61

Re: kaip rasti ji...???

Lukas, 20 parašė:
Deividas, 21 parašė:

teisingai Lukas pasake, geriausia universitetuose.. ten bent jau kiek rimtesni zmones, nei masiniuose renginiuose, klubuose, etc.. big_smile

Vat butent, ir pagal buda rinktis galli....
Pvz: LZUU: romantikai, gamtos myletojai is kaimo.....
LKKA: pasportave vyrukai, kam ir ikaili gali duoti del mergiotes....
LKA: gelezine tvara namuose bus, kaip kareivinese.....
KTU: priklausko nuo fakulteto (atsirinkinet atskirai)
Klaipedos Universitetas: jurininkai, nemanau kad tinkamiausia norint sveikai gyventi (dar kokia liga namo parnes), zinot kaip su jais buna smile
LMU: saldainiu ir sampano netruks.....
O is kolegiju tai komersantai visokiausi, smulkios zuveles, neverta big_smile



O jei KTU humanitarinis fakultetas? Kokie gi ten vaikinukai veisiasi?:)

62

Re: kaip rasti ji...???

Asta, 21 parašė:

Anita, sakai "reikia tiketi ir moketi laukt" , tai gal gali man kvailai mergiotei paaiskinti kaip? ka reikia moketi? ir kuo tiket??? kad po to nereiktu amzelio vienai nugyventi kantriai belaukiant ir tikint smile

ir is vis, kodel taip buna, kad tokiu, kuriu nematai kaip savo antros puses - pilna, ir visi i tave deda viltis, o vos tik sutinki zmogu, apie kuri net galetum pasakyt "tobulas" - ima ir nesigauna kazkas...
tik nesakyk kad reikia pabandyti buti su bet kuo, nepadeda smile

Va va, as irgi Anitos to noreciau paklausti:)

63

Re: kaip rasti ji...???

Marija, 20 parašė:

o man buvo, kad sakiau viskas nereikia nenoriu... noriu pabut viena... o va se tau ir visiskai netiketai atsirado... ir esam kartu laimingi...

man ir taip buvo, tik mes jau nebe kartu...

64

Re: kaip rasti ji...???

reikia paziureti pro langeli !!! ir pamatys kaip atjos princas ant balto zirgo big_smile

65

Re: kaip rasti ji...???

Stanislovas, 21 parašė:

Ieskoti ar neieskoti, stai kur klausimas. smile manau jog ieskojimas niekada nepakenks, bet ieskant reikia kantrybes, nes tenka neretai nusivilti. o neieskoti ir nera iseitis. Dazniausiai manau jog tie lemtingi susidurimai su busima antra puse yvyksta netiketai, gal bus jis visada buvo tau po nosim, pagrinde viskas priklauso nuo abipusio bendravimo, kaip vienas su kitu bendrauja, jai is daugybes isirinksi viena kuris tau patiks, o ir tu jam, tai laikui begant nejucia  ir ysimylesi, viskam reikia laiko ir kantrybes.
bet daukas supranta jog mylejo ta zmogu tik tada kada isiskiria. tai yra blogiausia.
IESKOK IR RASI wink

priespaskutine eilute tikra teisybe:( sad sad

66

Re: kaip rasti ji...???

mylek ta kuris salia ir buk tikras tuo  kad tas kuris toli tau neistikimas...  isvada apsizvalgyk aplink save tikiu jog pamatysi ta geraji  vaikina... ir nereikes ieskoti uz mariu...

67

Re: kaip rasti ji...???

siaip jau gywenimas padaro, kad susitiktu tas kam rejk ir ieskok neieskojes:)
kita wertus ,jej neieskosi, taj ka wejkt, kol atsiras tas kurio rejk......juk tox gywenimas,kad wisalaik turi ieskot big_smile
pas mane atsirado mano mejle,kaj maziausiai tikejausi;)

68

Re: kaip rasti ji...???

nezinau,ieskojimas ar geras variantas:) mano nuomone kad nelabai, jeigu jau atsiras tas vienintelis tai jis ir bus, o  kad ieskosi, tai manau neissirinksi is tos daugumos, cia manau turi but viskas naturaliai;)

69

Re: kaip rasti ji...???

Asta, 21 parašė:

Anita, sakai "reikia tiketi ir moketi laukt" , tai gal gali man kvailai mergiotei paaiskinti kaip? ka reikia moketi? ir kuo tiket??? kad po to nereiktu amzelio vienai nugyventi kantriai belaukiant ir tikint smile

ir is vis, kodel taip buna, kad tokiu, kuriu nematai kaip savo antros puses - pilna, ir visi i tave deda viltis, o vos tik sutinki zmogu, apie kuri net galetum pasakyt "tobulas" - ima ir nesigauna kazkas...
tik nesakyk kad reikia pabandyti buti su bet kuo, nepadeda smile


jap... tokia situacija wos ne kiekwienai panelei, kai kabinejasi tik "bet kokie" o bet kokiu nereik..

70

Re: kaip rasti ji...???

em.......nesiwarginkit jie patys mus ras:::034

71

Re: kaip rasti ji...???

O ka daryt jei beveik niekur neiseini i viesuma, po darbo grizti kaip suo nusikalus, bet visvien noretusi kad kasnors salia butu..? nei ieskot nesigauna nei likimu nelabai tikiu..na tai ka senmerges dalia manes laukia :::049