1

Tema: PIZZA

Esu ziaurus ju megejas..Sian net knyga nusipirkau apie jas..:)
O kaip jus, mextat? Kokios ir kur mextamiausios?:)
Pvz Kaune PasPaolo (Bella Italia) picos skaniausios ir taskas..
O pacios blogiausios Chilli..

2

Re: PIZZA

Visur man tas pats sh...:) visur skanu, nera jokio man skirtumo ar Cili ar Pizza Jazz ar dar kas kitas...:V

3

Re: PIZZA

dievinu:)
Algirdai, ir tu ta sh valgai?:) o kam? smile

4

Re: PIZZA

Sonata, jei tu ta sh net dievini tai ko stebiesi kad as ji valgau?:D)

5

Re: PIZZA

Algirdas, 24 parašė:

Visur man tas pats sh...:) visur skanu, nera jokio man skirtumo ar Cili ar Pizza Jazz ar dar kas kitas...:V

Kai pirma karta kazkada valgiau pica irgi galvojau kad taspats visur..Bet reikia ju suvalgyti gerokai daugiau nei 3 ar 4..Tada pradedi suprasti skirtuma..Skirtumas yra ziaurus..
Cia taspats kaip panelei kokiai parodytum kelias skirtingas padangas, tai ji atsakytu: cia taspats sh..
Taigi nebukim "panelemis" gyvenime..:)

6

Re: PIZZA

Algirdai, as ne sh dievinu:) o picas:) jei tai butu sh. nevalgyciau big_smile

7

Re: PIZZA

Man du metus buvo kasdieniai pietus picos:) atsivalges jau visam gyvenimui:D)

8

Re: PIZZA

oj Algirdai smile) tada suprantu:))

9

Re: PIZZA

Tai pats kaltas kad valgei kasdien..tas nesveika..:)

10

Re: PIZZA

Tomas, 26 parašė:

Tai pats kaltas kad valgei kasdien..tas nesveika..:)

Nesveika ir uzterstu miesto oru kvepuot...tai ka man dabar daryt:V

11

Re: PIZZA

Algirdas, 24 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Tai pats kaltas kad valgei kasdien..tas nesveika..:)

Nesveika ir uzterstu miesto oru kvepuot...tai ka man dabar daryt:V

****..tu nenormalus tochnai..Uzsidek dujokauke durniuk..:D
Oro neisvexi jis tox kox yra..O picos gali atsisakyti nevalgyti..ar dar nesupratai?:)

12

Re: PIZZA

Tomas, 26 parašė:
Algirdas, 24 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Tai pats kaltas kad valgei kasdien..tas nesveika..:)

Nesveika ir uzterstu miesto oru kvepuot...tai ka man dabar daryt:V

****..tu nenormalus tochnai..Uzsidek dujokauke durniuk..:D
Oro neisvexi jis tox kox yra..O picos gali atsisakyti nevalgyti..ar dar nesupratai?:)

Nei as tau ****, nei ka;):) nepulk i krastutinumus iskart;) o sveiko maisto siais laikais jau netaip ir lengva atrast:D)

13

Re: PIZZA

Miusli nusipirk..
Picas as valgau max du kartus per savaite..Nu valgiau ir daugiau, 4 gal kokius kai Delano picerijose Kaune vasario 16-19 dienomis vid picos po 2Lt buvo..:)Buciau valges ir dar daugiau bet uzknisdavo laukti po valanda ir daugiau, nes zmoniu milijonas buvo..

14

Re: PIZZA

Labai megstu picas, man asmeniskai skanios Chili ir Jazzo...

15

Re: PIZZA

na man tai picos tik siaip...nesu ju megeja...

16

Re: PIZZA

Pizza yra gerai smile Kauno Bella Italia yra tiesiog belissimo ir  bravissimo smile O vat chilinas mane tiesiog nervuoja, tikriausiai savo kainom.

17

Re: PIZZA

na kai as u neperku net nezinau as jas pati kepu nes pacios skaniausios..nemegstu keciupo todel ir pirktu picu nemegstu nes ten privaro tiek daug kag net vemti vercia...

18

Re: PIZZA

Viktorija, 24 parašė:

na kai as u neperku net nezinau as jas pati kepu nes pacios skaniausios..nemegstu keciupo todel ir pirktu picu nemegstu nes ten privaro tiek daug kag net vemti vercia...


Dar nemaciau kad picerijose privarytu keciupo?:D
Normaliose save gerbianciose keciupo isvis nera, yra tik pamidoru ir kitokie ivairiausi padazai, kuriuos uzsipili pats kiek nori..Kazka tu cia suvelei..:)

19

Re: PIZZA

Ai tu gi ne is miesto..Tai viskas aisku..:D

20

Re: PIZZA

Viktorija, 24 parašė:

na kai as u neperku net nezinau as jas pati kepu nes pacios skaniausios..nemegstu keciupo todel ir pirktu picu nemegstu nes ten privaro tiek daug kag net vemti vercia...


Nu cia taj nesamone susnekejai..njiekur gi nededa keciupo!
O as taj va megstu picas is bellos italios.. net seile nutiso pagalvojus big_smile