1

Tema: magistratura nedelsiant?

Vos pries savaite apsigyniaus savo Elektronines Ziniasklaidos Bakalaura. Noriu siek tiek, kokius metelius padirbeti sioje srityje , kad zinociau ka noriu pasirinkti magistraturai, nes siaip sritis labai plati. Be to kas pora menesiu vis noriu kazko kito : tai rezisuros, tai prodiusavimo , tai senaristo specialybes. Tuo tarpu tevai raunas plaukus nuo galvos kad jau stociau kazkur magistraturos, nes "paskui vaikai, seima, o be magistraturosLietuvoj niekaip".
Kaip manote ar reiketu iskart imtis magistraturos ar tikrai geriau pradzioj padirbeti realioje gyvenimiskoje aplinkoje ir tvirciau apsisprest?

2

Re: magistratura nedelsiant?

Pradesi dirbt, pamirsi tu tuos mokslus. As irgi pernai dar sakiau, padirbesiu metelius, uzsidirbsiu pinigu mokslam ir kitamet stosiu i magistratura. Nu ir praejus meteliams, arteja laikas stot, ir zinai, visiskai nebenoriu mokintis... Taigi mano patarimas butu toks: jei nori igyti magistro laipsni, varyk siemet is kart pabaigusi bakalaura, taip bus lengviau. O kai pradesi dirbt, pajusi pinigu skoni, kai bus laisvi vakarai nuo mokslu, parkiu del egzu, koliu, tai kazin ar noresi vel ten gryzti. Na cia mano nuomone, ji gali buti saliska ir neteisinga.

3

Re: magistratura nedelsiant?

Ech nepakanka man vieno gyvenimo kad igyvendinciau viska, ka siuo metu noriu igyvendinti

4

Re: magistratura nedelsiant?

Nereikia gyvenimo svaistyti, ir viska spesi.

5

Re: magistratura nedelsiant?

as ir siulau stot  iskart...
arba eik dirbti ir stok..bet stok, nes kaip Rolandas sako atprasi nuo tu parkiu, ir ju nebenoresi..

6

Re: magistratura nedelsiant?

stok is karto ne nesvarstydama.. po to tie mokslai bus taip toli.. teisybe Rolandas sako.. pajunti gyvenimo skoni.. as akademines pasiemiau, nors liko tik magistro darba parasyti ir jau bijau, kad bus labai sunku vel pradeti apie mokslus galvoti.. tik tiek,kad reikia, bet as jau galima sakyti dvejus metus atsimokiau, jei buciau padarius pertrauka po bakalauro, tai galima sakyti, kad mano mokslai butu ten ir pasibaige smile

7

Re: magistratura nedelsiant?

bet po to istojes nemesk,nes dar ir tokia beda gresia, ypac tokiose mokslo istaigose kur neatitinka sudiju kokybes, o popieriaus reikia

8

Re: magistratura nedelsiant?

as tai sakyciau Tau reikia apsispresti ko Tau reikia is magistraturos...
as istojau iskart, tai dabar tik stumiu kad tik gauti ta popieriuka---> speros nusirasinejimas ir t.t. jokios motyvacijos mokytis ir ziniu noro igyti nera, tuo tarpu yra kolegu po 30 ir daugiau va jie grupeje pirmunai...
be to kai padirbsi matysi ko tau istikruju reikia ir kur tau reikia tobulintis..
AS SIULAU PALAUKTI...

9

Re: magistratura nedelsiant?

vat o as padariau metu prertrauka, tad dabar studijuoju magistraturoje visai kita specialybe dar ir dirbu.
faina

10

Re: magistratura nedelsiant?

jei nesi tvirtai apsisprendusi,tai siulyciau padaryti pertrauka...as taip pat siais metais baigiu bakalaura ir ilgai neapsisprendziau ko noriu...bet faktas tas, kad noriu dirbt pagal issilavinima, o siais laikasi geriau but su magistru tos pacios spec, todel nusprendziau mokytis toliau...bet as esu apsisprendusi ko noriu;)

11

Re: magistratura nedelsiant?

na, as tai zinau.. kad kai gausiu bakalaura iskarto stosiu i magistra, nes noriu kuo greiciau baigti mokslus...
>> kazkurioj temoj rasiau,kad visai faina butu i kita specialybe net stoti.. bet kuo toliau, tuo tvirteja mano nuomone,kad stosiu i ta pacia ir tobulinsiuosi, gilinsiuosi i tai,ka kazkiek ismanau... nes manau, geriau zinoti viena dalyka TIKRAI, nei kelis kazkiek.. na. nzn.. bet siuo metu taip galvoju.. ir pertraukos tikrai nedarysiu, nes kuo toliua, tuo paskui sunkiau bus prisiversti testi studijas./

12

Re: magistratura nedelsiant?

as po bakalauro metus padirbau, tada stojau, ir istojau:)