81

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:

nezinia kiek merginu slapta tavimi zavisi ir nedrista nei uzkalbint,nei tuo labiau pasakyt ka jaucia

stai kodel turi patikti big_smile

82

Re: Kaip as atrodau?

o sunis kur matai siame uzrase?:D ne vieno kol kas neizvelgiau:D:D

83

Re: Kaip as atrodau?

Mantas, 18 parašė:
Viktoras, 20 parašė:

Ar as galeciau patikti merginoms?

tai aisku,kad turetum patikt.tu i mane geriau pasiziurek

jei as patinku tiksi ir tu !

84

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:

o sunis kur matai siame uzrase?:D ne vieno kol kas neizvelgiau:D:D

Tik del to kad tau patinka, tas ir tas tai ir jam turi patikt,kitaip ten poros nesigaus...nu :V jei tava pudelis jis is medziokline dobs tai nekas:::036ane:p tai tu pasakiai nezinai kokia zavisi tai ir pagalvojau butent apie tave big_smile

85

Re: Kaip as atrodau?

Tomas, 24 parašė:
Gintarė, 18 parašė:

o sunis kur matai siame uzrase?:D ne vieno kol kas neizvelgiau:D:D

Tik del to kad tau patinka, tas ir tas tai ir jam turi patikt,kitaip ten poros nesigaus...nu :V jei tava pudelis jis is medziokline dobs tai nekas:::036ane:p tai tu pasakiai nezinai kokia zavisi tai ir pagalvojau butent apie tave big_smile

malonu kad apie mane butent pagalvojai:D:D nors del sunu veisles as nesuku galvos,kt dalykai turi sutapti,suo cia vos ne paskutinej vietoj lieka:D

86

Re: Kaip as atrodau?

ne.. nu cia tema >> tai tipo.>> man truksta meiles ir demesio... ne.. nu nebegaliu...
matau, kad sena tema.. bet nebegaliu :?

87

Re: Kaip as atrodau?

o kuo bloga tema?:D

88

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:

o kuo bloga tema?:D


nu kaip as tau :::036 tai tau atsakai arba geras snukis:::036 arba blogas:::036 o snukis tas pats :::036 manau reikia paklausti mamos ji visalaik paguos ir pasakys kad pats graziausias:::036 net jei ir plytos prasos :::036

89

Re: Kaip as atrodau?

isties kvaila tema, jei cia kiekvienas noretu suzinoti nuomone apie save, tai siame forume kas antra tema butu "kaip as atrodau?"per didelis saves sureiksminimas ir tiek, juk uzduodamas klausima jau is karto tikejosi pagyru ir komplimentu, bet as atsakysiu, kad gal kam ir patiktum, bet asmeniskai man ne, nes nemegstu per dideliu savimylu...

90

Re: Kaip as atrodau?

Tomas, 24 parašė:
Gintarė, 18 parašė:

o kuo bloga tema?:D


nu kaip as tau :::036 tai tau atsakai arba geras snukis:::036 arba blogas:::036 o snukis tas pats :::036 manau reikia paklausti mamos ji visalaik paguos ir pasakys kad pats graziausias:::036 net jei ir plytos prasos :::036

niu ne visos mamos tokios geros:D:D  kitos to nepasakytu jauciu:D:D sakytu nebent kad tu esi mano vaikas,todel as tave lb myliu ir blablabla..:D

91

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:

o kuo bloga tema?:D

tuo, kad atsiverciu labai draugisku mostu as vikipedija ir vedu zodi forumas >>> ir stai ka gaunu:

Internetinis forumas – dar vadinamas diskusijų forumu yra virtuali vieta internete minčių ir patirties keitimuisi. Bendravimas vyksta asinchroniškai, t.y. ne realiu laiku.
Dažniausiai interneto forumas turi konkrečią temą arba jis paskirstomas į keletą temų su atskirais subforumais. Juose galima sukurti diskusijų temas, kurias susidomėję vartotojai gali perskaityti ir į jas atsakyti.

kitas apibrezimas per google >> internetinis forumas
Internetinis forumas (alt. diskusijos internete) svetainė, suteikianti galimybę diskutuoti tam tikromis temomis. <...> Dažnai forumų svetainė būna specializuota - pokalbiams apie tam tikrą technologiją, žaidimą, tačiau dažni ir universalūs forumai.<...>

na siaip, joa.. galima ir diskutuoti tema, kaip atrodo Viktoras... zdz...

92

Re: Kaip as atrodau?

niu tai galima jei tik yra noro:D:D

93

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Gintarė, 18 parašė:

o kuo bloga tema?:D


nu kaip as tau :::036 tai tau atsakai arba geras snukis:::036 arba blogas:::036 o snukis tas pats :::036 manau reikia paklausti mamos ji visalaik paguos ir pasakys kad pats graziausias:::036 net jei ir plytos prasos :::036

niu ne visos mamos tokios geros:D:D  kitos to nepasakytu jauciu:D:D sakytu nebent kad tu esi mano vaikas,todel as tave lb myliu ir blablabla..:D


Nu blablabla tai proingiausia ka pasakiai;D siaip turejau uomeni kad tokius klausimus galima ir savam draugu rate ispresti:::818 nu bet jei jau nori tai negali gyventi visalaik nezinioje (jei niekas nepasako)...tik idomu kodel nesuzinome is draugu, o keliam tai i viesuma :?reikia paklausiti mazumos o ne visu smile

94

Re: Kaip as atrodau?

niu cia jau tau pavedu si darbeli,ta apklausa:D:D smaikstuolis mat atsirado:D:D

95

Re: Kaip as atrodau?

Gintare, jei demesio tau truksta,tai kur ir tu dar viena tema, nes matau,kad jau 6 sukurei :? << pastebejimas tas... kad panasiu temu apstu wink

96

Re: Kaip as atrodau?

Nijolė, 20 parašė:

Gintare, jei demesio tau truksta,tai kur ir tu dar viena tema, nes matau,kad jau 6 sukurei :? << pastebejimas tas... kad panasiu temu apstu wink

Nieko cia jau ir nebepridursi :::818
nebent tiems kas nepatinkat patis sau ,pasikeiskit ..pasidarykit tu visokiu plastiniu operaciju ,gal taip nusiraminsit;D

97

Re: Kaip as atrodau?

Nijolė, 20 parašė:

Gintare, jei demesio tau truksta,tai kur ir tu dar viena tema, nes matau,kad jau 6 sukurei :? << pastebejimas tas... kad panasiu temu apstu wink

netruxta man to demesio,o temas tai 4fun kuriu.. big_smile idomu pasneket per visokius forumu, ir tiek...

98

Re: Kaip as atrodau?

joa.. grozio fabrikas turbut megstamiausia laida buvo ;D

99

Re: Kaip as atrodau?

Gintarė, 18 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

Gintare, jei demesio tau truksta,tai kur ir tu dar viena tema, nes matau,kad jau 6 sukurei :? << pastebejimas tas... kad panasiu temu apstu wink

netruxta man to demesio,o temas tai 4fun kuriu.. big_smile idomu pasneket per visokius forumu, ir tiek...

4 fun???? palauk, as tau private isdestysiu viska

100

Re: Kaip as atrodau?

Nijolė, 20 parašė:

joa.. grozio fabrikas turbut megstamiausia laida buvo ;D

kuo tas groziio fabrikas cia detas? ne karto nemaciau,nes tam nebuvo laiko..gal kai pasensiu ir atsiras