1

Tema: Rašom diplominius...

Nagi kaliegos, artėja tas metas, kai teks eiti ginti savo diplominius. Tai kaip Jums sekasi juos rašyti? Aš jau kelias dienas gimdau tą prakeiktą darbą big_smile Kol kas rezultatas - 22 lapai. Tai toli gražu dar ne tiek kiek reikia smile Tai kokios nuotaikos Jūsų fronte?

2

Re: Rašom diplominius...

oi kaip gerai kad mane tokie dalykai jau nebe kankina :\  jo apie alu ir merginas tai tikrai parasyciau ir simta lapu :::036 o apie lietuviu kalba tai nieko :::036 tikuiosi niekas atgal i mokykla negrazins:::819

3

Re: Rašom diplominius...

tomai, as alum ir bandau pagauti "rasymo mūzą" big_smile bet pagaunu tik kabli kartais big_smile rasau apie imones reklamine kampanija...shit...na bet paskutinis kartus ridikelis ir fsio big_smile

4

Re: Rašom diplominius...

na, as ne diplomini rasiau,o praktikos ataskaita.. jei nera tinguliuko, tai galima ji per savaite parasyti, bet o kadangi taciau, tai veinas dalykas, tai kitas.. tai reikia dantis valytis tai valgyti, nagus lakuoti, siaip su kazkuo pabendrauti, tai taip ir ateina paskutine nuostabiausioji naktis
>> as jau savo ataskaita parasius, beliko tik ivadas << o ji rasau jau 2 savaite ;D siaubas ;D net juokas paeme ;D

5

Re: Rašom diplominius...

siandien einu vadovo paraso ant darbo, zodziu paskutine savaite moksle, bet jau tokia kad nu i n....

6

Re: Rašom diplominius...

tai jau baigei :? tai jau busi ponas mokslininkas ;D
>> as tai jau ir nunesus.. viskas.. atostogos darbe ;D

7

Re: Rašom diplominius...

o as siuo metu gimdau kursini... protingi zmones ji visus metus rase, o as zadu parasyti per kelias dienas. tuoj reikes eiti i senukus pirkti nauju cerpiu savo ciuozianciam stogui:::044

8

Re: Rašom diplominius...

siandien paskutine naktis mano kancios su tuo diplominiu big_smile gal kas vokiskai gerai mokat? big_smile busiu ponas reklamos vadybininkas

9

Re: Rašom diplominius...

na, cia tokia tundrele ir moka ta vokieciu.. bet dabar ji giliai miega big_smile) panele vokieciu zinove :V
>>> bet vis tiek jau per velu:p, pone reklamos vadybininke big_smile