41

Re: kaip yrodyti kad myliu?

nju pasirodo yra big_smile nepamirskit ju laikytis, jei ju nesilaikysit tjuresit yrodineti meile:::044:::044

42

Re: kaip yrodyti kad myliu?

kai apatines vyro smegenys nesitveria savo kailyje,visokiu veju prisimasto...
pasiulyk jam susirasti darba,susitaupyti pinigu,ir apsilankyti raudonuju zibintu kvartale (nezinau ar tokiu lietuvoje yra,bet kiek prisimenu stotyje irgi buna uztenkamai) big_smile gal vaikinukas apsiramins...
beja kiek jam metu???????

43

Re: kaip yrodyti kad myliu?

18 smile jis dirba bet ir teises laikosi tj gal tu pinigu ir neuztenka big_smile

44

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Inga, 15 parašė:

mano situacija lb paini, pati kartais susipainioju big_smile tjuriu mylima waikinuka kuris zn kad jy myliu smile snd jis pasake kad wis laukia kol kazka darysiu, yrodysiu kad jy myliu, sake reikia ne kalbeti o weikti, bet man sunku, nes po naujuju metu kai jam pasakiau kad jy myliu jis negalejo atsakyti tuo paciu ir galima sakyti mane atstume sad p.s jis buwo mano geriausias draugas, ir mes pazystami jau 2 metus. Prasau patarkite kaip yrodyti kad jy myliu smile

nuo kada meile irodinet reikia? :::209
sakyk... paziurek man i akis...  jos tau pasakys, kad myliu tave... :::715

45

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Gerda, 17 parašė:
Inga, 15 parašė:

mano situacija lb paini, pati kartais susipainioju big_smile tjuriu mylima waikinuka kuris zn kad jy myliu smile snd jis pasake kad wis laukia kol kazka darysiu, yrodysiu kad jy myliu, sake reikia ne kalbeti o weikti, bet man sunku, nes po naujuju metu kai jam pasakiau kad jy myliu jis negalejo atsakyti tuo paciu ir galima sakyti mane atstume sad p.s jis buwo mano geriausias draugas, ir mes pazystami jau 2 metus. Prasau patarkite kaip yrodyti kad jy myliu smile

nuo kada meile irodinet reikia? :::209
sakyk... paziurek man i akis...  jos tau pasakys, kad myliu tave... :::715

gr, taip ir pasakysiu;)

46

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Inga, 15 parašė:
Gerda, 17 parašė:
Inga, 15 parašė:

mano situacija lb paini, pati kartais susipainioju big_smile tjuriu mylima waikinuka kuris zn kad jy myliu smile snd jis pasake kad wis laukia kol kazka darysiu, yrodysiu kad jy myliu, sake reikia ne kalbeti o weikti, bet man sunku, nes po naujuju metu kai jam pasakiau kad jy myliu jis negalejo atsakyti tuo paciu ir galima sakyti mane atstume sad p.s jis buwo mano geriausias draugas, ir mes pazystami jau 2 metus. Prasau patarkite kaip yrodyti kad jy myliu smile

nuo kada meile irodinet reikia? :::209
sakyk... paziurek man i akis...  jos tau pasakys, kad myliu tave... :::715

gr, taip ir pasakysiu;)

parasyk ka pasakys.. wink

47

Re: kaip yrodyti kad myliu?

iskarto atsiprasau uz komentarus,bet isresiu..
jis vyresnis,savaime suprantama,kad tokiu metu jam jau senai to norisi,ir jai negaus,tai ilgai su tavimi nebus,tokiu metu dauguma bernu,jau ant pirstu nebesuskaiciuoja,kiek mergu jau padare big_smile

48

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Viktoras, 24 parašė:

iskarto atsiprasau uz komentarus,bet isresiu..
jis vyresnis,savaime suprantama,kad tokiu metu jam jau senai to norisi,ir jai negaus,tai ilgai su tavimi nebus,tokiu metu dauguma bernu,jau ant pirstu nebesuskaiciuoja,kiek mergu jau padare big_smile

a tai tokio irodymo jis nori? big_smile  merga gi ne jura... ne bet kam po ja braidyt.. smile

49

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Viktoras, 24 parašė:

iskarto atsiprasau uz komentarus,bet isresiu..
jis vyresnis,savaime suprantama,kad tokiu metu jam jau senai to norisi,ir jai negaus,tai ilgai su tavimi nebus,tokiu metu dauguma bernu,jau ant pirstu nebesuskaiciuoja,kiek mergu jau padare big_smile

ta zn smile jeigu tokia kaina tj tegul eina jis.... kada nors rasiu to werta zmogu, o jei jis tik to ir nores tj jis to newertas:D man dar tik 15 ir tikrai nesiruosiu sawo nekaltybe atiduoti tokio amziaus:)

50

Re: kaip yrodyti kad myliu?

teisingai!

51

Re: kaip yrodyti kad myliu?

smile nesiruosiu del jo keisti sawo nusistatymu big_smile

52

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Saunuole (:

53

Re: kaip yrodyti kad myliu?

aciu smile

54

Re: kaip yrodyti kad myliu?

o gal jus zinote ka man daryt man patinka tas berniukas sako kad as jam patinku mane wadina graziais zodziais wiska bet nenori susitikt su amnimk gal galite pasakyt ka daryt? sad

55

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Grazus p, 13 parašė:

o gal jus zinote ka man daryt man patinka tas berniukas sako kad as jam patinku mane wadina graziais zodziais wiska bet nenori susitikt su amnimk gal galite pasakyt ka daryt? sad

paprasciausiai jei nenori susitikti tj tju jy mesk, mazu kita tjuri... bus tju bernu, tau tik 13 wink
ir siaip reiketu atskira temele daryti, nes cia wisai kitas klausimas ir wisai kiti zmones...

56

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Inga... jei jis tau pasake >> mastyk galva.. veiksmais irodyk ir t.t. tai jo mintis tikru tikriausia lova.... zdz,.. nesamone kazkokia..
Gerai cia kazkas sake.. jei praso irodyti, tai reiskia, kad tu jam nesvarbi :?

57

Re: kaip yrodyti kad myliu?

as jo wakar ir paklausiau ko is manes nori, paklausiau ar jam neuztenka kad jy myliu, dar reikia kazkokiu yrodymu tj jis uztilo ir neturejo ka pasakyti...


del lowos tj nzn, jei kitas waikinas tjp pasakytu tj tikrai zinociau kad tai galwoj turi, bet kad jis tj nelb tikiu, na wis delto jau 2 metus pazystu... na bet is wyru wisko tiketis galima big_smile

58

Re: kaip yrodyti kad myliu?

jo vaikinas tiri irodyti kad myli ir palaukti kol merginai sueis 18 ir tik tada pasimileti ,po to kai apsyzenis :::036;D

59

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Tomas, 25 parašė:

jo vaikinas tiri irodyti kad myli ir palaukti kol merginai sueis 18 ir tik tada pasimileti ,po to kai apsyzenis :::036;D


nepyk bet nelb supratau tawo issireiskima
:::818

60

Re: kaip yrodyti kad myliu?

matyt nesupratai nes biski nerastingas zmogus (no offence) smile