81

Re: :Bjurusis anciukas"

wat taip ir tegu tokius kinus per kad nebutu fantastikos nes nekenciu fantastiniu kinuhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/2948

82

Re: :Bjurusis anciukas"

mergu filmas,tokiu neziuriu.bet galiu pagirt,kad rusu kinas tobuleja

83

Re: :Bjurusis anciukas"

Gintare, 14 wrote:

ai krc ta kina net neziuriu nes **** kur kinus wisi taip kad **** atrodo jau kaip pasaka... negaliu jai kur kina ar panasei tai tur be fantastiniu dalyku pwz.geria jie ir ten buwo kai ji pagalwojo kad soka su tuo wirsininku ar panasei ai kirc nemok nks kurt kinus as bent taip manau kdl nekur taip kad butu be fantastikos o  tikrowiskas ir kasdieninis gywenimas....:::d07:::d07:::d07:::d07http://forumas.ieskok.lt/imgload/2947

tai gal tu kirc prdek kurt toki kina?;D;D:::d07

84

Re: :Bjurusis anciukas"

kopija betes, bet rusu daug artimesnis, beto geresni bajeriai

85

Re: :Bjurusis anciukas"

sesuo tuos meksikieciu kai paziuri... tai ka as zinau... jiem iki rusu aktoriu kaip iki dangaus... rusijoje nera tokio suskirstymo, kad juodas ar baltas personazas, rusu naturalus zmones, o venesuelieciai... apgailetina... akiu gadinimas ju filmai...

86

Re: :Bjurusis anciukas"

jega:D po sndienos serijos, man rodos ji gret keisis:D

87

Re: :Bjurusis anciukas"

laukiam nesulaukiam Puskariovos pokyciu smile

88

Re: :Bjurusis anciukas"

gal kas snd mate?? as nemaciau.. jei matet tai trumpai papasakokit svarbiausius ivykius:D

89

Re: :Bjurusis anciukas"

as ziuriu sita filma.. man jis patinka.. smile
jis panasus labai i senai rodyta filma "bete bjaurusis anciukas"
smile

90

Re: :Bjurusis anciukas"

man patinka sitas filmas.. :::818

91

Re: :Bjurusis anciukas"

man patinka sitas filmas tongue smile

92

Re: :Bjurusis anciukas"

matosi, kad ne seip patinka, o net lb patinka sitas filmas:D net kelis kartus parasei:D

93

Re: :Bjurusis anciukas"

Justas, 17 wrote:

sesuo tuos meksikieciu kai paziuri... tai ka as zinau... jiem iki rusu aktoriu kaip iki dangaus... rusijoje nera tokio suskirstymo, kad juodas ar baltas personazas, rusu naturalus zmones, o venesuelieciai... apgailetina... akiu gadinimas ju filmai...

jo jo pas rusus labiau lygesni zmones.o pas lotynu emerikiecius vieni ponai kiti tarnai ziuri kaip senovinius laikus.dar girdejau ,kad amerikoje stipresni kanalai ten visokiu meksikieciu muilo operu nerodo nes neatitinka kelemu reikalavimu,neatitinka menines,aktorines kokybes

94

Re: :Bjurusis anciukas"

neziuriu

95

Re: :Bjurusis anciukas"

visiskai taip pat kaip bete per lnk,del sito tai lb negerai;/ bet serialas tj fainas,nors ir neziuriu beveik;D