11021

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

siaip as jas pamenu,kad dariausi 5dieni, kai sedejau prie litexpo... sedejau ir prisiminiau, kad visai CIOTKAI atrodo wink
o as jas idejau, kad musu Linukas ir Auriukas paspringtu tuo mano dirzu :::b49 nes jie labai is jo juokesi....
>>> :::818

11022

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai aisku, ten gi parasyta "American Chick" big_smile big_smile big_smile tas pats kas American C M O big_smile big_smile

11023

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Auri... prasmek skradziai zeme su meile is desines ;D
>> ir pasikeisk savo amziu, kad butum LYYGIS wink gi, nelygis buti 19 (chuckle) [smelis wink]

11024

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

ka tik ziurejau foto musu visas nuo pirmo meeto iki klaipedos....
ale vaikai, kaip mes uzaugom ;D pirmam meete tai tokie visi vaikai vaikuciai big_smile) pasikeitem, paaugom ;D


>>> Nijolyte.. as dar viena tendencija suziurejau big_smile kad korocia kuo daugiau meetu tuo daugiau musu lovose guli big_smile big_smile pamenui kad per 1 meeta daresi big_smile big_smile kas per 2 korocia mes abu etatiniai sugulovai   big_smile big_smile todel dristu teigti, kad as vaiko tevas, kuri mes abu su Auriu auginsim, o tu gimdysi Tata as o jis tik mano pavaduotojas bus kaip as i komandiruotes isvaziuosiu  ;D :-) :::855
>  Auris va jau ir dirba poinigelius vezimeliui pampersams ir kitoms musu 3 4 seimos pramogoms ir pragyvenimui big_smile big_smile


tayp tayp, Linuk... ir dar viena tendencija miegojimo >> tu visada man is kaires miegi :V gal todel ir verta sutikti su tavo spejimu, kad vaikas vis delto tavo, nesusimaisiau gal per tiek laiko ant kurio lipti :::039 ;D;D
>> kitas klausimas, toks seimyninis :? kokios dar cia komandiruotes :? gal man kelias lekstes pasiimti pokalbiui tokiam rimtesniam :?
>>>> o tu imtum pavyzdi is musu Auriuko [vargsas vice Tetis ;D], nesikomandiraves cia visur pas visokias..... dar ligu parvesi big_smile) nepamirsk, kad paskola tai paimta ;D


na, visai isprotejau, save cituoju.. bet reikia ;D ;D
paskaiciau 2 meeto istorija ;D ;D ir ten buvo parasyta apie vaikus prie ciuozyklos.. galiu tavo spejima, Linuk, uztvirtinti, kad vaikas tavo, nes o kadangi bet taciau... tada nuo ciuozyklos mes dviese nusileidom ir ta mergaite parsinesem.. tai va.. ne lovos reikalai cia ;D o ciuozyklos ;D

11025

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu ten toks greitukas ;D ;D buvo toks produktyvi nashi gamyba ciuozykloje big_smile bet tada KLP vaikas Aurio as zn big_smile reikes DNR testa darytis big_smile
> o  del komandiruociu tai gi ir man palakstyti reikia mes gi jauni apsivaikavom atsigirebti noriu ;D

11026

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

nu ten toks greitukas ;D ;D buvo toks produktyvi nashi gamyba ciuozykloje big_smile


jo.. is tos serijos cia >>>> tai dar laiko yra :::b02


Linas, 19 parašė:

bet tada KLP vaikas Aurio as zn big_smile reikes DNR testa darytis big_smile


tai pala pala... vaikas tik vienas.. is kauno.. :? dar jis negime,tai zinok pagal visus tuos desnius, 2 vaikas neatsiranda :V:?

Linas, 19 parašė:

> o  del komandiruociu tai gi ir man palakstyti reikia mes gi jauni apsivaikavom atsigirebti noriu ;D


jojo.. tu gali atsigriebti, o as tundra sedesiu namie?? tu cia idomiai mastai :?