41

Re: Vokietija

Jolita, 22 parašė:

kai prisimenu savo istorija Vokietijoj man silpna darosi.tik negalvokit kad is viesnamio tikrai ne o is tipo padorios seimos.noriu tik viena pasakyti kad vokieciai fasistai:::509:::223

Visur visokiu uztenka tiek Lietuvoj tiek Vokietijoje ir kitose salyse...

42

Re: Vokietija

Darius, 23 parašė:

Ka ten lietuviai daro kad siekia topus vokietijoi pagal deportavima  nei anglijoi nei amerikoi nesiuncia lietuviu namo tiek kiek vokietijoi

Na nuo tada kai lietuva istojo i europos sajunga, negirdejau kad nors viena lietuvi deportuotu. Nebera cia tokio dalyko kaip deportacija, nebent pinigines baudos uz nelegalu darba :::209

43

Re: Vokietija

Nera deportacijos? Nana...teko man pora kaliniu laisku verst i vok. kalba. Siuncia tuos lietuvaicius namo, net daug dazniau, jei jus manot...

44

Re: Vokietija

uf tema vis rimteja...

45

Re: Vokietija

  nera diskutuojanciu,tai nera ir temos:):::857

46

Re: Vokietija

tai kad turbut mazai vokietijos lietuviu cia

47

Re: Vokietija

as gyvenu Nürnberge ir jau gal kokius 4 kartus mieste maciau Lietuvius...Ir shiaip nemazaj pazystu...O kag kazkas yra ish Nürnberg ? xD

48

Re: Vokietija

Sveiki lietuvaiciai, kiek pamenu tema: kas kur gyvena Vokietijoje, tai as Grundau, netoli Hanau salia Frankfurtas prie Maino.

49

Re: Vokietija

Siaip Frankfurte pastovei jei bunu kokioje didesneje parduotuve isgirstu lietuviskai snekant, net ir SBahne, bet tik viena karta priejau ir likau durnio vietoje. Teisybe sako, jei pamatysi lietuvi bek kuo toliau smile

50

Re: Vokietija

o cia tai teisybe . pamacius lietuve ar lieutuvi begu kuo toliau.kol dirbau knajpeje tol visos norejo su manim bendrauti o kai normalu gyvenima susikuriua.(seima turiu) tai pastebejau kad ir draugu lietuviu neliko.

51

Re: Vokietija

Sveiki, ar yra cia lietuvaiciu gyvenanciu netoli Hannoverio?

52

Re: Vokietija

nu tai kiek daug cia jusu is Fam OFam Mam tai parasykit

53

Re: Vokietija

sweiki.is paderborno nieko nera?pagrinde ziuriu-frankfurtas

54

Re: Vokietija

Jurgita, 24 parašė:
Jolita, 22 parašė:

kai prisimenu savo istorija Vokietijoj man silpna darosi.tik negalvokit kad is viesnamio tikrai ne o is tipo padorios seimos.noriu tik viena pasakyti kad vokieciai fasistai:::509:::223

Visur visokiu uztenka tiek Lietuvoj tiek Vokietijoje ir kitose salyse...

aisku,kad fasistai.naciai.suwaikeje kazkokie.dirbti su jais imanoma,bet bendrauti... jei tai iseina,wadinasi patys suwaikejot..:)

55

Re: Vokietija

Renata, 28 parašė:
Jurgita, 24 parašė:
Jolita, 22 parašė:

kai prisimenu savo istorija Vokietijoj man silpna darosi.tik negalvokit kad is viesnamio tikrai ne o is tipo padorios seimos.noriu tik viena pasakyti kad vokieciai fasistai:::509:::223

Visur visokiu uztenka tiek Lietuvoj tiek Vokietijoje ir kitose salyse...

aisku,kad fasistai.naciai.suwaikeje kazkokie.dirbti su jais imanoma,bet bendrauti... jei tai iseina,wadinasi patys suwaikejot..:)
atsiprasau,tai ko tu toj saly sedi,jei tau taip zmones nepatinka?juk koks gyvenimas tada,jei jautiesi nepatenkinta?

56

Re: Vokietija

man patinka vokieciai

57

Re: Vokietija

Austėja, 32 parašė:
Renata, 28 parašė:
Jurgita, 24 parašė:
Jolita, 22 parašė:

kai prisimenu savo istorija Vokietijoj man silpna darosi.tik negalvokit kad is viesnamio tikrai ne o is tipo padorios seimos.noriu tik viena pasakyti kad vokieciai fasistai:::509:::223

Visur visokiu uztenka tiek Lietuvoj tiek Vokietijoje ir kitose salyse...

aisku,kad fasistai.naciai.suwaikeje kazkokie.dirbti su jais imanoma,bet bendrauti... jei tai iseina,wadinasi patys suwaikejot..:)
atsiprasau,tai ko tu toj saly sedi,jei tau taip zmones nepatinka?juk koks gyvenimas tada,jei jautiesi nepatenkinta?

na lietuvei taipat naciai, pasiskaitykit kokie atsiliepimai forume apie kitataucius... :::832

58

Re: Vokietija

Austėja, 32 parašė:
Renata, 28 parašė:
Jurgita, 24 parašė:
Jolita, 22 parašė:

kai prisimenu savo istorija Vokietijoj man silpna darosi.tik negalvokit kad is viesnamio tikrai ne o is tipo padorios seimos.noriu tik viena pasakyti kad vokieciai fasistai:::509:::223

Visur visokiu uztenka tiek Lietuvoj tiek Vokietijoje ir kitose salyse...

aisku,kad fasistai.naciai.suwaikeje kazkokie.dirbti su jais imanoma,bet bendrauti... jei tai iseina,wadinasi patys suwaikejot..:)
atsiprasau,tai ko tu toj saly sedi,jei tau taip zmones nepatinka?juk koks gyvenimas tada,jei jautiesi nepatenkinta?

kodel sedziu?:)) del pinigu.. del ko gi daugiau..reikia iskesti dar pora meteliu:)

59

Re: Vokietija

renata,pinigai ne viskas:::818,nors ir nepasakyciau,kad vokietijoje tokie jau ir dideli pinigai....

60

Re: Vokietija

pamatai lietuvi gatveje,nieko nesakai prasilenki,pamatai rusus nuleides galva praeini,pamatai turkus zegnotis reikia,pamatai albanus begi,pamatai girtus rusus skambini draugams (vyrai reikia rinktis bus linksmybiu),pamatai girtus liutuvius savanoriskai atiduodi pinigus mobiliaka masina,pamatai girtus turkus keikiesi jog tastemento neparasei,pamatai girtus albanus dziaugiesi kad nesivarginai testamenta rasyti,vistiek viska isnes,visus papjaus.. zodziu buna blogiau uz lietuvius big_smile

Žinutės: nuo 41 iki 60 iš 178

Puslapiai Ankstesnis 1 2 3 4 5 9 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis



The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.