11201

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o as visai miego nenoriu :Dnors nakti irgi bludinau visur kur belekur big_smile:D 
bet siand kazkokia neitiketinai energinga smile:::d75

11202

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Karolis, 22 parašė:
Karolina, 19 parašė:
Karolis, 22 parašė:

Noriu Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiegoooooo!!!! :::006

ne tu vieeeeeeeeeenaaaaaassss!:::127
a ka nakti veikei, a? :::016:::008

Na naktim yra ka veikt:::818 , dar vat siandien nuo 7 ryto i darba reikejo :::756

O ka tu veikinejai? :::742

as tai miegot bandziau, bet neisejo.. :V
o sian nuo 10 i darba:::a46


Diana, mes tau pavydim :::520

11203

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as net pati stebiuos kaip cia man toks energijos antpludis :::024
atlekiau siand i paskaita dainuodama, bet nieks aisku demesio nekreipe, nes as taip daznai darau big_smile;D
o pavyzdziui vakar tai priekaistu susilaukiau-sako ko tu siand tokia liudna, gal kas atsitiko? o as tiesiog nesisypsojau big_smile mano draugai tiesiog iprate mane matyt su sypsena veide ir sriksincia kaip koki spirguti spingancia ;D tai jei jau ne duok Dieve Diana be sypsenos veide, tai jau kazkas negerai big_smile:::629:::a37:::608

11204

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Na jo bishkuti su mielu nori pasiskolinciau is ko energijos :::013

11205

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

galiu paskolint big_smile negi gaila man ;D

11206

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Karolis, 22 parašė:

Na jo bishkuti su mielu nori pasiskolinciau is ko energijos :::013

Neverk, viskas bus gerai wink Matai, Dianyte geranoriskai siulosi padet wink

11207

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Labai puiku butu wink nes dar po darbo laukia kelione i pajuri :::a58

11208

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

O man salta  kambary rodo +21.22 C° ;( miega nesinori :? bet ziovauju :::036

11209

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

O as vis dar sedz darbe, valgau pica, geriu dinamita, zodz sveikai gyvenu ;D ;D ;D :::a14
Karoli, geros keliones! wink
Tomai, mergike kokia pasikviesk kad susildytu wink

11210

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki tautieciai big_smile as tik pries pusvalandi grizau is vln, ziauriai nusikliau :::809 bet svarbiausia kad su egzas pakolkas viskas ciki :::808 is vertimo praktikos ir teorijos-8, is dvk-7, o is vokieciu kalbos vystymosi tendenciju-9. :::629 tai jau laiminga kaip nzn kas :::a37:::a48

11211

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Karolina, 19 parašė:

O as vis dar sedz darbe, valgau pica, geriu dinamita, zodz sveikai gyvenu ;D ;D ;D :::a14
Karoli, geros keliones! wink
Tomai, mergike kokia pasikviesk kad susildytu wink

Nu ji gris vakare :::818

11212

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

sveiki sveiki kaip einas big_smile

11213

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

na, as zinojau, kad mano sese saunuole :::207 :H
>> Dianyte, ne tave viena tos bedos kamuoja del sypsenos.. bet yra zmoniu, kuriems bet kada nusisypsau :H
---------
beje, berniukai :H su kazkokia is Japonijos kilusia Berniuku svente :H :H :H

11214

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole as sveikinu tave su Motinos diena :::818 nesk aip zinia mes tik su Auriu zinom kodel tave su ja sveikinam big_smile
> tai va vystyk tu musu turta ir mes bendrai augintizadejom todel taip db ir vyksta va man sesija prasides ir jau bus egzu mataronas o Auris irgi naudinga veikla uzsijama todel neverk ir nevaitok o gerbk savo vyrus :::b18

11215

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai  jau slepiates ior neatsigaunat po ilgojo savaitgalio :? big_smile

11216

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linas, 19 parašė:

