1

Tema: Gera mama-bloga mama

Ar mama, kuri savo 16 metu dukrai leidzia nenakvoti namuose yra gera, ar bloga?

2

Re: Gera mama-bloga mama

Kai man buvo 16 metu ir buvo draudziama, atrode bloga. Bet dabar suprantu, kodel drauge.. ir manau, kad tai isejo tik i gera:)

3

Re: Gera mama-bloga mama

Na, ir as taip manyciau. Juk mamos toks darbas - myleti ir saugoti.

4

Re: Gera mama-bloga mama

Retam paaugliui tevai yra draugai.Juk paauglyste sunkus metas.Visiems tada atrodo,kad galime ir zinome viska.Tevu patarimu paisoma maziausiai.Visi draudimai tada per daug sureiksminami.Ar mama bloga,ar gera priklauso nuo santykiu su vaiku, nuo pasitikejimo savo atzala.

5

Re: Gera mama-bloga mama

Dalia, 33 parašė:

Ar mama, kuri savo 16 metu dukrai leidzia nenakvoti namuose yra gera, ar bloga?


Definitly BLOGA BLOGA BLOGA
Redakcija: pasitaisau kolegos, priklausomai kur ji nenamuose nakvoja, as pvz 16metu maisiau visa lietuva su draugais, stovyklos konferencijos.... Ir tai man istiesu padeda, dabar, pirmiausiai igavau patirties, susiradau daug draugu ir pan....
Manau jai viskas skaidru tai kodel ir neisleidus....

6

Re: Gera mama-bloga mama

Negalima skirstyti mamu i geras ir blogas, reikia kreipti demesi i santykiius su mama, nes mama turi buti geriausia drauge, kuriai gali viska issipasakoti ir jeigu tokie santykiai ir yra ir jei mama zino, kur nakvos jos dukra, tai manau, cia nieko blogo, kad ji nakvos ne namie, svarbiausia, kad butu abipusis pasitikejimas...

7

Re: Gera mama-bloga mama

Gera gera gera smile Nors ne visad...Siaip kaip jau beveik visi minejote...viskas priklauso nuo santykiu smile mano mama asmeniskai mane leidzia..jau gal nuo 15-14 nakvot pas drauge smile ir as nieko blogo tikrai nerpsidarau...

8

Re: Gera mama-bloga mama

Lukas, 20 parašė:
Dalia, 33 parašė:

Ar mama, kuri savo 16 metu dukrai leidzia nenakvoti namuose yra gera, ar bloga?


Definitly BLOGA BLOGA BLOGA
Redakcija: pasitaisau kolegos, priklausomai kur ji nenamuose nakvoja, as pvz 16metu maisiau visa lietuva su draugais, stovyklos konferencijos.... Ir tai man istiesu padeda, dabar, pirmiausiai igavau patirties, susiradau daug draugu ir pan....
Manau jai viskas skaidru tai kodel ir neisleidus....

Tai, tikrai, as nepatikslinau. Nenakvoti namuose, reiskia praleisti nakti plote, pas drauge, kurios tevai uzsienyje ir jos likimas paliktas savieigai. o likusi kompanija - mamai nepazistami zmones. Ar mama, kuri tokiomis aplinkybemis neleidzia nenakvoti namuose - bloga ar gera?

9

Re: Gera mama-bloga mama

gera ner ko bastinetis naktims

10

Re: Gera mama-bloga mama

gera ta mama, aisku dukrai tai ji pati blogiausia tuo metu atrodo, bet kai uzauga, supranta.. tokia jau tikriausiai mamos dalia - buti bloga big_smile

11

Re: Gera mama-bloga mama

na as visada su mama gerai sutariau ir dabar sutariu...mes labai geros drauges...viska jai galiu issipasakot....reikia ir tevus suprasti, ilisti i ju kaili....tada gal supras kodel jie vienus dalykus leidzia , o kitu ne...

12

Re: Gera mama-bloga mama

nepripazystu posakio tevai-geriausi draugai, yra draugai yra tewai [;

13

Re: Gera mama-bloga mama

mano nuomone tai yra tikrai gera mama.. plotai gales prasidet kai bus 18, kai jau gales savarankiskai atsakyt uz savo veiksmus..

14

Re: Gera mama-bloga mama

na manau kad gera kad neleidzia na bet jai ji zinotu gerai tavo drauges nemanau kad ji jau taip bijotu leisti na nebent tu prasai kai pas drauge laisvas plotas tai tikrai neleis ir teisingai

15

Re: Gera mama-bloga mama

na manau kad gera kad neleidzia na bet jai ji zinotu gerai tavo drauges nemanau kad ji jau taip bijotu leisti na nebent tu prasai kai pas drauge laisvas plotas tai tikrai neleis ir teisingai

16

Re: Gera mama-bloga mama

man niekada nebuvo niekas draudziama, nes zinojo, kad galima manimi visiskai pasitiketi, nes niekada neprikresiu nesamoniu, todel viskas priklauso tik nuo pacio Taves smile jeigu galima pasitiketi Tavimi, tai manau isleis bet kur, bet jeigu ne, tai reiskiasi kazka darai blogai, kad nepasitiki ir turi taisytis smile

17

Re: Gera mama-bloga mama

man panasei buvo kaip egle raso tik dar vienas dalykas mano pvz mama pastovei zinodavo kur as randuosi na bent jau daug mas ir tai ji manes nebijodavo niekur leisti nes puikiai pazinojo mano draugus su kureis as artimai bendraudavau

18

Re: Gera mama-bloga mama

tai priklauso tik nuo santykiu ir nuo pasitikejimo dukra. as pati esu "gera-bloga" mama smile ir kartais leidziu, kartais neleidziu daugelio dalyku. tai priklauso nuo konkrecios situacijos...

19

Re: Gera mama-bloga mama

Tokia mama gera tik tam pas kuri miegos ta dukra..Sveikinu ji labai greit taps mociute.:)

20

Re: Gera mama-bloga mama

smile kiekvienas sprendziame pagal save, Tomuk :)p