101

Re: Tavo apimtys

kam reik?:) geda man big_smile per dideli jie...

102

Re: Tavo apimtys

Rasa, 18 parašė:

kam reik?:) geda man big_smile per dideli jie...

Lo : Kokios jus nuspejamos big_smile

103

Re: Tavo apimtys

nu ka jau padarysi kad taip su mumis yra big_smile

104

Re: Tavo apimtys

Rasa, 18 parašė:

nu ka jau padarysi kad taip su mumis yra big_smile


Todel ir patinkat tokios big_smile

105

Re: Tavo apimtys

na sito patvirtinti negaliu big_smile

106

Re: Tavo apimtys

Rasa, 18 parašė:

na sito patvirtinti negaliu big_smile

nu as tai galiu:::818 apzejau as tas tavo gabaritus islinkimus nu da pakalbejau su tavimtai:::742:::742:::742 gaila kad vesti ruosios :::036

107

Re: Tavo apimtys

Tomas, 24 parašė:
Rasa, 18 parašė:

na sito patvirtinti negaliu big_smile

nu sa tai galiu apzejau as tas tavo gabaritus islinkimus nu da pakalbejau su tavimtai:::742:::742:::742 gaila kad vesti ruosios :::036

nustebinai smile

108

Re: Tavo apimtys

Nu tai sulauzik moteru steriotipa ir resik kuno formu liniju matmenis big_smile

109

Re: Tavo apimtys

net nezadu to daryti smile

110

Re: Tavo apimtys

Rasa, 18 parašė:

net nezadu to daryti smile

supratau esi tikra moterys ir centimetrai kerine paslaptis big_smile leisiu tau kviepuot ramiai tongue

111

Re: Tavo apimtys

as ir taip ramiai kvepuoju smile o siaip centimetrai ne kitu reikalas ir man atrodo kad maziausiai cia visiems tai rupi smile

112

Re: Tavo apimtys

jo maziausiai bet as zinau kaip jus i tai reaguojat big_smile

113

Re: Tavo apimtys

gal i tai nesigilinkim smile

114

Re: Tavo apimtys

gerai;)

115

Re: Tavo apimtys

Lina, 16 parašė:

o tu isivaizduojias sveriu 62kg.o ugid tik 174..tai siaubas

bun i blogesniu atveju:D bet as cia nesiskelbsiu:D o siaip tai 8 metu sveriau daugiau negu dabar:::007

116

Re: Tavo apimtys

nu ce biski ne i tema pasakysiu,bet kai nemegstu kai normalios panos saukia kokia stora as kiek lasiniu o sveru kiek daug...o kas svarbiausia kad taip sako kaulu vyniotiniai:) ir aplamai kaip yr nustatyta kad idealiai yra 90-60-90 tj krc kai as matavaus man kad butu 60 reiktu kelis sonkaulius issiimt;D nes be sansu butu iki 60 susimazint net iki kaulu apsipjauscius:DD ir beja...cia nepagalvokit tikrai ka giruos ar pan. bet ka tipo sako tie top modeliai kur ten kaip is fabriko 90-60-90 tean didele krutine tur:D mano 90 o da sako ka cia skaitos dideli papai...(sry uz issireskima):D bet tai ka tiesa,mano manymu:D

117

Re: Tavo apimtys

Monika, 13 parašė:

nu ce biski ne i tema pasakysiu,bet kai nemegstu kai normalios panos saukia kokia stora as kiek lasiniu o sveru kiek daug...o kas svarbiausia kad taip sako kaulu vyniotiniai:) ir aplamai kaip yr nustatyta kad idealiai yra 90-60-90 tj krc kai as matavaus man kad butu 60 reiktu kelis sonkaulius issiimt;D nes be sansu butu iki 60 susimazint net iki kaulu apsipjauscius:DD ir beja...cia nepagalvokit tikrai ka giruos ar pan. bet ka tipo sako tie top modeliai kur ten kaip is fabriko 90-60-90 tean didele krutine tur:D mano 90 o da sako ka cia skaitos dideli papai...(sry uz issireskima):D bet tai ka tiesa,mano manymu:D

bet tavo anketoje didele klaidele padaryta... tipo stambus sudejimas... kur tu ji stambu matai? jei daugiau tokiu sudejimu butu, tai ir pasaulis graziau atrodytu wink

118

Re: Tavo apimtys

Na,jau tikrai,pritariu Justui.Monika,joks pas tave ne stambus sudejimas:)Nekvailiok,lb grazi mergaite esi.Nes,kai pradedi svori mesti,tai tada ir sustot negali,rimtai sakau.Vat uztat tos merginos ir sako,kokios jos storos.As irgi galvoju,kad man dar reiktu biskuliuka numest,bet ne del kitu,del saves.

119

Re: Tavo apimtys

savo apimciu tai as nezinau, bet tai ka matau veidrodyje manes nedziugina...
bet ka jau padarysi, gyvenimas tesiasi big_smile

120

Re: Tavo apimtys

Egle, 15 parašė:

Na,jau tikrai,pritariu Justui.Monika,joks pas tave ne stambus sudejimas:)Nekvailiok,lb grazi mergaite esi.Nes,kai pradedi svori mesti,tai tada ir sustot negali,rimtai sakau.Vat uztat tos merginos ir sako,kokios jos storos.As irgi galvoju,kad man dar reiktu biskuliuka numest,bet ne del kitu,del saves.

pritariu. juk esi klaseje graziausia mergina. wink prie taves berniukai kaiplapai prie uzpaka*** turetu kibt :::715:::726