21

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

beja o kaip tavo Erika santykiai su tevais? GAL VERTA IR JU PAKLAUST?
...............

22

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

santykiai gerai, bet nemanau kad jeims reikia apie tai zinoti.. smile

23

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

jox dar erta aisku kad neverta jis kiekvienam  mieste turi gal po tokes apgautas paneles kas is to

24

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

jis manes neabgavo, tesiog is karto nesake-cia visu pirma...

25

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

Erika, 19 parašė:

jis manes neabgavo, tesiog is karto nesake-cia visu pirma...

neake nuslepe vadinasi apgavo tycinis nuslepimas smile

26

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

kas ten zino.... nors jis visada buna atviras.. reikejo pradzioj viska issiaiskint.. smile

27

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

Erika, 19 parašė:

Pries puse metu susipazinau su vienu žymiausiu Lt sportininku, iš karto man buvo tik idomu su jo susipažinti, patiko jo demesys.. Jis yra daug už mane vyrasnis, be tuo is kito miesto taigi net negalvojau kad jis gali mane taip sužaveti, kad galiu ji isimyleti (nes visada isimyliu labai sunkiai, paskutini karta buvau isimylejusi 16m. smile ) Lengvai su jo susibendravom ir greitai suartejom. Man patiko su jo buti, nes jis yra tox kokio visada norejau, tesiog idealus man- gražus & protingas.. Is karto galvojau kad tai tik susižavejimas.. bet tuos mintys kad  minios merginu/moteru vos ne alpa del jo man pradejo neduoti ramybes.. Supratau kad aš ji myliu, kad negaliu be jo.. Žinojau kad jis išsiskyres ir pažintės pradžioj kai aš paklausiau ar jis neturi merginos ji taip ir pasake kad išsiskyres.. bet viena vakara mums besikalbant jis pasake kad turi drauge-man buvo skaudu tai išgirsti, pasijutau tikrai nekaip.. nes jei bučiau žinojusi tai pradžioj viskas butu kitaip... bet tada visko taip ir nenutraukem-mums patiko buti kartu.. Jo drauge foto modelis, jie susitikinejo kai jis dar buvo vedes- ji buvo meilužė bet išsiskyre ne del jos.. ir kaip paklausiau ar jis ja ves jis pasake kad nenori rimtu santykiu... Mes dar su jo bendravom, bet laikui begant aš pradejau galvoti ar man tuo reikia.. Jis nuostabus-mielas, geras, mums gera kartu.. bet man reikia daugiau.. Jis mano mieste buna dažnai, bet pats yra labai užsiemes tiek sportu, tiek savo verslu... Aš nusprendžiau saves nekankinti, kai jis norejo susitikti sakydavau kad esu užsiemusi... ir jau kažkur menesi nebendraujam visai.. Jam patinka su manim buti, sake parašyt kai atsilaisvinsiu..
Bet kas iš tuo man jeigu aš noriu daugiau... O gal verta bandyti? Juk jo drauge su jo bendravo net kai jis buvo vedes...


Tu labai daug kalbi big_smile manau neverta nes ismes viena diena tavi pro langa ar su pagalve uzdusins hmm juokauju ;D
siaip smagu gal ir verta tik neskubek big_smile ir stebek ji !!!jei tik itariai elgsisi vadinas neverta gal tik isnaudot nori :?

28

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

Teresė, 19 parašė:

tik jis tuo nelaiko isnaudojimu... jam visa tai per daug budinga ir priimtina...


kad jis TUO nelaiko isnaudojimu gal ir supratau :::127o per daug budinga <----  kas cia:? (budinga siam asmeniui,budinga siam zmogui) TU KA JI PAZIATI:? IR DAR ZINAI KAD JAM TAI NEPRIJIMTAINA :? KAZKAIP ATRODO KAD NEBAIGIAI MINTIES :::921

29

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

Gal ir tiesa. :::013

30

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

as manau kad jisai tikrai yra suzavejes ne viena panele.....bet manau tai tik tau spresti,

31

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

Teresė, 19 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Teresė, 19 parašė:

tik jis tuo nelaiko isnaudojimu... jam visa tai per daug budinga ir priimtina...


kad jis TUO nelaiko isnaudojimu gal ir supratau :::127o per daug budinga <----  kas cia:? (budinga siam asmeniui,budinga siam zmogui) TU KA JI PAZIATI:? IR DAR ZINAI KAD JAM TAI NEPRIJIMTAINA :? KAZKAIP ATRODO KAD NEBAIGIAI MINTIES :::921

na man taip atrodo smile

nu jei tau taip atrodo tai gerbiu tavo ....eee!!!!:? net nezinau kaip tai pavadinti big_smile
kad ir kaip ten butu big_smile tikiuosi kad tau tai ka ten galvoji ir atrodo yra pastovu ... big_smile


----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
-GERAI Erika 19 na nereikia prisirysti ir deti daug vilciu i viena asmeni:::818 vienintelis zmogus pats svarbiausias tavo gyvenime esi pati TU big_smile tik savim reikia pasitiketi ir tiketi ,ir siekti stabilumo big_smile tai tada jau praradimai nera tokie skaudus, o stabilios ir tvirtos asmenybes zmones ira idomus ir turtingi savo vidum nes nesiblasko, o gyvena ramiai ir igyvendina savo svajones :Dtodel jie manau ne praranda, o tik dar daugiau suranda  tikiu bendraminciu kaip jie patys big_smile

32

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

patarciau neaukoti savo laiko jam, nes veliau gali gailetis, kuo greiciau viska pabaiksi tuo greiciau pamirsi ji, ar tau neuztenka vien to kad jis turedamas zmona turejo ir meiluze , o turedamas drauge susitikineja su tavim ir dar neaisku kiek tokiu kai tu yra... pagal mane jis palaido gyvenimo megejas o toks tau suteiks tik daug skausmo.

33

Re: Ar verta bendrauti? plz.patarkyt!

ne mums martynams melinas dangus , o sportininkams:::851 kazkas nieko neturi o kazkas po keleta panu