21

Re: ka manot apie vu khf?

aha visai viakiukas atrodo jin ,  tosk nekaltas veidukas big_smile     o 16 foto tikrai daili smile   

22

Re: ka manot apie vu khf?

na as apie savo krikstynas papasakoti galiu, nes apie kitu tai as nzn.. nes as studentu atstovybej nepriklausau :::818 nors mane verbavo ten visaip kaip, bet galu gale nepriverbavo :::818 zdz..
na, mus pirmiausiai suskirste grupemis... tada dave uzduotis ir galima sakyt po visa senamiesti pralakstem..pirmyn atgal.. zdz, pamenu, reikejo ode nemunui pasakyti (tai as atsiklaupiau ir pradejau nesamones ;D ) paskui dar prie prezidenturos reikejo suvaidint inauguracija ;D spekit kas buvo prezidentas ;D
>> zdz.. galu gale nuvarem prie pilies, i stadiono santakos :V ten reikejo dainuojant daina apibegti rata << kas veliausiai atbegdavo uzduotisivykde tam sunkiau >> kiti ta rata nebego, o zasele ejo ;D va taip va.. kas dar :? na ir tada mus veze i rukla >> lekem ten sloves taka per murzynus ir klapmynus.. nerem i purvina vandeni ir t.t. nu nesveikai man patiko :::920 ir galu gale gavom arbatos big_smile) va.. nu znnz. nieko ten baisaus.. is zmoniu musu atstovybe nesitycioja wink bukit ramus.. na, man smagu buvo ir tiek ... ir paskui berods i patrankas lekem po visko pasisokt.. na, pirmiausia grizom visi namo, persirengem, nusiprausem ;D
>>>> ai.. na, kiti vare paprastai ;D bet as truputi vaikas trenktas tai lekiau su pizama i krikstynas ;D su tokia raudona ir meskuciais ;D zdz ;D veina ir nedaugelio buvau ;D
-------------------
eee, baikit baikit..

23

Re: ka manot apie vu khf?

kietai :::044:::a48:::961:::833 o kada cia viskas vyko? negi per rugsejo 1? :::819

24

Re: ka manot apie vu khf?

tu gal taip baisiai nejuokauk :::921 ne ne
dar ziauriau ;D spalio pabaigoj ar vidury.. zdz, buvo salta ;D o mes nardem ;D po vandeni ;D tai va.. paskui truputi snargliukas kauno salitgaviais paskui mus lakste bet mes stiprus vaikai istverem :::920
>>> o pirma jums bus nesveikas palakimas per cementovke :V tada.. nuliu sou <<< nes pirmiausia jus esat NULIS, o ne fuksai << fuxais busit, kai pakrikstins,.. o iki krikstynu jus busit NULIAI ;D tai va.. prasviesejimas ateiciai big_smile

25

Re: ka manot apie vu khf?

jooo dekui labai uz informacija ba visai zalia buvau :V bet tai eik tiu sau... beje o kas yra cementovke? :v jau man visai geda as jau visai nuo pasaulio atsilikus......

26

Re: ka manot apie vu khf?

blyn niekap nesuprunmtu kdl mano avataro nerodo..... sad jau 2 inkeliu ir vi tiek raudonas X kampe.....

27

Re: ka manot apie vu khf?

cementovke :::921 o dieve .>> tai baliu balius :::854:::854:::854:::630:::630:::537:::537:::537:::d04:::d13:::d24:::d22 zdz.. susidraugavimas su grupe visa ;D ir cia nuo grupes priklauso, ar jus ja darysit ar ne ;D
>> as tai pamenu taip susidraugavau, kad su drabuziais i baseina ineriau ;D

28

Re: ka manot apie vu khf?

:DDD ir kaip? sausa islipai?? big_smile tai kad musu grupej vien mergos bus.... :V

29

Re: ka manot apie vu khf?

bet tai nereiskia, kad negali gerai pasitoooosinti wink

30

Re: ka manot apie vu khf?

vat, patariu dalyvaukit visur, ka tik universitetas organizuoja, fun tikrai buna ir bus ka atsimint! smile

31

Re: ka manot apie vu khf?

niu Nijolyt gal tiu ir teisi... wink Mildut o tiu gal zinai kaip suderint studentavima su studijavimu? :V

32

Re: ka manot apie vu khf?

oi, zinok, viska galima suderint kai labai nori, gal pirmais metais ir sunkiau buna,(remiuosi savo patirtimi), kadangi viskas nauja, kruvis atrodo nezmonishkas. Veliau tai pripranti ir viskas kaip per sviesta, ash tai ir studijavima, stusendavima, studentu organizacija ir dar pora darbu sugebejau derint big_smile viskas ymanoma:::608