1

Topic: istorija apie meile...

http://www.videogaga.lt/video?id=nthopycovnupnkgyq         
                      Manau retas gali likti saltas ir abejingas siam pasakojimui...

2

Re: istorija apie meile...

O taip turbūt neretai būna...;x brr...

3

Re: istorija apie meile...

Siaubas....Labai sugraudino... Vercia susimastyt,kad bet kada galim netekt mylimo zmogaus....tad reikia ji brangint kiekviena diena...

4

Re: istorija apie meile...

kazkas siaubingo.

5

Re: istorija apie meile...

Visko būna. Aš tai nusibaigus būčiau to vaikino vietoje. Paskęsčiau savo depresijoje...

6

Re: istorija apie meile...

dar karta paziurejau,tai net verkiau ir negaliu patiketi,kad gyvenimas toks ziaurus,paeme ir iskyre zmones kurie tai stipriai mylejo vienas kita ir trosko gyventi vienas del kito.kosmaras sad

7

Re: istorija apie meile...

atsiprasau :::818 nepykit.. as blogiete.. bet teks jus nuvilti.. sita istorija as skaiciau gal jau tada, kai pirma karta teko prisest prie neto :V isvada > sitas zmogus melagis .. bet faktas>> graziai ir nuosirdziai parasyta wink (bet vietomis per daug saldu...)

8

Re: istorija apie meile...

taip ir pamaniau, kad cia kazkoks grozinis kurinys, arba is kazkur istrauktas. deja, neuztenka man kantrybes skaityt video knygu. gal kas nors galetu linka i teksta duot arba trumpai papasakot kas ten tokio ypatingo ?

9

Re: istorija apie meile...

ALEKSANDRAI_                     ten aprasoma grazi meile ir merginos mirtis,ja nutrenke mirtinai masina

10

Re: istorija apie meile...

Šiaip esu skaičiusi ir geresnių istorijų...

11

Re: istorija apie meile...

Na aš tai manau, kad vistiek realybėje taip būna.

12

Re: istorija apie meile...

Kiek banalu. Abejoju ar tai is tikruju patyres zmogus sitaip apie tai rasytu. Tiesa sakant is viso abejoju ar skelbtu visam pasauliui.

13

Re: istorija apie meile...

sutinku kad parasyta banaliai  , nerastingai... juk pilna gramatikos ir kitokiu klaidu. Bet as sitoj situacijoj manau , kad nesvarbu kaip viskas pasakyta, o svarbu kas pasakyta. Kai kuriem gal atrodo, kad cia nieko nepasakyta - tebunie. smile

14

Re: istorija apie meile...

Dora, 19 wrote:

Kiek banalu. Abejoju ar tai is tikruju patyres zmogus sitaip apie tai rasytu. Tiesa sakant is viso abejoju ar skelbtu visam pasauliui.


jei tam zmogui reikalinga paguoda,jis ir paskelbs visam pasauliui,o banalybes cia as nematau,nes tokios situacijos labai daznai pasitaiko ir tokiam zmogui pasakyti ,kad tai banalu yra duris i sirdi,nes jam tiek daug jegu reikia atsitiesti.pas mane pacia buvo nemaza nelaime,zinoma nepalyginsi su sia,bet praejus tam tikram laikui norisi papasakoti apie savo skausma ir zodziai patys lengvai pilasi is lupu,nes tais momentais tikiesi ,kad tave kas paguos.prasau nesupykti ant manes,as tik pasakiau savo nuomone

15

Re: istorija apie meile...

na, Kristina, faktas, issikalbejimas sumazina skausma ir t.t. bet sita istorija netikiu, kad tikra.. nes jau as sakau, skaicius ja belekiek kartu ir daug kur :V tai nzn.. viena karta patiketi galima....

16

Re: istorija apie meile...

Aleksandras, 22 wrote:

taip ir pamaniau, kad cia kazkoks grozinis kurinys, arba is kazkur istrauktas. deja, neuztenka man kantrybes skaityt video knygu. gal kas nors galetu linka i teksta duot arba trumpai papasakot kas ten tokio ypatingo ?

Nu Aleksandrai :::818 Dabar pasiklausyk manes :::036 Isivaizduok kad TU kokiu 36 :::025metu /jau viena koja karste :::036 / susiradai pagaliau Moteri verta TAAAAU Į ŽMONAS --->:::036 NEPAPRASTAS grozis :::740 ir protas ->:::a25 ir TU nusprendi :::b31JA VESTI prie altoriaus :::b30 ir tada -B-U-M !!!!! ja pertrenkia TRAUKINIS pirma pries pasakant KUNIGUI ....-galit pasibuciuoti , -jis :::a52istaria :::a52Tavo meilei