1

Тема: Apokalipse ????


koki ispudi jums paliko Melo Gibsono sis filmas????
speju, kad silpnu nervu zmonem jis netiko......
filmas simtu procentu sukaustantis demesi, sunku ir atitrauk akis, o kartais noris ir uzsimerkt,bet kam per daug smalsu wink to nedarykite.

2

Re: Apokalipse ????

Na tiesa sakant nepasakyciau, kad man tas kinas labai patiko ..o del nervu tai normaliai lygir ...:}

3

Re: Apokalipse ????

pritariu austejai, kad tikrai prikaustantis demesi wink

4

Re: Apokalipse ????

shiaip APOCALIPTO o ne apokalipse... bet filmas tj geras...

5

Re: Apokalipse ????

man tai siaip, tikejausi ko nors geresnio, o ziurejau kaip i komedija, juokingas buvo, kai kuriais momentais, ypac tos kaukes ir galvu kapojimai

6

Re: Apokalipse ????

nesamone

7

Re: Apokalipse ????

filmas paliko ispudi. abejinga nelikau. siaip idomu buvo ziuret i pacius aktorius, ju auskarus, papuosalus ir visa kita "apdaila". pabaiga gal per daug istesta. ziuredama filma patyriau stresa smile) nu tikrai. isejau abstulbus, isitempus ir pasiurpinta. 

8

Re: Apokalipse ????

Tipiskas filmas budingas M.Gibsonui...:)Man patinko

9

Re: Apokalipse ????

Joa..geras tikrai filmas...labai issitempus zejau, nieko negalvodama...retai taip buna, kad issijauti i filma....hmm...:)

10

Re: Apokalipse ????

visai nieko

11

Re: Apokalipse ????

http://forumas.ieskok.lt/imgload/2152

12

Re: Apokalipse ????

as ti nemaciau nes maniau kad kd tai komedija:::b32

13

Re: Apokalipse ????

na i kina vaisktau tikrai daznai....tai sis filmas gal siektiek neutraliia vertinu nei jis baisus nei ka tik pakikenom su draugasi..=]]ir tiek....;>> paprastas neispudingas vaikuciu filnas...mano nuomone..

14

Re: Apokalipse ????

o as visa kino seansa uzsidengus akis sedejau,net verkt norejosi!!!ziauru!!!

15

Re: Apokalipse ????

Austeja, 21 пишет:


koki ispudi jums paliko Melo Gibsono sis filmas????
speju, kad silpnu nervu zmonem jis netiko......
filmas simtu procentu sukaustantis demesi, sunku ir atitrauk akis, o kartais noris ir uzsimerkt,bet kam per daug smalsu wink to nedarykite.

Filmas paliko tikrai nebloga ispudi. Taciau ten istorine tiesa visiskai supainiota. Vaizduojami Majai, nors zmoniu Majai neaukodavo masiskai. Aukodavo Actekai. Ispanu konkistadorai atplauke irgi jau ne prie Maju, o prie Acteku.