1

Tema: Fotodepiliacija

Labas merginos.  Gal kuri bandete fotodepiliacija ir galite ka nors pasakyti? As nesenai bandziau. Ir visai patiko. Tik ziuresiu kokie rzultatai. Jei tiks eisiu visus privalomus seansus. Visa laime, kad pirmas kartas nemokamas smile.

2

Re: Fotodepiliacija

na nebandziau, bet visai noretus, tik 6-8 kartai susidaro gan solidzios sumeles. ir man sunkiai tikisi, kad nera JOKIOS salutines reakcijos, per gerai kad butu tiesa smile

3

Re: Fotodepiliacija

Nerizikuociau dabar. Gal po kokiu 5 metu. Kiek zinau tai relatyviai naujas produktas del to nera pakankamai istobulintas ir daznai turi pasalini poveiki: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=PubMed&list_uids=12472492&dopt=Abstract

4

Re: Fotodepiliacija

o as tai galvoju kad butu verta pabandyt, jei perki abonenta zymiai pigiau. tik butu geriau kad kas nors bandes daugiau papasakotu kas ten per depiliacija

5

Re: Fotodepiliacija

cia  praktiskai visa TEIGIAMA info, neigiamu savybiu nemini smile neseniai pasirodes dalykas, todel jus, drasiosios merginos, pratestuokit, as dar luktelsiu big_smile

6

Re: Fotodepiliacija

man kiek sake sese tai seip brangoka bet veikia :::556:::556

7

Re: Fotodepiliacija

Na paneles negaliu garantuoti, nes pati dariausi tik viena karta, bet zinokites nusprendziau pirkti visa abonementa. Nes man is po pirmo karto jautesi poveikis juo labiau, kad turiu bedu. O si procedura man tikrai pasirode vertinga ir naudinga. Kai iseisiu visus kartus pasigirsiu as tada ir jums arba pasiguosiu smile

8

Re: Fotodepiliacija

na, Vita, tu mus visai pamirsai :::b18 o mes laukiam :V

9

Re: Fotodepiliacija

jo reiketu barzdas nusidepiliot jo gal net as pabandyciau atsibodo ja skust ,o depiliuojant manau svelnesne oda  ane :? nu bet as su lazeriu pameginciau nes nauji dalikai mano nuomone tai kaip bandomasisitriusis zmog. big_smile

10

Re: Fotodepiliacija

Pasirodysiu gal labai buka arba neisprususi bet kas ta fotodepiliacija?:::819

11

Re: Fotodepiliacija

Kristina pasiskatyk www.fotodepiliacija.lt

12

Re: Fotodepiliacija

Vita, 26 parašė:

Kristina pasiskatyk www.fotodepiliacija.lt


tai taip ir nepasakei kokios tau pasekmes:p mums gi idomu=)

13

Re: Fotodepiliacija

Vita, 26 parašė:

Kristina pasiskatyk www.fotodepiliacija.lt

o tai tu taip ir nepasakei, padejo tau ar ne ? ;] kuriam laikui panaikino tuos plaukus etc ir pan. smulkiau papasakok, gi visiem idomu, juk ant savo kailio isbandei.

EDIT: oj, nepastebejau, kad auste ta pati parase ;]