21

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

aisku, geriasuai lauk kol pats tave pamatys:)

22

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

oj oj oj... big_smile isdurnejo vaikai visai? big_smile pala 10 metu mergaite, t.y pradinese klasese jau nuviliot kazka nori? :::044:::044:::044 pakentek sakyciau dar.. bus dar tu berniuku wink neverta taip anksti sau nervus gadintis big_smile

23

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

nu jau isvis ahujieli ****

24

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

gaila kad as ne moderatorius :::b02 tai jau sendi buciau sitiems parodes kaip rasosi zodis seksas ir zodis geras big_smile
bet jusu minti suporatau ;D tai kad ir duosi vistiek suveiks trumpam laikui big_smile

25

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

nu cia jau senei neziurejo komentaru nuo 3 psl big_smile **** ahujiela merga

26

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

kodel pas mane tiek daug tu geltonu kortu :?

27

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

ka as padariau :?

28

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

Mergaite ar ne per jauna uzsimineti tokiomis intrigomis,kaip suvilioti vaikinus?:::001

29

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

galimas daiktas kai busi 12 paklausi kokius kontraceptikus geriausia naudot! siaubelis!

30

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

nea nu seip tai rimtai mergytea atsigauk viski big_smile  kas 10 metu kazin is cia bande nukabinti nuo panos bachura arba atvirksciai??? smile   ziauru.., smile  bleamba nu yra buve tokiu atveju jog teko ir man pasistenkti..., smile  taciau netaip ir tikrai nea 10 metu smile[fl]3600[/fl]

31

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

vyliok vyliojimo budu!:)

32

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

hmzzz dar 10 metu apie tai negalvojau big_smile kas cia daros? evoliucija? big_smile

33

Re: po welnju kaip jy suwiliot?

as taip nedaryciau;] jei jau neziuri i mane tai tegu as nemiegstu viska daryt kas butu per prievarta. vapse geriausia pasiieskociau kito;]Dzimeij grazesnio;]ir jauc butum zimeij laimingesne nei dbr ziopsodama i tau patinkanti berna ir seile varvinti;]D