61

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Keistas kai kuriu jusu mastymas ir poziuris. Bandymai, konkuravimas kuri valstybe geresne. Nera geresnes. Yra tik ta, kurioje kiekvienas is jusu geriau jauciasi - pagal savo poreikius, vertybes, norus, savijauta ir taip toliau. Zinoma, kad kiekvienoje valstybeje atrasit ir pliusu, ir minusu. As gyvenu Londone virs treju metu ir esu patenkinta. Man maloni kultura (net ir dirbtinis malonumas yra kur kas geriau, nei "nuosirdi" kulturos stoka), sypsenos, laisve mastyme, bendravime, tolerancija, kurios Lietuvoje truksta. Kai pagyveni cia, ne viena ar tris menesius, o kur kas ilgiau (keliu menesiu neuztenka valstybes mentalitetui pazinti), grizus i Lietuva pastebi tuos dalykus, kurie anksciau gyvenant joje visai netrukdydavo. Tiesiog, kai pagyveni geresnemis salygomis, i ankstesnes grizti yra kur kas sunkiau. Prie gero greit priprantama. Taciau... be visu siu pliusu ir daugelio kitu, del kuriu man patinka gyventi Anglijoje, as lygiai taip pat kaip ir anksciau myliu Lietuva. Tiesiog, jai reikia dar siek tiek laiko pasivyti pazengusias valstybes daugeliu atzvilgiu. Islauksim smile

62

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

nera lietuvoj mandagiu lietuviu visi nuvalkioti tik vaidina kietais buvau porai savaiciu gryzes daugiau niekada nebegrysiu i lietuva sudina lietuva yra nusigyvenusi salis varau ant jos nes gaidynas yra,100% anglijoj geriau dvi dienas padirbi ir gyveni savaite kaip lordas o lietuvoj jej padirbtum dvi dienas nej valandos neisgyventum smile)

63

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Arunas, 21 parašė:
Žavinta, 16 parašė:

siaip ar taip lietuwos su anglija nera ko lyginti kaip ir su kitom salim kiekviena turi pliusu ir minusu

negali but.rimtai visos salys turi savo pliusu ir minusu? tu man atverei akis! is kur reikia tokios isminties semtis?


jokia ismintis tiesiog mano nuomone prie kurios gali nesikabineti ... jejgu nenukrysptan nuo temos anglijoj man patinka gywenti labiau nei lietuvoje... tiesiog jauciuosi saugesne ir matereliai ir netik... bet nemanau jog galeciau pamirsti lietuwa nes kad ir kaip ten "blogai" wistiek traukia ..juk tewyne
:::042

64

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

o vaikyti,Londone  tai cool gyventi.. su lietuva nesulyginsi nei per puse....cia labai faini zmones, nors man asmeniskai labai patinka Londone gyventi,kitur savesneisivaizduoju..:))))

65

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

AS TIK METAI NORS ESU 40 METU MAN PATINKA

66

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

londons atim linksmuma o lietuva duod tik kad pinigu lietuvoj ner

67

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Man Londone zymiai geirau nei lietuvoj. Nenoriu prisimint Lietuvos ten zmones zmogui vagys. Pagyvenes metus gryzau i lietuva ir nusiminiau lb del paciu zmoniu elgesio ir t.t. Gyvendamas lietuvoj nepastebejau daug dalyku.

68

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

PRITARIU DARIUI.GYVENDAMAS LIETUVOJ TAIPPAT NEPASTEBEDAVAU DAUG DALYKU.PVZ.;GRYZES PO KELETO METU Y LIETUVA ATOSTOGU  TIESIOG NUSTEBAU KOKIE PAVYDUS,PIKTI,NEKULTURINGI IR NEISPRUSE ZMONES!!!AS STEBIUOSI(NORS GAL PATYS TOKIE BUVOM PRIES ISVYKSTANT Y UZSIENY)  O TIE ZMONES DAR LABIAU STEBISI,LYG AS BUCIAU IS MENULIO-JUK JIEM VISA TAI NORMALU!!!

69

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

sutinku su gintaru. juokinga buna kai gryzus i lt nueini parduotuve, pirma pasisveikini, aciu pasakai, viso gero,, tai i tave kaipp i nenormalu pasiziuri, o jei dar uzkliuvus atsiprasau pasakai, tai isvis kaip 8 pasaulio stabuklas!

