21

Re: gyvenimo drauge

Migle, 27 parašė:

yra ir blogesniu vietu nei internetas:D


va cia tai pritariu:D ir isvis, internetas dabar jau tapo tokia pat iprasta ir normalia vieta susipazinimui kaip ir tarkim klubai. ivariu zmoniu cia buna, ivairiu dalyku jie iesko ar tikisi, kaip ir gyvenime=) svarbiausia, kad bendravimas veliau prasitestu realybej, o ne liktu uzdarytas virtualioj erdvej - ir tada visko gali buti..=)

22

Re: gyvenimo drauge

oi būna būna visko čia būna:::b26

23

Re: gyvenimo drauge

manau kad neimanoma...cia nera rimtu pasiulymu

24

Re: gyvenimo drauge

Dovilė, 26 parašė:

manau kad neimanoma...cia nera rimtu pasiulymu

gal ir yra...  bet ne viskas auksas, kas auksu ziba. smile

25

Re: gyvenimo drauge

man tai tokios internetines meiles juokingos

26

Re: gyvenimo drauge

ka as zinau.. radau.. viskas imanoma kai nori smile

27

Re: gyvenimo drauge

manau kad realiau rasti in real gyvenime, o cia tik siaip... nesamones.... big_smile

28

Re: gyvenimo drauge

internetu gali palaikyti rysius,ypac gerai kai esi toli...
o rasti cia gali tik nauja masina,nauja kompa,ir savo kaimynes anketa,pakalbini uzsidejes draugo foto,paziuri kas per paukstelis,ir patikus eini gyvai ja uzkalbinti big_smile
nera nieko greziau kaip pazintis realybeje smile

29

Re: gyvenimo drauge

sAUNUOLE,ELENA,SVARBIAUSIA NEBIJOTI..........................

30

Re: gyvenimo drauge

jau eina treti metai kaip esu su zmogumi, su kuriuo pradejome bendrauti cia, ieskok.lt.... gyvename kartu, sutariame ir manau, jog savo zmogu gali rasti bet kur wink

31

Re: gyvenimo drauge

visur galima sutikti meile, o iekoti manau nreikia, reikia buti tiktai aktyvia nesedeti uzsidarius namie ir izvalgiam wink

32

Re: gyvenimo drauge

Tikrai imanoma. Tik reikia tuo tiketi

33

Re: gyvenimo drauge

ar man galima bx susirast??che

34

Re: gyvenimo drauge

ar man galima susirast bx che???http://forumas.ieskok.lt/imgload/3879

35

Re: gyvenimo drauge

Renatikea, 13 parašė:

ar man galima susirast bx che???http://forumas.ieskok.lt/imgload/3879

NE!!!!! Tu jau cia ju nerasi!!!!
Na... nebent tokiu pat kaip Tu... big_smile

36

Re: gyvenimo drauge

Perskaiciau cia nuomoniu ir vienokiu ir kitokiu... ir "tarpiniu"... bet ir visom isreikstom nuomonem galiu pritart.... juk zmonems ir sekasi, ir nesiseka, ir tiesiog yra taip kaip yra... kiekvienas gali isreikst savo nuomone, kiekvienas gali kazka pakritikuot ir ne kiekvienas gali sakyt teisybe... daugko juk buna, tad jauciant pagarba, galima suprast kiekviena is cia pasireiskusiu... tik ar kiekvienas stengsis suprast...?

(uzknisa ta filosofija, kuria as megstu...)

37

Re: gyvenimo drauge

as taip pat noriu susirasti gyvenimo drauge pabodo vienam buti :\

38

Re: gyvenimo drauge

siaip mergina gali buti tik gyvenimo priese - gyvenimo drauge niekaip negali buti .. ju tikslas yra gadinti vyrams gyvenima..  tam jos ir sukurtos ..

39

Re: gyvenimo drauge

Audriau! smile Rašyk knygą! Matau, nemaža įdomių, t.y. pagiežingų teorijų apie moteris sukurpęs turi. Manau, neblogai uždirbt galėtum, nes teisingos knygos turi paklausą.
P.S. jeigu galima, prašyčiau neprakeikti manęs kasdienėj savo raudoj apie pasaulio blogį - moteris.

40

Re: gyvenimo drauge

Imanoma betkur. Nei vieta nei laikas neturi jokios reiksmes. Dievas isradingas :::010