1

Topic: Supermenas3... patiko?

na paziurejau as pries pora dienu superman3, sitaip isreklamuota, isliaupsinta ir isgirta... smile bet tai kad mano nuomone tai neverta buvo visai... kaip jus manot?

2

Re: Supermenas3... patiko?

leviausias is visu supermenu... per daug melodramu, o ne veiksmo.

3

Re: Supermenas3... patiko?

Patiko buvo net juokinga big_smile jei ne tragiska pabaiga buciau sakes kad komedija:D siaip nepagailejo specialiuju efektu :::111

4

Re: Supermenas3... patiko?

mes tai pabaigoj irgi juokemes smile

5

Re: Supermenas3... patiko?

Milda, 22 wrote:

mes tai pabaigoj irgi juokemes smile

tu viena su savim :? tai "mes" o pabaiga trgiska kur ten linksmybiu matei :::921

6

Re: Supermenas3... patiko?

man tia ka zn man ti visi spidermenai tokie vienodi siaip wink saldus man tas filmas

7

Re: Supermenas3... patiko?

tai kad ji jau seniai rode :? as jau net nepamenu kas kaip ten.... :?

8

Re: Supermenas3... patiko?

keisciausia tai, jog mano akim ziurin veiksmas apie panas sukos, o ne apie vaikinus smile

9

Re: Supermenas3... patiko?

Tiesiog Milada ziuri savo akim smile

10

Re: Supermenas3... patiko?

jei savas paskolinsi, tai gal tavom pabandysiu smile

11

Re: Supermenas3... patiko?

pradek galvoti globalai taip nebusi sukaustyta i panos remus big_smile ir perspektyvos ir patisris ir visa kita daaaaaaug placiau atsiveiria :::818 dingsta visi tabu :::036
jo kas ten sukosi api tas panas as tai maciau ir smelio zmogu ir jo problema del vaiko.Paskui Vor.  problemas darbe paskui jo problemos su zadetuvem ir kiti kvaili personazai

12

Re: Supermenas3... patiko?

tiu ziuriu toks truputuka filosofas gal...:)

13

Re: Supermenas3... patiko?

Milda, 22 wrote:

tiu ziuriu toks truputuka filosofas gal...:)


bet kokia tu isiblaskius net nematei kad kalbu ne apie _Supermena3 o apie spaidermena3 :::b02:::b02
Zodziu isiaiskinau kad Tau dzin ka as rasau ;D;D;D;D
tongue buk idemesne :::920

Taip man patiko supermenas  kaip personazas tsai labai pasikeite big_smile siuolaikines tehnolodijos paverte ji daug tikresni big_smile  ir specialieji efektai daug ispidingesni neber to kompiuterinio slamsto daba ira daug geresnis kompiuterinis slamstas:::b02

14

Re: Supermenas3... patiko?

nuuuda...

15

Re: Supermenas3... patiko?

o jopstvailio! as ir apie spydermena pagalvojau big_smile

16

Re: Supermenas3... patiko?

Edita, 24 wrote:

o jopstvailio! as ir apie spydermena pagalvojau big_smile


nu as pirma tai sukydau va :::818