1

Tema: Padekit!

Ar įmanoma tapti nėsčia kai vaikinas įkišo savo pirštą į mano "skylutę" ? Tas pirštas buvo sausas, nors prieš įkišdamas jis priliete savo ego, bet aš vistiek nerimauju. Padėkit kas išmanot apie tai, labai prašau sad

2

Re: Padekit!

Na prašau netylėkit

3

Re: Padekit!

nuo ego palietimo ir kisimo pirstu belekur nieko nenutinka. siaip pagal biologija tai jis turejo mm.. "nuleist" ant pirsto, ir iskart ji kist, gal tada ir pavyktu tau vaika uzstatyt. o siaip spermatozoidai gana greit mirsta nepalankioj aplinkoj. zodziu, net nezinau ka cia ir aiskint.. pasidomek zmogaus kunu, biologija pasimokyk, knyguciu paskaityk.. galu gale internetas pilnas informacijos..

4

Re: Padekit!

nu kaip ir didele mergaite atrodai :? visdelto 18m... o gal tau tiek nera kad tokius durnus klausimus uzdavineji :?
o beje Aleksandras gerus patarimus dave, jei jau nzn kas yra seksas o kas glamones tai...ir kaip vaikuciai daromi tai as jau patyliu :::026

5

Re: Padekit!

aleksandrai aciu

6

Re: Padekit!

Jeigu taip lengva pastoti būtų...

7

Re: Padekit!

paklausinek mamos tokiu patarimu...

8

Re: Padekit!

Skaiva, 37 parašė:

paklausinek mamos tokiu patarimu...

jau, isivaizduoju kaip klausia mamos big_smile
"mama, jei man kisa pirstus kur nereikia, tai nepastosiu ?" big_smile:D

9

Re: Padekit!

Aleksandras, 22 parašė:
Skaiva, 37 parašė:

paklausinek mamos tokiu patarimu...

jau, isivaizduoju kaip klausia mamos big_smile
"mama, jei man kisa pirstus kur nereikia, tai nepastosiu ?" big_smile:D


Tai jau jo ;D
Bet mergina tai rimtai kaip is medzio iskritus..nu visokiu buna visokiu reikia..

:::050

10

Re: Padekit!

jej nieko nezinai,tai verciau nesielk dar taip.... Kai suzinosi daugiau tada jau gali pradet taip elgtis...

11

Re: Padekit!

Joana, 17 parašė:

jej nieko nezinai,tai verciau nesielk dar taip.... Kai suzinosi daugiau tada jau gali pradet taip elgtis...

pritariu visom keturiom galunem... interneta turi, kompiuteri turi, narsyk po google, o ne uzdavinek tokius kvailus klausimus ieskok.lt forume...sekmes

12

Re: Padekit!

mergina patarimo klause o jus ja moralizuot puolet...
Egle, tu tikrai ne nėščia wink

13

Re: Padekit!

aciu labai