41

Re: Klausimukas merginoms

byski lakiau? man rodos jus isvis turit mastymo sutrikimu bet cia tik mano ir daugumos kitu merginu nuomone

42

Re: Klausimukas merginoms

na cia visai nejuokinga....hehe...mano drauge sako kad visi bernai asilai...turbut teisi ji....hmmm

43

Re: Klausimukas merginoms

na tada pas jus labai lakios mintys...

44

Re: Klausimukas merginoms

ir kuo gi tavo mastymas yra pagrystas,kad mes turime mastimo sutrikimu?:)

45

Re: Klausimukas merginoms

as juk sakiau kad vyrai yra kiaules ir jei gali paneigt tai paneik tik prasau aiskiais ir suprantamais argumentais.

46

Re: Klausimukas merginoms

ner argumentu big_smile

47

Re: Klausimukas merginoms

jo...pasimete vyrutis....hehe wink

48

Re: Klausimukas merginoms

visda kai pasimeta ir nebesino ka pasakyt deda y kojas. hahaha big_smile unrespect wink

49

Re: Klausimukas merginoms

gal kroso begikas cia pasitaike?

50

Re: Klausimukas merginoms

siunciam i olipiada big_smile

51

Re: Klausimukas merginoms

Nei tie vyrai kiaulės nei ką. Jų pareiga pasiūlyt, o Jūsų, merginos, atsisakyt. Vat ir visas mokslas.

52

Re: Klausimukas merginoms

tai cia zinot, jaunoms siulo viena nes mano kad jos kvailos ir nori viska isbandyti, o vyresnems siulo seksa ir aistra tam kad galvoja kad joms to tukstam, o jei dar su jaunesniu tai is viso "dziaugsmas".... Cia ju taktika, jei nepasirasys viena tai gal pasirasys kita smile

53

Re: Klausimukas merginoms

na siaip man daznai siuloma tiesiai sviesiai pasip.. na tikrai nervina tokie pasiulymai, bet paprasciausiai ignoruoji tokius laiskus ir neatrasius istrini smile

54

Re: Klausimukas merginoms

as vis save itikinejau, kad yra dar sioje planetoje sauniu vyruku, bet visi mano sutikti tik daug zada, graziai sneka ir dar pyksta kai jais netiki."as ne toks, as kitoks" saukia.Taciau pasitasai truputuka ir isryskeja visi tikrieji keslai ir norai.Nu cia gal tik man tokie blogiukai pasitaiko.Bet ju logikos ir mastymo kartais visai nesuprantu.:?

55

Re: Klausimukas merginoms

Vilma, 23 parašė:

as vis save itikinejau, kad yra dar sioje planetoje sauniu vyruku, bet visi mano sutikti tik daug zada, graziai sneka ir dar pyksta kai jais netiki."as ne toks, as kitoks" saukia.Taciau pasitasai truputuka ir isryskeja visi tikrieji keslai ir norai.Nu cia gal tik man tokie blogiukai pasitaiko.Bet ju logikos ir mastymo kartais visai nesuprantu.:?

Zinoma,kad yra,bet internetiniai daugumoje gudrus,jie kaip zvejai,sumeta meskeres ir laukia,kas uzkibs...tai savotiskas zaidimas,smagu patikti merginoms ir jas vilioti,o toliau,toliau jau be stabdziu-kuo gilyn i miska,tuo daugiau medziu.

56

Re: Klausimukas merginoms

Nu taip, bet mes irgi ne tokios kvailos:)

57

Re: Klausimukas merginoms

Asta, 23 parašė:

Nei tie vyrai kiaulės nei ką. Jų pareiga pasiūlyt, o Jūsų, merginos, atsisakyt. Vat ir visas mokslas.

:-D

Agniete, 30 parašė:

Zinoma,kad yra,bet internetiniai daugumoje gudrus,jie kaip zvejai,sumeta meskeres ir laukia,kas uzkibs...tai savotiskas zaidimas,smagu patikti merginoms ir jas vilioti,o toliau,toliau jau be stabdziu-kuo gilyn i miska,tuo daugiau medziu.

:::352 o kas cia tokio? smile smagu tiesiog smile jug nieko cia blogo smile o pazadai.. jusu teise jeis netyketi :::348 tokia jau vyru prigimtis smile

58

Re: Klausimukas merginoms

o kas cia tokio? smile smagu tiesiog smile jug nieko cia blogo smile o pazadai.. jusu teise jeis netyketi  tokia jau vyru prigimtis smile



kazkas negailestingo:)jei jau vsu poziuris toks tai jetau jetau:) nors pacios tos panos kaltos...:) juk netas ir skirtas issidirbinejimams... nepriklausomai nuo to ar kazkas itakoja jausmus smile

59

Re: Klausimukas merginoms

jei cie dl interneto,tai pasiulyciau iseiti i lauka,o jei del realydes tai nera koo stebetis,mes jaunos mes grazios :-(

60

Re: Klausimukas merginoms

na jeigu is pirmo laisko klausia koks seksas patinka...arba iskart praso nuotraukos... tai pasidaro aisku ko zmogus iesko....o tada jau musu sprendimas-atsakyti i toki laiska ar ne:)