61

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Natalija, 21 parašė:
Diana, 17 parašė:

o kaip tavo vyriokas jaucias? esi kada jam sakius kaip jauties?..

Sakiau, bet jis atsake tai del to kad neturiu draugu,Jis tikrai stengiasi but man geras- dovanoja geles,bet gelem neisspresi problemos

Nu matau kad padetis beviltiska big_smile
vyras geras ,dirba ,dovanoja geles o tu vienisa tai yra nepamyli:::818 tai pamylek tu ji big_smile manau nepriestaraus jei susitarsit :::818 bet jei as tokioi situacijoi buciau tai visai nieko big_smile

62

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

cia tokia problema ne vienai merginai.ir dazniausiai vyras gerai uzdirba o merginai stogas vaziuoja be darbo:)reikia uzsiemima intensyvu sugalvot

63

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Natalija, 21 parašė:

Turiu vyra, bet esu vienisa...gal man reiketu tiesiog geros drauges?

Na kaip? tiek laiko praejo, ar kas pasikeite i tinkama puse?

64

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Užjaučiu.Manau tai panaši situacija į maniškę,o gyventi norisi, bet greičiausiai reikia geros draugės, naujo hobio ir nežiūrėti į save kaip į auką.

65

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

tikra tiesa.....daugelis mes taip jauciames.....as tai sakyciau kad reiktu koki gera vakara prie vyno taures ir zvakiu sveisos atsisesti su vyru ir pakalbeti apie savo problemas......nes kitaip tai nieko nepakeisi........nors man zinai buvo ir toks atvejis.....ir man padejo tai ka siulau tau pabandyt.....reikia tik noro.....o jei neiseina tai mauk toliau nuo jo nes taip ir sedesi namie kaip pilka pelyte......

66

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Sigitas, 23 parašė:
Natalija, 21 parašė:

Turiu vyra, bet esu vienisa...gal man reiketu tiesiog geros drauges?

Rask kokia veikla, kad ir Tu namo gryztum pavargus, sportuok daug, bus lengviau...
Na bet jei turi auginti atzalele, tada kitas reikalas, teks pasikankinti ir tiketis geresniu laiku... :V
Tikri draugai taipat padeda...

tu sakai kad reikia ir jai gryzti pavargusiai... mano ta pati situacija... vyras dirba fizini darba, nuo 6h ryto iki 20h vakaro o as nuo 18h. iki 03 nakties, susimatom tik rytais kai jis keliasi, o as gryztu namo... savaitgaliais abu neturim ka vienas kitam pasakyti nes esam pavarge... tiek as ir jis jaucames vienisi... bet gyvenam... juk turi kadanors viskas pasikeisti... nebus juk taip amzinai ir tau!

67

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Jurgita, 20 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Natalija, 21 parašė:

Turiu vyra, bet esu vienisa...gal man reiketu tiesiog geros drauges?

Rask kokia veikla, kad ir Tu namo gryztum pavargus, sportuok daug, bus lengviau...
Na bet jei turi auginti atzalele, tada kitas reikalas, teks pasikankinti ir tiketis geresniu laiku... :V
Tikri draugai taipat padeda...

tu sakai kad reikia ir jai gryzti pavargusiai... mano ta pati situacija... vyras dirba fizini darba, nuo 6h ryto iki 20h vakaro o as nuo 18h. iki 03 nakties, susimatom tik rytais kai jis keliasi, o as gryztu namo... savaitgaliais abu neturim ka vienas kitam pasakyti nes esam pavarge... tiek as ir jis jaucames vienisi... bet gyvenam... juk turi kadanors viskas pasikeisti... nebus juk taip amzinai ir tau!

big_smile:)

68

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

labukas.as tau patarciau  ji mest  velniop,tokio vyro tau  nereikia,bet jei tu ji myli  as tave suprantu,man buvo tas pats,bet jis mane paliko del ju ,kad manes nebeskaudintu:::b54

69

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Nebepatarinekit vistiek ju situacija jau pasikeite- cia tik trumpas metas buvo toks smile dabar jiem viskas super wink

70

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Jurgita, 20 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Natalija, 21 parašė:

Turiu vyra, bet esu vienisa...gal man reiketu tiesiog geros drauges?

Rask kokia veikla, kad ir Tu namo gryztum pavargus, sportuok daug, bus lengviau...
Na bet jei turi auginti atzalele, tada kitas reikalas, teks pasikankinti ir tiketis geresniu laiku... :V
Tikri draugai taipat padeda...

tu sakai kad reikia ir jai gryzti pavargusiai... mano ta pati situacija... vyras dirba fizini darba, nuo 6h ryto iki 20h vakaro o as nuo 18h. iki 03 nakties, susimatom tik rytais kai jis keliasi, o as gryztu namo... savaitgaliais abu neturim ka vienas kitam pasakyti nes esam pavarge... tiek as ir jis jaucames vienisi... bet gyvenam... juk turi kadanors viskas pasikeisti... nebus juk taip amzinai ir tau!

tai ji gal neturi taip dirbti kaip tu cia sakai :? gal uzteks tokio darbo, kur dirbtu tik keturias valandas, o vyras  susirastu koki nevarginanti darba arba maziau valandu turinti darba :::818 tai kartu dirbdami galetu pasiekti ta suma, kai tik vyras dirba diena nakti ir nusikala iki zemes graibimo :::111
taip jiems kruvis pasidalina ir lieka jiems  daugiau energijos kuno malonumams tongue