21

Re: golf

Linas, 19 parašė:
Vilius, 18 parašė:

Pagrindines ligos kokias matau wazinedamas gatwemis tay begalo neskoningas tiurlingas, kiauro kibiro garsas ir diskoteka ant ratu smile


Pritariu wink Kazin ar golfa automobiliu galima vadinti big_smile

patogumu ir galia naujesni golfai lenkia daugeli automobiliu,po europa teko vazinet su golfu tatrai,alpes ir neiviko joks gedimas.man nedgi trecias golfas,sedint uz vairo pasirode patogesnis uz bulka(audi 80) ir audiniu varikliai statomi i golfus,bent jau dyzeliniai tai tikrai

22

Re: golf

  Cia siaip i tema gal..VI Golfukas http://forumas.ieskok.lt/imgload/3819 http://forumas.ieskok.lt/imgload/3820 Ka manot apie dizaina? Kazkas cia uzlenke kad nera dizainerio, siaip VW ir Audi dizaineris yra Walter deSilva ir jis tikrai nera prastas nes paskutiniai modeliai Audi arba Tiguanas tikrai dizaino prasme man atrodo beveik tobulai..

23

Re: golf

Tomas, 27 parašė:

  Cia siaip i tema gal..VI Golfukas http://forumas.ieskok.lt/imgload/3819 http://forumas.ieskok.lt/imgload/3820 Ka manot apie dizaina? Kazkas cia uzlenke kad nera dizainerio, siaip VW ir Audi dizaineris yra Walter deSilva ir jis tikrai nera prastas nes paskutiniai modeliai Audi arba Tiguanas tikrai dizaino prasme man atrodo beveik tobulai..

Saldainiukas...:::742
Va man sitas nerealus, tokios durys jam super tinka http://forumas.ieskok.lt/imgload/3821

24

Re: golf

Algirdas, 25 parašė:

kas uzknisa 3 golfe kaip ir VW Vento salone plastmasines peneles barskejimas, o musu keliai dar pagreitina sito proceso atsiradima. Siaip kaip darbinei masinai drozti labai gera, tik va jau komforto su ja as neradau ne pro kur:D siuo metu tenka III naudoti 1.9 td... traktoriukas ir tiek, nuvaziuot is tasko A i taska C, aplankant taska B smile taisyt dar neteko, o dyzeliuko iki 6 ltr mieste:D

Is kur tu parovei 1.9 td? as tokio gal keturis menesius ieskojau, o poto nusispjoviau ir 1.8 benza paemiau..
iki 6ltr mieste??? nu zinai pasakas as megstu, bet tik pries miega ;D

25

Re: golf

Siaip nepasaka jis tikrai ryja 6ltr, ne is vieno td turetojo girdziu.. O ramiai nemieste tai ir dar maziau..:D

26

Re: golf

Nu jooo..:::050

27

Re: golf

Viktorija, 18 parašė:


Is kur tu parovei 1.9 td? as tokio gal keturis menesius ieskojau, o poto nusispjoviau ir 1.8 benza paemiau..
iki 6ltr mieste??? nu zinai pasakas as megstu, bet tik pries miega ;D

Tiesiogiai vokiecio parautas:)

28

Re: golf

Algirdas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:


Is kur tu parovei 1.9 td? as tokio gal keturis menesius ieskojau, o poto nusispjoviau ir 1.8 benza paemiau..
iki 6ltr mieste??? nu zinai pasakas as megstu, bet tik pries miega ;D

Tiesiogiai vokiecio parautas:)


Jei nepaslaptis kiek kainavo? labai idomu palygint ar labai prasoviau

:::818

29

Re: golf

Algirdas as VR6 nelaikau eiliniu golfu smile

30

Re: golf

viskas prasidejo nuo golf1 paziurekite kokia dabar 5 su 3,2 ar net su w12... nespjaudykit ant tu golfu taip,kiekviena auto kuriu asiu baze panasaus ilgio vaziuoja lygiai taip pat.
ten girdejau kazkas nusipirko tdi 1,9 pasiziurek temperaturos daviklis prie vandens pompos stovi,atjunk ji,ir idek lygiai tokiapacia varza kuria turi tas daviklis kai jis yra saltas,duodu 100% iskarto pajusi skirtuma smile p.s. nepamirsk tada ir kuro sanaudos truputi pakyla smile

31

Re: golf

Vilius, 18 parašė:

