmai,tai verta pabandyti ir pakaitinti.Kaip nors originaliai. Dažniausiai atšalame nuo rutinos.

9

Re: Atsalimas

Mano vaikinas kaip pagal mane yra idealus,rupestingas,mielas ir nuosirdus.Bet asjam pirma mergina o iki jo turejau dar vaikinu ir jis su tuo susitaikyti nemoka...Jis net nesupranta kas yra tikroji meile,draugaujam jau 2 menesius beveik o pazystami esam nuo mokyklos nors ja jau esam uzbaige...Jis dar turi kazkokiu druagiu o man jis vientintelis,jau nerupi man jokie kiti vaikinai ir mano pasaulyje jis vienas,as ji labai myliu bet jis to nesupranta bet vis tiek draugaujam kaip pora...Dabar kazkaip atsalo man,susirasineja su kazkokia sena gera drauge,nebeidomu jau su manim shneket...Sako kad su manim jaum gera but ir jam patinku,ar tai galima pavadint meile?...Kaip sugrazint jo demesi vel?Patarkit sad(

10

Re: Atsalimas

olga, jei tedraugaujate du menesius, o jau atsalo, tai toli grazu ne meile, o tik susizavejimas buvo, o siaip manau,meda,  kad vaikikinu zodziai "atsalau" , "man reikia laiko" , gal pabunam truputeli atskirai" ir pan.. reiskia "ATE".. susitaikyk ir be reikalo negaisdama laiko bei pastangu ji "susildyti", ieskok kito..

11

Re: Atsalimas

:::703:::717:::740:::a43:::a43

12

Re: Atsalimas

manau arba turetum ji susildyti..arba jei taip sako liudnai ir kvailu tonu taj turetum tai suprasti kad nedomi tu jo ir jis bijo tau pasakyti \sudie\...cia tik mano nuomone..

13

Re: Atsalimas

Na as manau taip pat kaip ir agne jei jis kaip sako atsalo po dvieju menesiu tai tikrai nebuvo tikra meile, as pvz draugavau su vaikinu ir tik po pusantru metu kai jis paprase likti tik draugais buvau nevilties busenoje nes visdelto tai ne menesis ir ne du o po to suzinojau kad jam paprasciausiai atsibodau, draugavau su kitu vaikinu ir juo jau nebetikejau nes per daug skausmo buvo, ir viena diena ji uzknisau ir jis pasake kad jam reikia savaitele pagalvoti tada iskart supratau kad viskas, patikek ir tu kai atrasi tikra meile jam nereikes kad ji sildytu nes jis tik troks tave susildyt ir tai tikrai netruks du menesiu, nekankink saves, gyvenimas siuncia daug isbandymu,buk stipri ir pagalvok apie save..... galbut palepink save pasidarys geriau, kai myli save tave myli ir kiti....

14

Re: Atsalimas

nelemta  but  kartu!!!!!!!!!!!!!!!

15

Re: Atsalimas

Tiesiog kartais o gal daznai, dingsta ta meile, jausmas kad myli ta zmogu:::014

16

Re: Atsalimas

Vsio,reiskia BASTA.. Arba nebrendyla.. siaip ar taip abiems atvejais,uzmirst ir gyvent toliau wink

17

Re: Atsalimas

Meda, 18 parašė:

Jai vaikinas sako,kad jis "atsales"... tai ar tikrai reiskiai,kad nebemyli? O gal jam truksta demesio?...:(

Vaikinas usimane ivairoves ir viskas.jis Taves net nemyleio buvo aistra paskui isbleso o jei sake kad myli tai tik del "tu daiktu" kurie randasi tarp koju

18

Re: Atsalimas

Ne paskaiciusi Agne13 pasisakyma vos is juoko nemiriau big_smile big_smile big_smile

19

Re: Atsalimas

Kai perskaiciau temos pavadinima maniau kad tu cia apie ledynmeti koki snekesi ar dar ka ;D

O jei i tema, tai manau jis nieko su tavim nebenori. Bet geriausia paimk tu jo atvirai ir paklausk.