70

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

O as paskutini karta kai buvau Lietuvoje, tai lyg ir nebuvo taip baisu. Kiti ir nusisypso, ir pasisveikina. Zinoma, dazniausiai reikia parodyti iniciatyva ir ta padaryti pirmam. Bet kadangi vaiksciojau ne vien po Maximas wink tai tikrai sutikau daug maloniu zmoniu. O gal jie visi tokie patys belankantys Lietuva emigrantai buvo? smile)

71

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

ha ha ha smile   gali buti !:) juk tu emigrantu beveik puse lietuvos susidarytu... smile  o is tiesu gal ir yra tu maloniu zmoniu Lietuvoje,gal mes ju tik taip nepastebim  kaip tuos kurie mums rodosi nekulturingi...be to cia jau skiriasi kiekvieno zmogaus poziuris ir supratimas y sious dalykus.vienas jautresnis tam,o kitam nerupi ir t.t. wink

72

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

nemanau kad galima lyginti salis kur geriau  kur blogiau, kiekvienoje yra savi minusai ir pliusai, taip kad gal geriau ziuret kaip pac jauteisi ir ka patyrei kai buvai isvykes.
as manau anglijoje yra gili kultura ir daug ka galima pasimokyti, juk dalykai kurie vyksta ne siaip sau vyksta, o gal reiktu uzduot klausima del ko jie vyksta ? pazinti kultura reiktu ja studijuot ir daug aspektu po siai dienai yra atejus is gilios senoves ir tradiciju. gal pazvelgia giliau i praeiti galetume paaiskint dabarti. tai cia mano tokia nuomone.

73

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

jau du men. kabu lt :::801 truksta anglijos , pasilgau visu ka ten palikau vistiek pripranti prie visko . ir ten tikrai dauk geriau nei lt, didesnes galimybes geresnes saligos ir panasiai:::346:::521

74

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

CIA VISI MALADIEC, NES VISI NE IS GERO GYVENIMO ATVAZIAVE TODEL IR PAPRASTI smile

75

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Jurate, 23 parašė:

CIA VISI MALADIEC, NES VISI NE IS GERO GYVENIMO ATVAZIAVE TODEL IR PAPRASTI smile

pritariu nera pasikelusiu bet kai pripranta prie to gerio tada pradeda keltis .

76

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

nu pas mane beveik per 2 metus ne vienas durnutukas nepasikele...  o kai ziuri i siaip pazystamus atrodo lyk ir keltusi, bet nera pries ka... Visi toki patys...

77

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

****.. du kartus ta paty pridejo ... ... ... :::914

78

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Niu ka gfalima butu pasakyti apie sali,jos daug nemaciau,tai negaliu nieko dar sakyti,o apie paty Londona,tai labai labai didelis kaimas su 12milijonu gyventoju isviso pasalio,kartias jau pabosta ta rutina,kaip pasijunti,jog cia antra lietuva,net pasidaro nebeidomu...Bet siaip yra i ka paziureti wink

79

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Daiva, 21 parašė:

Teko vasara pabuvoti UK ir galiu drasiai sakyti, kad Lietuvos tikrai i ja nekeisciau. Visu pirma tai del kulturos. Neaptiko man ju tas perdetas mandagumas, kai uzlipi zmogui ant kojos ir jis taves atsipraso, cia tikras absurdas. Jie atsiprasineja tik todel, kad nuo mazens tai iskiepyta ir sypsosi nuolat tik todel, kad taip pas juos priimta. Nepatiko man ju poziuris i gyvenima, pinigu svaistymas, besaikis gerimas kiekviena savaitgali. Jie ispindeje nuo gero gyvenimo, o tokie zmones nieko nevertina ir yra visiskai tusti. Ju maistas isvis baisus. gera pakeliauti ir pamatyti svetimas salis, bet gyventi ten, tai tikrai ne. Dziaukites savo salimi ir nepamirskit, kad patys kuriame tokia tauta, kokia ji yra dabar ir nereikia ci akaltinti kazkokiu lietuviu del neisiauklejimo ir nemandagumo, nes patys esate lLIETUVIAI!


bet negi manai kad butu geriau jeigu tau uzliptu ant kojos ir poto dar apkaltintu jog tai tavo kalte?pinigus svaisto nes juos turi,vis geriau juos svaistyti negu taupyti ant kokio mazo daikto visus metus...o del kulturos..nemanau kad jiems musiske labiau patiktu wink taip jie tusti ir nevertina savo gero gyvenimo iki galo..bet ju salyje mums tai tik privalumas smile

80

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Niu sunku dauguma tu lietuviu suprasti jiem negerai gyventi Lietuvoje,atvyksta i svecia sali negerai gyventi cia,nes cia mat per daug mandagu...Londone manau kiekvienas sugebetu save isprausti ir susitaikyti su viskuo kaip cia yra,bet nemanau,kad cia labai blogai,jog kazkas taves atsipraso,tai net malonu,matosi kad zmogus turi kazkiek issilavinomo...Tad manau del to mandagumo kaikurie lietuviai,taip pat galetu pasimokyti is ju...
daiva tad dar tu nebuvai Norvegijoje kur as gyvenu,vat ten tada tu nuprotetum nuo to mandagumo,nes eini gatve ir su tavimi sveikinasi visai nepazystamas zmogutis,paprasciausiai,kur bebutum Londone,Dubline,norvegijoje ar kitoje salyje tu vistiek sutiksi tu mandagiu zmoguciu.. wink
O londone daug emigrantu ir tikrai nevisi cia jau toki mandagus,kiti vieni kitiems gerkles perplestu,kiti padetu kazkokiu klausimu,toks tas verdantis Londono gyvenimelis wink