Algirdas as VR6 nelaikau eiliniu golfu smile

pats sau priestarauji, golfas yra golfas:D

32

Re: golf

Viktorija, 18 parašė:

Jei nepaslaptis kiek kainavo? labai idomu palygint ar labai prasoviau :::818

nusigrausi nagus jei pasakysiu:D man kainavo 300 EUR + parvarimas 150 EUR big_smile

33

Re: golf

Viktoras, 24 parašė:

viskas prasidejo nuo golf1 paziurekite kokia dabar 5 su 3,2 ar net su w12... nespjaudykit ant tu golfu taip,kiekviena auto kuriu asiu baze panasaus ilgio vaziuoja lygiai taip pat.
ten girdejau kazkas nusipirko tdi 1,9 pasiziurek temperaturos daviklis prie vandens pompos stovi,atjunk ji,ir idek lygiai tokiapacia varza kuria turi tas daviklis kai jis yra saltas,duodu 100% iskarto pajusi skirtuma smile p.s. nepamirsk tada ir kuro sanaudos truputi pakyla smile

jei cia man buvo skirta, tai palakstymui turiu 320 coupe, tu 150 arkliu + galas varomas man visiskai uztenka, ogolfas tik del mazu kuro sanaudu naudojamas:D)

34

Re: golf

Algirdas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

Jei nepaslaptis kiek kainavo? labai idomu palygint ar labai prasoviau :::818

nusigrausi nagus jei pasakysiu:D man kainavo 300 EUR + parvarimas 150 EUR big_smile


Eina n....! ;D nesikeikiant

35

Re: golf


jei cia man buvo skirta, tai palakstymui turiu 320 coupe, tu 150 arkliu + galas varomas man visiskai uztenka, ogolfas tik del mazu kuro sanaudu naudojamas:D)


[/quote]
Visu pirma ne 150 o gerokai maziau, jei jis nenaujas mazdaug 10 metu o tikriausiai turbut ir visu 15 senumo tai daug arkliu is jo issilaxte po laukus..liko kazkas aisku bet tikrai netiek kiek isivaizduoji..:D Cia tik siaip..Galvojau toki ieskoti bet dar vis tik galvoju..:D


36

Re: golf

Tomas, 27 parašė:
parašė:


jei cia man buvo skirta, tai palakstymui turiu 320 coupe, tu 150 arkliu + galas varomas man visiskai uztenka, ogolfas tik del mazu kuro sanaudu naudojamas:D)


Visu pirma ne 150 o gerokai maziau, jei jis nenaujas mazdaug 10 metu o tikriausiai turbut ir visu 15 senumo tai daug arkliu is jo issilaxte po laukus..liko kazkas aisku bet tikrai netiek kiek isivaizduoji..:D Cia tik siaip..Galvojau toki ieskoti bet dar vis tik galvoju..:D

E, a girdi pacanas:D nesikabinek prie zodziu:) as suprantu kad is tu arkliu jau tik poniai like, bet pagal dokus 110 kW ir man tos galios kas ten like pilnai pakanka:D nors mintys kartais linksta link 328:D

37

Re: golf

Jo 328 tai gerulis, bet brangus jis kaip velnias..Cia aisku ne i tema pradejom..:D Geriau va apie VR6 kas papasakotu idomu kaip jis..teko is arti susipazinti su VR6 idetu i MK2 tai patiko ir garsas ir vaziavimas..Tik neminekit tu R32 ar tuo labiau W12 cia egzotika tokia kad apie ju ipirkima svajot ir svajot..:D

38

Re: golf

VR6...:? tas tai geras, as apie ji internete skaiciau:D realiai neteko susidurt:|

39

Re: golf

autopliuse ivesk 2,8 L turio ,golf nuo 92m ir tu vr6, ismes pilna ir papigiai.tokie turi 174 aj. dar buna galingesni bet reti labai 2,9 turio 190 aj

40

Re: golf

Tomas, 27 parašė:

Jo 328 tai gerulis, bet brangus jis kaip velnias..Cia aisku ne i tema pradejom..:D Geriau va apie VR6 kas papasakotu idomu kaip jis..teko is arti susipazinti su VR6 idetu i MK2 tai patiko ir garsas ir vaziavimas..Tik neminekit tu R32 ar tuo labiau W12 cia egzotika tokia kad apie ju ipirkima svajot ir svajot..:D

Kaip tik labai i tema wink