61

Re: karas keliuose

Gintautas, 25 parašė:

labai daug zinau kai tevu ner, dirba ,ar i baliuka isvyke su taksu kokiu o vaikai suranda raktus ir zaruliom:) as irgi  ismokau taip vairuot motinos neturejau, tevukas iki darbo pesciomis nueidavo raktu sleptuves buvo visos zinomos,bet kazkaip bijojau toli nuo garazo nenulegdavau ir nelaksciau.zodziu tevai suzino jau kai per velu buna.geriausia raktai kisenej

Tevai pirmiausia turetu ne raktelius slept, o nuo mazens iskiepyt atsakomybe ir savininkiskuma ( mano tai mano, o kito- tabu).. Ka padare maniskiai..kiek kartu masina stovejo, tevai isvaziave buvo ir rakteliai po akim voliojos , bet niekad net mintis nesove kad daba imt ir vaziuot..
Mano karta augo visai kitaip ir gal pasikartosiu n- taji karta bet mano laikais to nebuvo.. Visdelto sovietmetis buvo palikes santuruma ir apribojimus, ko daba kuo toliau tuo labiau mazeja..mes juk visi tokie tolerantiski..vemt vercia nuo tos tolerancijos..:::b54

62

Re: karas keliuose

Viktorija nepyk prajuokinai kokiu tu ten sakei sovietmechiu gyvenai??? Turejai gimti 1989 m o tada jau tas sovietmetis buvo bepasitraukiantis:)

63

Re: karas keliuose

Tomas, 27 parašė:

Viktorija nepyk prajuokinai kokiu tu ten sakei sovietmechiu gyvenai??? Turejai gimti 1989 m o tada jau tas sovietmetis buvo bepasitraukiantis:)


Taip ir gimiau..juk nesakau kas vyko sovietmeciu to tiksliai nezinau, bet sakiau kas nuo jo buvo like

:::022

64

Re: karas keliuose

Nesiparink chia tik toks pastebejimas:)

65

Re: karas keliuose

Tomas, 27 parašė:

Nesiparink chia tik toks pastebejimas:)


Nervuoja kai zmones neisiskaito o poto nesamones vapa..as sian labai pikta

66

Re: karas keliuose

Viktorija, 18 parašė:
Tomas, 27 parašė:

Nesiparink chia tik toks pastebejimas:)


Nervuoja kai zmones neisiskaito o poto nesamones vapa..as sian labai pikta

neterskit temos, tema yra apie kara keliuose, o ne apie sovietmeti.

67

Re: karas keliuose

rakteliai kai metos ant stalo(ar kazkur) ir yra vaiku,tai tas pats kas pistoletas metytusi zonoj.gerai jai vaikas bijo kazko,bet jai vaikui pakaks naglumo tuom pasinaudot tai ir ivyksta ka per tv matem.

68

Re: karas keliuose

Gintautas, 25 parašė:

rakteliai kai metos ant stalo(ar kazkur) ir yra vaiku,tai tas pats kas pistoletas metytusi zonoj.gerai jai vaikas bijo kazko,bet jai vaikui pakaks naglumo tuom pasinaudot tai ir ivyksta ka per tv matem.


Cia kiekvienam pagal auklejima grynai...

69

Re: karas keliuose

nauju masinu privalumai,uzsiveda tik su pirsto anspaudu,nuo vagiu neapsaugos,bet nuo mazvaikiu geras dalykas smile  juk galima prisideti slapuku,signalizaciju su kodais,zodziu kas netingi tas moka savo auto apsaugoti smile

70

Re: karas keliuose

o viktorija tai gerai isaukletu savo vaika ir rakteliu net slept nereiketu:)nekalbant apie slapukus

71

Re: karas keliuose

rankas kojas nukapoji dantis isdauzai,ir gali ramiai sau raktelius prie akiu palikti big_smile

72

Re: karas keliuose

zinau tokiu vaiku kur net ir pagalys nepadeda

73

Re: karas keliuose

ka manot apie avarija netoli klaipedos kai girtas vairuotojas nusinese 6 givybes?

74

Re: karas keliuose

Gintautas, 25 parašė:

o viktorija tai gerai isaukletu savo vaika ir rakteliu net slept nereiketu:)nekalbant apie slapukus


Beabejo big_smile bet bent jau mano varda tai is didziosios galetum rasyt...
:::921

75

Re: karas keliuose

o tai net viena mygtuka papildomai reik paspaust:)

76

Re: karas keliuose

http://www.youtube.com/watch?v=h-oeckh7sUc&mode=related&search=        :)vaizdelis apie avarija:)  http://www.youtube.com/watch?v=qFu_CvPIVDw&mode=related&search=       :)ir dar juokingesnis

77

Re: karas keliuose

dar vienas ziaurus vaizdelis rusijoj  http://fishki.net/comment.php?id=23911 
foto ir apacioja ivikio vaizdo medziaga kaip jaunuoliai istasko benzovezi su bmw

78

Re: karas keliuose

nuo kai kurių vaizdelių net nupurto, bet gal taip galima žmones priversti susimąstyti apie neatsakingo vairavimo pasekmes, tai aš tik už tokias akcijas. o čia pavyzdys mielesnis, palaikykit, vairuotojai smile http://www.facebook.com/pages/Me%C5%A1k … 1966305366

79

Re: karas keliuose

kam lemta mirt tas mirs,o siaip veliau ar anksciau,ko cia nervuotis kad kazkur kazkas prisitrenke ar pritrenke.

80

Re: karas keliuose

Na mane asmeniskai tai nervina kai norint nuvaziuoti i darba ar atgal kasdiena po dvi avarines situacijas koks idiotas sukelia. As prisitrenkt tai nieko pries, bet gaila butu per kazkoki asila kuris apart savo nosies nieko nemato tuo labiau motociklo is savo siukliavezes...