41

Re: golf

Gintautas tay turbut VR6uose ikishti audines 2,8 V6 12 ir 30 v ?

42

Re: golf

gali buti.bet girdejau indentiskas pasato varikliui kuris eina nuo 93 metu.pas mane td golfas tai net ant variklio audines zenklas bet benzai gali skirtis,nezinau tiksliai

43

Re: golf

visa kas susije su VR6 prieziura (pacio motoro) yra labai brangu. Viliau tiksliai nezinau,bet speju,kad tai ne audines 2.8 V6 pas golfuka stovi. Pavazineti smagus motoras,golfo mases nejaucia,bet jau kai bort kompiuteris parodo kuro sanaudas,koja pati pakyla nuo gazo pedalo. Gintautai nieko nuostabaus,kad pas tave golfe ant variklio audines zenklas,juk tai taspats koncernas. Paimk VW Pasata, Audi A6 ir Skoda Superb tai identiskos masinos technine puse vaziuokle,varikliai,pakaba skiriasi tik kebulai

44

Re: golf

bet galia turis ir tipas identishki smile o kiek teko 2.8 wairuot tai ceshkej uztenka tokio mataro:)

45

Re: golf

bet golfas lengvesnis plius.dyzeliai pazenge golfu,paimk 5 golfa GT sport su 1.968 turiu, kuris turi 170 aj ,350 Nm ir vartoja 5 ltrus simtui km.o cia tai masina,tik deja brangoka

46

Re: golf

tayp gintautai tarkim 5 gt turi 170 ag bet nepamirshkim kad jis nebe lengwas golfelis o sunkus GOLFAS smile

47

Re: golf

nu 1300 kg.200 kg uz trecia sunkesnis,93kg uz vr6 , bet 300 kg uz 5 BMW lengvesnis:)del mases sutinku bet kociojasi vistiek geriau uz vr6 visa sekunde 100tui km/h .sukimo momentas savo darba atlieka

48

Re: golf

Bet fenomenas 1gti greitesnis uzh 5 smile)

49

Re: golf

del greicio tai isbandyt reik dar, mano td traukia 15 km/h daugiau nei rasosi kataloguose ir dar su kroviniu.

50

Re: golf

Viktorija, 18 parašė:
Algirdas, 25 parašė:

kas uzknisa 3 golfe kaip ir VW Vento salone plastmasines peneles barskejimas, o musu keliai dar pagreitina sito proceso atsiradima. Siaip kaip darbinei masinai drozti labai gera, tik va jau komforto su ja as neradau ne pro kur:D siuo metu tenka III naudoti 1.9 td... traktoriukas ir tiek, nuvaziuot is tasko A i taska C, aplankant taska B smile taisyt dar neteko, o dyzeliuko iki 6 ltr mieste:D

Is kur tu parovei 1.9 td? as tokio gal keturis menesius ieskojau, o poto nusispjoviau ir 1.8 benza paemiau..
iki 6ltr mieste??? nu zinai pasakas as megstu, bet tik pries miega ;D

nu zinai man su td 1,9 per turistini zygi per europa isejo 4,7 ant  100 km cia su miestais ,kalnais ir gerais keliais,vaziuojant 80-120.jai nespausi tai labai realu .paspaudus turbina truputi pasiema kuro

51

Re: golf

Algirdas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

Jei nepaslaptis kiek kainavo? labai idomu palygint ar labai prasoviau :::818

nusigrausi nagus jei pasakysiu:D man kainavo 300 EUR + parvarimas 150 EUR big_smile

furistai kiek zinau parveza uz 300 euru.nezinau kaip zmones pigiai parsivaro, bet as turbut štuka pravalgyciau ,ant moteliu isleisciau ir tt... turiu gimine vokietyjoj ,karta lankiau tai panasiai ir isejo

52

Re: golf

Gintautas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:
Algirdas, 25 parašė:

kas uzknisa 3 golfe kaip ir VW Vento salone plastmasines peneles barskejimas, o musu keliai dar pagreitina sito proceso atsiradima. Siaip kaip darbinei masinai drozti labai gera, tik va jau komforto su ja as neradau ne pro kur:D siuo metu tenka III naudoti 1.9 td... traktoriukas ir tiek, nuvaziuot is tasko A i taska C, aplankant taska B smile taisyt dar neteko, o dyzeliuko iki 6 ltr mieste:D

Is kur tu parovei 1.9 td? as tokio gal keturis menesius ieskojau, o poto nusispjoviau ir 1.8 benza paemiau..
iki 6ltr mieste??? nu zinai pasakas as megstu, bet tik pries miega ;D

nu zinai man su td 1,9 per turistini zygi per europa isejo 4,7 ant  100 km cia su miestais ,kalnais ir gerais keliais,vaziuojant 80-120.jai nespausi tai labai realu .paspaudus turbina truputi pasiema kuro

is tiesu 1,9 TD ima iki 6 mieste, o siaip apie 5 manau, patys toki vairuojam. Gintautai, argi turbina valgo daugiau kuro ? juk ji tik ipucia daugiau oro, o kodel kuro daugiau turetu naudot ? beje, pas mus ta turbina sugedus.. ;]

53

Re: golf

Gintautas, 25 parašė:
Algirdas, 25 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

Jei nepaslaptis kiek kainavo? labai idomu palygint ar labai prasoviau :::818

nusigrausi nagus jei pasakysiu:D man kainavo 300 EUR + parvarimas 150 EUR big_smile

furistai kiek zinau parveza uz 300 euru.nezinau kaip zmones pigiai parsivaro bet as turbut stuka pravalgyciau ant moteliu isleisciau ir tt... turiu gimine vokietyjoj karta lankiau tai panasiai ir isejo


zmones parsivaro pigiau.. kai turi pazystamu tralais vezanciu masinas ir tada tenka bent vezejo kastus susimoket uz paslauga

54

Re: golf

turbina ir pas mane parejus:D

55

Re: golf

del turbinos ji ipucia netik ora ir kura papildomai cia su kuro surbliu kazkokia diafragma spaudzia oro slegis atejas is turbinos,daugiau kuro ir tt....reik specu klaust.Taip ir maniau,kad vokietis pigiai ledo neparduotu:)as tai emiau nuo tralo,bet buvo sparnai papuve ir generastoriu teko keist.seip eina neblogai 180 be vargo.tdi da geriau eitu

56

Re: golf

vazineju so Golf 5 GTI ir vapsie jam jokio tiurlingo nereikia ir tai gerai atrodo tik beda tame kad su juo po sunkeliu nepavazinesi dulkes renka kaip siurblys...

57

Re: golf

man nepatinka golfai

58 (redagavo rasa 2013-06-26 22:03)

Re: golf

miela masinyte, ir ne todel kad populiari tautos masina. Kam peikti, jei tikrai beveik negenda, ekonomiska ir kebulas ne plastikinis kaip nekuriu... wink

59

Re: golf

pigus vezimas, pigus vazinet, pigus remontuot bet ir vaziuoji ir atrodai taip paciai su golfu vaziuodamas,tiem kas nemyli komforto ir kokybes pats tas smile

60

Re: golf

Gintautas, 25 parašė:

na pasakokit ka gero zinot apie musu tautovezi:) gollf III,golf III gerbeju gal yra.  gal kas turi golf su 2,8 v6  ,arba net golf IIII 3,2 L


Cia ne masina tongue tikrai ne, net dykai neimciau niekad, kaimieciu arklys zodziu...nepykit jau, izeist nenoriu, cia tik mano nuomone...