1

Tema: destytojo ir studento santykis

ka manote apie tai? ar destytojai teisingai ivertina studento teises ir ar jas gerbia? ar destytojai ne per daug savivaliauja savo padetimi? ar daznam studentui pasitaiko destytoju diskriminacijos (nuo paskaitu praleidinejimo iki nepatikimo is veido(mazinami balai ir pan.)?
rasykite savo pastebejimus kur, kaip ir del ko patiriate (ar manote kad patiriate) destytoju neteisybe..
P.S. gerbiu argumentuotus pasisakymus.

2

Re: destytojo ir studento santykis

na siaip su kokia nors neteisybe dar neteko susidurti...tikiuos ir neteks...na tik buna kad kartais destytojai uzmirsta kad kartais ir studentams reikalingos pertraukos...o sau toliau varo kaip uzsukti, o jus sedekit ir klausykit...

3

Re: destytojo ir studento santykis

manau kad visas bendravimas priklauso tik nuo studento...visi destytojai yra saunuoliai ir visi yra bendraujantys ir tolerantiski bei labai jaunatviski...tereikia moketi prie ju prieiti....siauliu kolegijoj visi destytojai gerbia studentus ir yra geranoriski studentu atzvilgiu...tik va studentai kartais labai vaikiskai elgiasi...

4

Re: destytojo ir studento santykis

manau kad klysti sakydama kad bendravimas priklauso tik nuo studento. as kaip trecia karta pirmakursis (skirtingose aukstosose) galiu pasakyt, kad bent jau pirmam kurse destytojai labai neobjektyviai vertina studentus ir retas kuris parodo atsaka i studentu bandyma bendraut ar savo nora bendraut su studentais. tiesiog dauguma destytoju (niekad nesakau kad visi, nes yra tikrai sauniu destytoju), ypac vyresnio amziaus ziuri i pirmakursius kaip i "mesa" ka tik paleista is mokyklos.. ir ko gero mano kad tai tik "kol kas" durniu banda, su kuriais net neverta prasidet, bendraut ar pan.
seip is vis daug kur destytojai pasikele, ir mano kad ju vienintele pareiga ateit ir perskaityt medziaga ir viskas tuom baigta.
gal kas patys buvot uzhsienyje pastudijuot ir patyret kaip destytojas su studentu bendrauja?
gaila as pats nebuvau dar, bet artimas zmogus buvo (sesuo), ir as neabejoju jos pasakojimais..
dar beje siandien buvusia klasioke sutikau, kuri taip pat buvo uzhsienyje studijuoti, tai sake gryzus apima depresija del musu svietimo sistemos supuvimo, palyginus su uzhsieniu..

5

Re: destytojo ir studento santykis

Na, man trijuose universitetuose studijuoti neteko, tad labai objektyvi buti negaliu, bet visgi mano patirtis destytoju atzvilgiu yra tik gera. Studijuoju VU KHF,2ame kurse. Cai destytojai draugai, su kuriais galima ir pasikalbeti ir pajuokauti ir susitarti, netgi ir i kavine nueiti. Manau kad kaip ir visose gyvenimo srityse, taip ir sioje vieno atsakymo nera. Zmones skirtingi ir ju darbo metodika skirtinga. Bet as asmeniskai savo gyvenimo kelyje kol kas nesutikau ne vieno blogo mokytojo ir ne vieno blogo destytojo, aciu dievui:)

6

Re: destytojo ir studento santykis

na kazin kaip nuskabes, bet toks destytojo komentaras mus tikrai \nusodino\.Zodziu, \ pamates jus pirma karta, jau galejau nuspresti kas ko vertas\.Tokie zodziai skambejo pirmakursiams, siauliu universitete.ir is tiesu \vaziavo\ant kai kuriu tol kol jam graziai neatkirtozmogus pasimete ir iki siol pagarba jauciama abipuse.
tiesiog nereikia leistis buti trypiamiems.

