1

Tema: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

sudauze man sirdi viena panele,kaip pamirst ja... :::809

2

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Niekaip. Kaip aš sakau niekas nepadės. Joki paguodos žodžiai niekas. Turi viską išgyventi. Padeda tik laikas...

3

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

prisigeriau masinoj smigau,tevas ryte parvede namo...gerai,kad nesugalvojau islekt su masina kurnors...:::014

4

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

beprotis. jau rizikuot savo gyvybe del kasko neapsimoka. geriaus susirask kuo uzsiimti. buk su draugais. bet tik nekresk kvailysciu.

5

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Jo pritariu Joanai, ir nusigėrimas tikrai nieko neišsprendžia.

6

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

tikiuosi neivyks kokia nelaime,nes daukas suejo i viena vieta...

7

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Apie kokią nelaimę čia šneki?

8

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

jei tikrai mylimas zmogus, tai nepamirsi niekada, patikek manim, turi zyme visam gyvenimui, susitaikyk.

p.s. jei tai nebuvo tikra, nesijaudink, greit pamirsi ;]

9

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

kaip noreciau numirti...

10

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Tai niekada nepamirši, bet skausmas praeis. Ir išvis Toks suaugęs, jau 19... O sapalioji apie mirtį kaip as 14likos...

11

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

mirciai amzius nesvarbu

12

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Mantai, nejuokauk mirtis tikrai nieko neisspres,tik iskaudinsi sau brangius zmones,pagalvok apie juos.
O del meiles....na pagalvok,kad tikriausiai taip turejo buti, sutiksi kita mergina,kuria mylesi dar labiau ir busit laimingi.Juk po kiekvieno sunkaus periodo,ateina geresnis.

13

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

kam tu reikalingas, zudykis ir vsio big_smile vienu liurbiu bus maziau, ir taskas tai mergai, kad viena berna sutvarke big_smile (atvirkstine psichologija big_smile )

14

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Aleksandras, 22 parašė:

kam tu reikalingas, zudykis ir vsio big_smile vienu liurbiu bus maziau, ir taskas tai mergai, kad viena berna sutvarke big_smile (atvirkstine psichologija big_smile )

aciu uz patarima....smagu kai paciam taip nera ane?...gal ir nieko is kitu pasityciot,bet zinok lazda turi du galus tikiuosi ir tau taip bus kaip man :::736:::035:::014

15

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Mantas, 19 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

kam tu reikalingas, zudykis ir vsio big_smile vienu liurbiu bus maziau, ir taskas tai mergai, kad viena berna sutvarke big_smile (atvirkstine psichologija big_smile )

aciu uz patarima....smagu kai paciam taip nera ane?...gal ir nieko is kitu pasityciot,bet zinok lazda turi du galus tikiuosi ir tau taip bus kaip man :::736:::035:::014

tai kad zaibas netrenkia du kartus i ta pacia vieta ;] tu pats pamastyk, ar nori buti zliumbianciu besizudanciu skystalu, ar tvirtai atlaikyti sita likimo smugi ir drasiai eiti pirmyn. kai pargriuni, juk neguli paslikas ant zemes, o atsikeli ir eini toliau, taip ir cia. principas toks pat. negulek ilgai, nes persali arba sumindzios kas nors ;] ypac nesileisk mergu mindomas ;]

16

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

na, zinai, ka mano vienas draugas pasake. >> kai nori tai ima ir nusizudo, o ne visiems pasakoja >> as noriu zudytis.. ir Aleksandras teisus.. nori tai ir tepk slide mirt.. jei nepatinka, nusikilink, nesvaiges nesamoniu (atsiprasau) >> mirciai amzius nesvarbus.. nejuokink, nes juoktis visa savaite jau as nenusiteikus tongue

17

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Kas mūsų nenužudo, tas sustiprina. Sėkmės.

18

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Pritariu Aleksandrui ir Nijolei. :::305 Nemėgstu visiškų skystalų...

19

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Mantai, tau dar tik 19, ta savo amzina meile, pamirsi greiciau nei per metus. tiesiog tu dabar nieko kito nematai tik ta skausma. bet zinok tokie dalykai gyvenime uzgrudina, ir to zmogui reikia.reikia ismokt susitaikyt su praradimais.
tai ka kalbet kai zmona ar vyras, ar mama mirsta, kada tikrai prrandamas artimas zmogus. vaikus palaidoja, ir tai isgyvena, nesizudo. o tu dabar del mergos....... kiek dar ju bus tavo gyvenime, nesuskaiciuos, ir del visu nespesi zudytis big_smile
Man labai patiko Aleksandro zodziai, paskaityk juos dar kelis kartus smile

20

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Mantas, 19 parašė:

sudauze man sirdi viena panele,kaip pamirst ja... :::809


Susirask kita wink