81

Re: Naujas skype virusas!!

bet pvz hanza bankas internete kaip yra, tai jei nori i savo saskaita ieit reikia nuolatinio slaptazodzio ir dar 36 yra, kur kiekviena karta skirtingo reikalauja.. tai gal tada nieko baisaus? juk tie kurie nores ieit tikrai nezino visu 36.. :?

82

Re: Naujas skype virusas!!

nu jop, tikiuos smile o ta nuolatini pakeist irgi ne pro sali smile

83

Re: Naujas skype virusas!!

as irgi gavau tokiu zinuciu ir neisivaizduoju kaip nutiko, kad as nepaspaudziau tos nuorodos. siaip esu laaabai smalsi ir daznai pasiuziuriu kas koki gera puslapiuka atsiunte...laimingas atsitiktinumas big_smile

84

Re: Naujas skype virusas!!

Dovilė, 21 parašė:

as irgi gavau tokiu zinuciu ir neisivaizduoju kaip nutiko, kad as nepaspaudziau tos nuorodos. siaip esu laaabai smalsi ir daznai pasiuziuriu kas koki gera puslapiuka atsiunte...laimingas atsitiktinumas big_smile

Zinok as irgi neatidarinejau, bet kazkokiu keistu budu is manes irgi issisiunte tos zinutes.. Nors history pas mane nera kad siunciau, bet draugai kai kurie rase kad is manes gavo.. :? Zodz keistai cia kazkaip.. :?

85

Re: Naujas skype virusas!!

oba geras... nu as is draugu negavau jokiu atsiliepimu. tikiuosi, kad nieko bloga neatsitiko.

86

Re: Naujas skype virusas!!

man tai pasirode kad exe failas tai net nesiunciau nieko neziurejau wink

87

Re: Naujas skype virusas!!

atidariau,na susitvarkiau viska pagal nurodymus,lygtais nieko blogo....bet i skype gavau dafiga tu sandru...

88

Re: Naujas skype virusas!!

as kazkaip nebegaunu :::127 gal jau baigesi tas "karantinas" :?

89

Re: Naujas skype virusas!!

oi oi šis virusas išleistas buvo didelių specų žinovų ne tik sugadintų windous sistemas bet ir susižinotų jiūsų banko duomenis bei slaptažodžius taip pat nepataisomai sugadintų anti virusines programas.

90

Re: Naujas skype virusas!!

is kur tamsta tiek zinote gal pats ir sukurete ;D ;D (joke)