1

Tema: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

Vat pvz, gal kas galetu pasidalyti zhiniom,patart kokio operatoriaus korta apsimoka pirkt bunant pvz airijoj? ta prasme jei noresiu skambint i lietuva? arba gal zhinot ish lietuvos i airija skambint ar rashyt sms pigiausia ish kokio operatoriaus? Ir dar idomu pasidare, kaip airijoj yra su internetu? kokios kainos pvz interneto svetainese?
o gal dar kokiu budu yra? prashau neishlazdavokit big_smile o pasidalykit zhiniom,patarkit wink

2

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

Paprašyk kad tau iš bitės į skype skambintų ;D Čia rimtai wink Arba tu iš bitės į skype skambink smile

3

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

pala, gi cia rimtas bajeris big_smile a kokie tarifai?

4

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

Na aš dirbu Tele2, tai konkurentų kainų nežinau ir jei žinočiau neišduočiau ;D Nueik į saloną ir pasidomėk wink Arba nete gal rasi smile

5

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

Vitalijus, 20 parašė:

pala, gi cia rimtas bajeris big_smile a kokie tarifai?

na jei nepasikeite tarifai tai i skype is bites arba labas kortos kainuoja 2 litai 10 minuciu pokalbio wink

6

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

bet pala pala big_smile blondinu pasijutau big_smile a kam skambint ish bites i skype? big_smile skype i skype :d aj vnz... o tj kokie tele 2 tarifai i airija skambinant?

7

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

Seip tai dazniausiai per skype, kaip ir rase, o jei ka sms parasau is tele2, tai sms 15ct, bet ce su Cempionu...bent taip raso kad i uzsieni tiek... smile

8

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

o ten gal ir ta pati tvarka,kad interas bibliotekose nemokamas?

9

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

Tele2 sms į užsienį 15ct. Skambučiai kainuoja skirtingai, priklausomai nuo to, į kurią šalį skambini. Į Airiją 1,85 Lt. Va smile

10

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

tele2 cia kokio abonento tokios kainos ar kaip? cia apie sms

11

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

na, as tai sakiau,jei man gal o bet taciau laime pasisypsos., tai savo artimiausiems drauguciams brukstelsiu laiska >> ir fainiau, ir isliks :H
>> as va, cia puse vasaros ir visa rudeni su tokiu berniuku susirasinejau per skype, pasikalbedavom siaip i savaite kartais karta, kartais kasdien.. bet taip ir nesusitikom.. bet lb smagiai viskas buvo :V ai, jis anglijoj buvp.. tai as jam gimtadieniui parasiau laiska .> 21 puslapi pripyliau ir issiunciau.. lblb apsidziauge wink
>> na, gal laiskas dbr tipo atgyvenes reikalas, bet man jis mieliau... nes jis turi isliekamaja verte :H tokia visokia :H

12

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

tai patikek,laishka rashysiu wink maloni staigmena bus wink

13

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

vat tikrai laiskas be proto fainas dalykas:D o dar galima ir kokius siuntinukus siust mielus, bet netiketus:D pvz as vienam draugui emiau ir arbatos skanios nusiunciau, tai kaip dziaugesi:D:D
isvis staigmenos visada dziugina=) o gi taip smagu kazka priverst nusisypsot..=)

14

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

Vitalijus, 20 parašė:

bet pala pala big_smile blondinu pasijutau big_smile a kam skambint ish bites i skype? big_smile skype i skype :d aj vnz... o tj kokie tele 2 tarifai i airija skambinant?

www.tele2.lt << tau atsakys i tarifu klausimus wink siaip telek kiek zn veikai tipo 44 pasaulio salyse

15

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

na, as ir manau,kad laiskas ir siaip dar kas nors daug fainiau nei nzn kas... arba tiesiog nieko nerasyk.., o pasidaryk beprotiskai fantastiskai grazia foto.. ir nusiusk jai.. ir salia parasyk .> pasiilgau :H < tai daugiau pasakys, nei nzn .. na.. supratai mane wink ir kaip jau snekejom, Vitalijau.. man idomu, kaip jums ten seksis veliau wink bet linkiu kuo viskuteliausio wink

16

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

Joooo manau ranka rasytas laishkutis, tai pats mieliausias dalykelis, ka gali gauti draugai sedintys kazkur uz atlanto ar musu kolonijose anglijoj ir airijoj smile

Bet siaip skype, e-mail, one, ieskok, mob tel. ir t.t. siais laikais tiek yra budu susisiekti, kad net sunku issirinkti... smile

17

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

Nijolė, 20 parašė:

na, as ir manau,kad laiskas ir siaip dar kas nors daug fainiau nei nzn kas... arba tiesiog nieko nerasyk.., o pasidaryk beprotiskai fantastiskai grazia foto.. ir nusiusk jai.. ir salia parasyk .> pasiilgau :H < tai daugiau pasakys, nei nzn .. na.. supratai mane wink ir kaip jau snekejom, Vitalijau.. man idomu, kaip jums ten seksis veliau wink bet linkiu kuo viskuteliausio wink

Dekui tau nijole wink

18

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

va,radau ta laiska.. prirasiau 21 puslapi, nes gimtadienio proga siunciau > jam suejo 21... tai jis man atsiunte laisko foto >>> http://forumas.ieskok.lt/imgload/3413
pripasakojau beleko, ka veikiau, siaip is vaikystes kazka, papiesiau.. zdz..net tusinuku spalvos skiriasi ;D

19

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

Nijole gerai cia pavarei big_smile ash tj pora puslapiuku prirashiau... ir ishvis pirma karta laishka rashiau smile

20

Re: Kaip susisiekiat su zhmonem uzhsienyje?

geriausia yra bibliotekoj prie skype priskok ant haliawos:::d08