41

Re: Mylėjimasis

pasizek i :::111 ieskok skelbiai :::036 ju iki kaklo:V  tik pasirink :::818

42

Re: Mylėjimasis

aga...tai ir svajoju... ;D ...o rimciau,kazkaip niekaip man neitu pasi*** su betkuo

43

Re: Mylėjimasis

Nijolė, 20 parašė:

Skaiste :::838:::838:::838 mars mokytis eilerastukus, kuriuos sakysi kaledu seneliui, o ne tokius klausimus cia uzdavineti

ta tai ziauri...nesistebek kad taip parase:Dzinau as kas ji per tokia:D

44

Re: Mylėjimasis

Martyna, 19 parašė:
Skaiste, 13 parašė:

gal kasnors galite man paaiskini kaip reikia pradeti myletis


nesuprantu, nejau mokyklose nebeegzistuoja lytinio švietimo pamokos? Be to, pilna literatūros sekso ir panašiom temom, skirtom būtent tokio amžiaus skaitytojų ratui. Nesąmonė, kad jie turi tik apie lėles ar eilėraštukus galvoti. Lytinis ugdymas žalos nedaro.

is tu knygu nieko doro;D tik apie apvaisinimus kalbam ,o apie pati procesa tipo patys turim zinot:D nezinantys gal mastyt kad ir nuo buckio vaiku gali prisidirbt...:Di ce da skaitos "moko":DD

45

Re: Mylėjimasis

Egle, 17 parašė:

13meciams yra forumas iki 18likos...

o tai merginom/moterim negalima i sita tema lysti?:Dtik iki 18?:d nu tu cia irgi pasakei:Dpaciai dar tu 18 nera:)

46

Re: Mylėjimasis

Raimonda, 23 parašė:

aga...tai ir svajoju... ;D ...o rimciau,kazkaip niekaip man neitu pasi*** su betkuo


nu nesakau kad su bomzais miletumeis o pasidomek vienuar kitu kuris domina ir tiek tai kai susipazinsi nebebus bet kas :::111 ane :?

47

Re: Mylėjimasis

manau sexas nera blogai ,nes tai daro visi..,bet jis turi ateiti su laiku,ne taip kad sumanei ta padaryti ir padarei..,veliau gali gailetis visa sawo gywenima,kad budamas dar vaikas yzengei y suaugusiuju pasauly...visiem ateina tas laikas vieniem anksciau kitiem veliau...

48

Re: Mylėjimasis

tomuk,man netgi su gerai pazistamu enitu,nezinau,kazkaip nejauciu potraukio gultis su "betkuo"...man reik jausmo...

Viktorija,jop reik subresti,netiek fiziskai bet ir psichologiskai.