Nijole, aš sveikinu Tave su Motinos diena :::818 nes, kaip žinia, mes tik su Auriu žinom kodėl Tave su ja sveikinam big_smile
> tai va, vystyk, katinėli, Tu mūsų turtą ir mes bendrai auginti žadėjom, todėl, zuikeli, taip db ir vyksta va man sesija prasidės ir jau bus egzų maratonas, o Auris irgi naudinga veikla užsiima, todėl neverk ir nevaitok, o gerbk savo vyrus :::b18
su didžiausia meile ir beprotišku seksu...
nuoširdžiai Tavo.... :::727


vajeeeee, nesitikejau :::818 kokie jus mieli :::818 (chuckle)
>>> pala pala.. as jums pasiusiu savo foto, kaip mano pilvas uzauges jau ;D (nors tu jau matei :::818)...
>> o as labai faina savaitgali praleidau, pasibuvau pas senelius, aplankem kapus, ir siaip :V .... ai, mano mama trauma gavo, kad jos vaikystes namas zaliai nudazytas big_smile kai siandien vaziavom namo, tai ji dar atsisuko link tos puses ir sako: NET is cia jis kaip koks sviesoforas ziba...
>> zdz... linkejimai visiems..

11217

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

smagu kad patiko... o as tai visa kaip praleidau ta savaitgali.. teta apsveikinau telefonu su motinos diena o kapines ispuosem bilekaip zvakuciu uzdegem.. liudna bet visai miela.... ai gana sita tema...
>>> o paskui tai niekur nejau nes norejosi bbuti manie na tai aisku maudziausi gal 3kartus ir dar noriu big_smile jau kas mane pazista tai zn ;D ;D

> o siaip tai jau ta foto maciau.. bt tern labai jau mysle... nes tas pilvas jau pries kelis metus buvo didelis.. o mes dar tiek nepazistami.. tai kaip cia yra :? idomu idomu.. :? :}

11218

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

;D ;D ;D ;D ale koks Jus nepastabus ;D ;D ;D
>>>pala pala... tas pilvas matesi tada, kai mes susitike buvom Vilniuj.. tai isvada tokia, kad tas "vaje vaje" vilniuj ne siaip sau buvo ;D ;D ;D vaikas tavo ;D;D pries kelis metus.. PFFFFFFFFFFFFF ;D prasyciau :::818 neizeidinek manes ;D

11219

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:

;D ;D ;D ;D ale koks Jus nepastabus ;D ;D ;D
>>>pala pala... tas pilvas matesi tada, kai mes susitike buvom Vilniuj.. tai isvada tokia, kad tas "vaje vaje" vilniuj ne siaip sau buvo ;D ;D ;D vaikas tavo ;D;D pries kelis metus.. PFFFFFFFFFFFFF ;D prasyciau :::818 neizeidinek manes ;D

sshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh gi Auris irgi bus tevas big_smile jis gerai aukles musu ta vaika todel tegul ir jis prisideda ;D nes as zn nzn kad tu be musu negali big_smile

> o tas pilvas tai nzn nzn as neprisimenu kad kas nors ten magisko butu ivyke ;D ;D gal tau vejas ta vaika ipute isviso :? :::b18

11220

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 20 parašė:
Linas, 19 parašė:

Nijole, aš sveikinu Tave su Motinos diena :::818 nes, kaip žinia, mes tik su Auriu žinom kodėl Tave su ja sveikinam big_smile
> tai va, vystyk, katinėli, Tu mūsų turtą ir mes bendrai auginti žadėjom, todėl, zuikeli, taip db ir vyksta va man sesija prasidės ir jau bus egzų maratonas, o Auris irgi naudinga veikla užsiima, todėl neverk ir nevaitok, o gerbk savo vyrus :::b18
su didžiausia meile ir beprotišku seksu...
nuoširdžiai Tavo.... :::727


na, tu ir nepastabus visai :::818
--------------------
ai jo jo.. tyliu... tegu jis priziuri,o mes varysim kartu kur nors po visokias salas ir viska.. tegu jis vargsta, augina, kala mums babkes ;D o mes GYVENSIM (mm)
>>> nors nzn. nnz. as jau tau sakiau, kad as nenoriu, kad mano vaikas butu toks pietietiskai klaipedietiskas latras, su polinkiu i star treka ir family guy... visokias arbatas su metom, tekila ir balta svyturio... nzn nzn.. dar musu seima suses prie apskrito stalo, ir aptars tuos reikalus :H
>> taaaayp... vejas, kurio vardas Linas :::305 (tipo Pietys) arba Auris :::305 (tipo Vakaris) tu cia man atsakomybes nesikratyk :::838 kai taip >> taip taip.. myliu... ir t.t. meile viska zadejai, zvaigzdes ir viska... o dabar ant ledo nori palikt... taip nebus.. ne ne...as zn kur jus abu gyvenat ;D