21

Re: rengimosi stilius...

kai vaikinas patinka tai ir be jokiu skuduru gerai atrodo:::639
jei rimtai, tai siaip kiekvienas stilius randa sau pora, tai kokia cia problema...:::041

22

Re: rengimosi stilius...

Karolina, 19 parašė:

Sportine apranga ir yra skirta sportui wink O ne kasdieniniam vartojimui ;D Aisku, kai kuriem ir marmuziu dauzymas yra sportas.. :? Bet tokie yra fu kakos.. smile

nu as tai viena su treningais uzsidejau anketoi big_smile NBA campion ir  su sporb. adidasais na treningai bet visdelto daug jaunimo su kedais vaiksto tikriausiai nezino kad kedas tai tas pats sporbatis ir tas naikas tas pats kas inkaras :::110 zodziu su naikais jei nesportuoji tai mesla mest tikrai tam tinka big_smile taipati sakau apie adidasus ir reaabokus ir dochsudus ... bent kai jau begiuojiu aikstei gerai jauciuos ,o siaip kai reikia isseiti is aikstes jauciuosi kaip is "riabiatos rato" tik beizbolkes su vinim  truksta ;D

23

Re: rengimosi stilius...

nu taip , nekalbant apie tuos reperius ir visus forsus, jie man irgi nepraeina, bet.... ka as zinau,,, vienai patinka kaip apsirengi kitai sako persirenk, tai noriu suzinoti daugumos merginu nuomone kokie vaikinai patinka, ir galu gale renktis panasiai, kazka gi reikia pakeisti gyvenime, kaip manot? smile atsibodo man jau tas pats smile  PADEKIT!!! smile aciu smile

24

Re: rengimosi stilius...

Jei kažką nori gyvenime keist, tai tik dėl savęs, o ne dėl daugumos nuomonės ;] Gi tu individualybė, pats turi išsirinkti tai, kas tau priimtina ir artima!

25

Re: rengimosi stilius...

kas man labiausiai priimtina, ar artima, tai zinoma neklausysiu kitu nuomones, o tie drabuziai, argi jie mane pakeis, manes jie nepakeis smile tik mano isorini vaizda smile

26

Re: rengimosi stilius...

Aha, tada mūsų požiūris į aprangą apskritai skiriasi, nes man drabužiai padeda išreikšt savo asmenybę ;]  ir galvoju, kad išorinis vaizdas turi derėt su vidiniu, jei taip galima sakyt smile

27

Re: rengimosi stilius...

na cia jau kaip kam smile man tai isorinis vaizdas nieko nesako, aisku neapsirengsi taip kad geda butu iseiti, apsirengi tvarkingai, bet tai mano vidaus neparodo smile

28

Re: rengimosi stilius...

Tai tada bandyk rengtis taip, kokius čia mes rodėm pavyzdžius - daugumai patiksi big_smile

29

Re: rengimosi stilius...

nu taip taip =DDDDD ypatingai tas su juodais marskinukais, kazkuriai labai patiko =DDD gal visai nieko jis, bet labhai grazi avalyne smile  gali pastebeti kad bando ivesti nauja mada big_smile bet suinkiai jam tai pavyksta smile

30

Re: rengimosi stilius...

Tas su juodais marškiniais gal jau ir perspausta šiek tiek, bet jis gi įžymus žmogus, tai nėr ko norėt... smile o va kur aš pasiūliau, tai paprastas vaikinukas juk. Ir garantuoju, kad daugumai mergelių jo stilius labai priimtinas ;]

31

Re: rengimosi stilius...

gali buti nesiginciju smile o kodel daugumai merginu nepatinka trenigai? big_smile kiek pastebejau visi jais slykstisi smile

32

Re: rengimosi stilius...

Man tie treningai pusė velnio, bet viskam yra SAVAS LAIKAS ir SAVA VIETA. Po namus, sporto salėj ir sode dirbant galima tokią aprangą dėvėt. Galų gale, tam ji ir buvo sukurta juk big_smile O po miestą prasinešt su treningiukais... paprasčiausiai tai kalba apie tam tikrą intelekto lygį. Nelabai aukštą...
NORS treningai treningams nelygu big_smile bet čia tik tarp kitko, nereikia gilintis...

33

Re: rengimosi stilius...

=DDD nu nors vienas skausmas nuo galvos nukrito kad nemegstu trenigu kaip iseiginiu rubu =DDD snd maciau viena pas direktoriu ejo i svarstyma, sporbaciai, lenarai, klynas iki kelenu, kepuse vaikiska, neuztelpa ant galvs, ir dar sonu stovi, dzemperis tai isvis patyliu, ciut ne iki kelenu, rankoves isvis.... nu siaubas, tikriausiai merginoms patinka tokie =DDDD

34

Re: rengimosi stilius...

Tomas, 18 parašė:

<...>snd maciau viena pas direktoriu ejo i svarstyma, sporbaciai, lenarai, klynas iki kelenu, kepuse vaikiska, neuztelpa ant galvs, ir dar sonu stovi, dzemperis tai isvis patyliu, ciut ne iki kelenu, rankoves isvis.... nu siaubas, tikriausiai merginoms patinka tokie =DDDD


na... :::818 gal ir nieko :V <<< bet cia labai nuo zmogaus juk priklauso.. vienas su tais drabuziais atrodys super, o kitas klaikiai  - nes kaip cia minejo kazkas <<< kad per aprangos stiliu galima kazka apie zmogu pasakyti, nes tavo stilius yra individualus ir tik TAVO... o ypatingai visokie niekuciai, kuriuos uzsidedi, prisisegi ar siaip..
>> na, dabar va mislinu.. tai man imponuoja laisvo stiliuko ir sportinio ( ne treningai, o normalus dzemperiukas ir dzinsiukai, ar vasara maikutis paprastutis ir kokie bridziakai (mm) ) << na, siaip as ziuriu pagal save :?
bet faktas tas, kad jei pats nesijauti smagiai su tais drabuziais, tai geriau ju nedeveti...

35

Re: rengimosi stilius...

na taip sutinku su tuo smile bet vistiek.... pasiziurejau i ji..... nu man tikrai net per prievarta niekas taip neaprenktu, net pasimatuosi nenoreciau.... is ties apie ta zmogu buvo galima daug ka suprasti... vien apie jo svariaja puse smile))  vasara geriausiai bridziukai kaip sakai ir maikute trumpom rankovem arba visai be ju, na bent jau tai mano mastymas... smile