7

Re: destytojo ir studento santykis

na man teko nelabai kokiu destytoju sutikt, bet pats asmeniskai problemu su jais neturejau.. smile

8

Re: destytojo ir studento santykis

Mano nuomne labai daug kas priklauso nuo pacio destytojo poziurio i savo dalyka, i darba.
Kaip Ignas sake yra tokiu kurie tiesiog ateina atlieka savo pareiga priesh studentus ir tiek.. taciau yra ir tikrai labai shaunuiu destytoju, kurie bendrauja kaip lygus su lygiu tuo pat metu islaikydami tam tikra atstuma, kurie sugeba uzsitarnauti autoriteta ne gasdinimais ar grasinimais o savo bendravimu.

9

Re: destytojo ir studento santykis

Paprasciausiai yra skirtumas amziaus..Pvz as studinu neakivaizdziai KTU tai santykiai nera kazkokie blogi..zmoniski ir suprantami..(iskyrus kaikuriuos destytojus kurie ir dien. ir neak.. durina taippat)..Destytojai pastoviai juokiasi is dieniniu, atseit jie kvaili..O jus va neak. jau suauge dirbat darbus su jumis yra apie ka bendrauti..Pvz mano pana studina dieniniam..tai kiek kartu jai pvz nebuna paskaitos..tai sakau paskambink destytojuis ir paklausk, arba kitais kokiais klausimais, arba nueik i kabineta pakalbek.Tai atseit ne negalima..Nu man tik juokas ima..Kaip negalima paskambint ar nueit pakalbet?:DIr siaip jauciasi kaip ten tuos dien. durina destytojai, siuntineja kaip kokius mazus vaikus..ir t.t..O man nera tokiu problemu, ateini betkada jis taves nesius, paaiskins ir t.t..Net ir telefu paaiskins.. Vienu zodziu yra skirtumas tarp bendravimo su dien. ir neak. studentais..

10

Re: destytojo ir studento santykis

Tomas teisus... yra amziaus skirtumas..
bet ar amziaus skirtumas turetu itakoti studento ir destytojo pagarbos santyki???
Tuomet gautusi taip kad juo jaunesnis destytojas tuo maziau ji gerbia studentai... arba atvirksciai, lygiai taip (kaip sake tomas) kuo jaunesnis studentas tuo maziau jis gerbiamas destytojo...

11

Re: destytojo ir studento santykis

nius, as su destytojais gerai sutariu.. niekada nekilo problemu... :? jei kokia beda, parasai e-maila ar skambini ir viskas OK patampa :::035 susitvarko... siaip, gal tik 1 kurse ir 2kurso pirmam pusmeti mes buvom kaip vaikai, tipo dar neseniai mokyklos suola bruzinom, tai nelygis su mumis bendraut..:D matematikos destytojas tai visa laika akydavo, cia jums, vaikuciai ne mokykla, apsipraskite pagaliau big_smile bet jis buvo labai fainas ir supratingas, bet mokytis reikejo uoliai wink
>>> yra ir pasikelusiu destytoju, ir mokykloj mokytoju yra tokiu, ant zemes nenusileidusiu, bet nieko, istversim tokius wink
>>>>>>>>bet dabar tai malonu su destytojais bendraut, ziuri jie i tave kaip i zmones, kolegomis vadina, kreipiasi Jus, tai net sirdele pamalonina wink geris mano destytojai wink (ne visi, bet daugeliui tai DIDELE pagarba jauciu, ir kaip zmonems ir kaip destytojams smile )

12

Re: destytojo ir studento santykis

pas mane destytojai verti pagarbos..bet aisku ne visi.:) kaip ir visur ir KK pasitaiko destytoju kurie leidzia sau per daug...tarkim..nedestyti paskaitos, o  vaidinti kad tai daro, ir po to ivertinti studenta prastai...bet kiti destytojai puikiai atlieka savo darba ir pagal studento  nuopelnus yra ir ivertinimi:)